Jump to content
Dogomania

Wyrzucona z auta Grasia doczekała się własnego domku :) w Wa-wie


wiata

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[URL="http://www.schronisko.wielun.pl/kontakt.html"]www.schronisko.wielun.pl/kontakt.html[/URL]


Pod tym linkiem jest kontakt do p. Krysi, która zajmuje się Grasią w wieluńskim schronisku i do Małgośki, która "magluje" ;) adoptujących.
Spójrz jeszcze na "psy do adopcji", może któryś szczególnie Cię zauroczy.

Link to comment
Share on other sites

to nic trudnego....bez tych ogloszen to raczej marnie..ja ile zdolam tyle zrobie...
wpisz w google ogloszenia pieski adopcja..lub cos zblizonego i szukaj stronek,gdzie mozna oglaszac pieski:-))

jak masz mozliwosc zawies zdjecie z opisem i danymi do Grasi,w szkole,lecznicy dla zwierzat..na jakis tablicach ogloszeniowych;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jezu..te oczy..nie no musimy coś wreszcie ruszyć dziewczyny..MUSIMY!!!Ona jest taka cudna..po prostu nikt Jej nie zauważył, ale jak to się stanie, to na pewno znajdzie domek!!!Niech ktoś pokieruje nami..weźmy sie do roboty...nie możemy Jej tutaj tak zostawić..i tak juz prawei nikt tu do Malutkiej nie zagląda...tak nie może być:placz:

Link to comment
Share on other sites

Goniu jasne..zrob allegro...
ciesze sie,ze pojawilas sie tutaj...
moze wspolnymi silami postaramy sie pomoc Grasi....
pozdielmy sie obowiazkami...
jak mozesz zrob allegro wyroznione...wiesz jak sie robi allegro???

ja zajme sie innymi portalami....troche znam sie na necie wiec poszusuje;)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie jestemy we trzy..to juz cos....ja mowie,ze znam sie dobrze na necie i trzasne ogloszenia na protalach..
niech ktoras z Was zrobi allegro wyroznione i jak moze wywiesi ogloszenia z Grasia w okolicy,lecznicy,pracy itd...

mozemy tez pomyslec o ogloszeniach na lamach gazet lokalnych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jezu..jak mi wstyd..zgubiłam watek Grasi:-(:-(:-(Podjęłam sie zrobienia Allegro i zniknęłam, ale to naprawdę przez przypadek..zaangażowałam się w międzyczasie w adopcję i pewnie dlatego, a mam zaznaczonych z 70 piesków i jakoś Grasię przeoczyłam..no właśnie...chyba ona juz tak bidula ma, że każdy ją "przeocza":placz:Teraz widzę ja się "zgubiłam" i u Grasi nikogo nie było od 27.11( czyli ponad tydzień:placz::placz::placz:)...Przepraszam Cię Pieseczku..bardzo Cię przepraszam..zaraz robię dla Ciebie Allegro, ale niestety nie moge wyróżnić, bo sporo juz w tym miesiącu przelałam na biedule z dogo, a mam wspólne konto z Mężem...Allegro też, a już trochę się wkurza na mnie- mam 3 dzieci w tym 1 studentkę- wiecie "z czym to sie je"..a swięta za pasem...Ale Allegro zrobię..zaraz...a Was cioteczki błagam- nie rezygnujcie!!!Ja już tu będe stała na baczność na tym wątku, tylko musicie być ze mną..sama nie dam rady..a Grasia musi miec pomc od nas..musi...Dobrze- czekam tu na Was cioteczki a teraz zabieram sie za Allegro- szkoda czasu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...