Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='M&T']Już napisałam do tej osoby i do administracji, teraz czekam na odzew...Ludzie są nienormalni :roll:[/quote]
[B]
Witam ... :multi: Psiurek prześliczny :loveu::loveu::loveu:
PS.: Ja tam wpisałam się pod tym zdjęciem: [URL]http://img266.imageshack.us/img266/5185/imag0034dw3.jpg[/URL]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]
Witam ... :multi: Psiurek prześliczny :loveu::loveu::loveu:
PS.: Ja tam wpisałam się pod tym zdjęciem: [URL]http://img266.imageshack.us/img266/5185/imag0034dw3.jpg[/URL]
[/B][/quote]

Myślę, że taki komentarz nie wystarczy, ale dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Dobre dobre :mad:
A swoją drogą to jak Ty ten profil znalazłaś?[/quote]
[B]Ha... :multi: mam cię :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednak z dogomanii :eviltong: idę na nk z powrotem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]Ha... :multi: mam cię :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednak z dogomanii :eviltong: idę na nk z powrotem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]

Ekhm...Możesz wytłumaczyć o co ci chodzi? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Myślałam i myślałam i zdecydowałam. Chyba poproszę moderatorów o usunięcie mojej galerii z dogomanii. Mogę się założyć, że właśnie stąd te wszystkie dzieci biorą zdjęcia mojego psa. Nie życzę sobie takich akcji i dlatego postanowiłam usunąć tę galerię. Mam nadzieję, że się da. Pewnie założę ją na jakimś prywatnym forum.

Tak więc podaję powód usunięcia galerii: Przestaję z niej korzystać, a poza tym nie chcę, aby zdjęcia, które w niej zamieściłam były publiczne, bo ludzie sobie je kradną i zamieszczają bez mojego pozwolenia na innych portalach. Nie będę zakładać nowej galerii. Mam nadzieję, że to wystarczy jako powód ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Wiecie co? Myślałam i myślałam i zdecydowałam. Chyba poproszę moderatorów o usunięcie mojej galerii z dogomanii. Mogę się założyć, że właśnie stąd te wszystkie dzieci biorą zdjęcia mojego psa. Nie życzę sobie takich akcji i dlatego postanowiłam usunąć tę galerię. Mam nadzieję, że się da. Pewnie założę ją na jakimś prywatnym forum.

Tak więc podaję powód usunięcia galerii: Przestaję z niej korzystać, a poza tym nie chcę, aby zdjęcia, które w niej zamieściłam były publiczne, bo ludzie sobie je kradną i zamieszczają bez mojego pozwolenia na innych portalach. Nie będę zakładać nowej galerii. Mam nadzieję, że to wystarczy jako powód ;)[/quote]

Ja moje zaczęłam podpisywać ;) i to nie małymi gdzieś z boku tylko dość dużym napisem widocznym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja moje zaczęłam podpisywać ;) i to nie małymi gdzieś z boku tylko dość dużym napisem widocznym ;)[/quote]

Bym musiała skasować wszystkie fotki od początku galerii, popodpisywać je i wstawić od nowa, bo te osoby przeważnie biorą stare fotki Mickiego :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Ja oszaleję z tymi ludźmi normalnie!!! :angryy::angryy: Patrzcie! :angryy:

[URL="http://nasza-klasa.pl/profile/16827148"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]

ZNOWU!!!!! :angryy::angryy: Czy tym ludziom naprawdę się nudzi, że zakładają profile na naszej klasie PSOM?!?!?! :angryy: I to jeszcze cudzym :angryy:[/quote]

I czy ci ludzie normalni?:angryy:
Zaraz zacznę mojej szukać, bo jak mi ją ukradna to zajże do takiej dużej książki z cyferkami i literkami co go nazywają ,kodeks prawny'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja moje zaczęłam podpisywać ;) i to nie małymi gdzieś z boku tylko dość dużym napisem widocznym ;)[/quote]

[B]To nic nie da :shake: Każdy podpis, napis można wymazać ! Wierz mi. Słyszałam też, że nawet ze znakami wodnymi dają sobie radę. Zdjęcia kradną z różnych galerii !

[URL="http://img50.imageshack.us/my.php?image=kellyandmebyokamiaamate.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: kellyandmebyokamiaamate.jpg[/URL]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Martyna rozumiem że się denerwujesz takimi akcjami, ale czy nie warto tego olać? krzywdy nie robi Ci taki kolejny profil który i tak zaraz zostanie usunięty...

Po drugie jeśli to się będzie powtarzać to skorzystaj z pomysłu Domka_Czika, bo pobieranie zdjęć bez zgody, umieszczanie ich na jakiś portalach i jeszcze podpisywanie jako tam swoje z innym imieniem (bo z tego co zauważyłam przerobili tam Mickeya na dziewczynkę :roll:) jest niezgodne z prawem, może jak jedna osoba za to przypłaci to reszta taka mądra już nie będzie...

A po trzecie zdjęcia które są na dogo musiałaś wcześniej wrzucić na serwer, tak więc samo usunięcie ich stąd nie usunie ich z neta...:roll: chyba że się nie znam... ale tak to mniej więcej wygląda...

Nie mniej jeśli jesteś zdecydowana na usunięcie galerii to mam nadzieję że chociaż na ciapkowskim czasem powrzucasz nowe fotki cobym mogła sobie pooglądać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wola']Martyna rozumiem że się denerwujesz takimi akcjami, ale czy nie warto tego olać? krzywdy nie robi Ci taki kolejny profil który i tak zaraz zostanie usunięty...

Po drugie jeśli to się będzie powtarzać to skorzystaj z pomysłu Domka_Czika, bo pobieranie zdjęć bez zgody, umieszczanie ich na jakiś portalach i jeszcze podpisywanie jako tam swoje z innym imieniem (bo z tego co zauważyłam przerobili tam Mickeya na dziewczynkę :roll:) jest niezgodne z prawem, może jak jedna osoba za to przypłaci to reszta taka mądra już nie będzie...

A po trzecie zdjęcia które są na dogo musiałaś wcześniej wrzucić na serwer, tak więc samo usunięcie ich stąd nie usunie ich z neta...:roll: chyba że się nie znam... ale tak to mniej więcej wygląda...

Nie mniej jeśli jesteś zdecydowana na usunięcie galerii to mam nadzieję że chociaż na ciapkowskim czasem powrzucasz nowe fotki cobym mogła sobie pooglądać :eviltong:[/quote]


dokladnie.
nie usuwaj, nie warto!
smutno bez mickiego bedzie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...