Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witanko wszystkim! :hand:

Mała dzisiaj w nocy znowu wylądowała u mnie w łóżku po swoich serenadach, ale po tym jak nasikała mi na łóżko stwierdziłam, że lepiej, żeby w klateczce została, a my musimy jej śpiewy wytrzymać :roll: :eviltong: ogólnie to Minnie uwielbia gryźć wszystko, co się rusza i nie rusza i kocha przeciąganie się sznurkiem z Mickim :evil_lol: Razem śpią na posłanku, ale jak ktoś poświęca uwagę tylko Minnie, to on natychmiast o sobie przypomina głośnym szczekiem i wpychaniem się pod pachy :evil_lol:

Jednym zdaniem: mamy w domku bardzo wesoło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']witanko wszystkim! :hand:

Mała dzisiaj w nocy znowu wylądowała u mnie w łóżku po swoich serenadach, ale po tym jak nasikała mi na łóżko stwierdziłam, że lepiej, żeby w klateczce została, a my musimy jej śpiewy wytrzymać :roll: :eviltong: ogólnie to Minnie uwielbia gryźć wszystko, co się rusza i nie rusza i kocha przeciąganie się sznurkiem z Mickim :evil_lol: Razem śpią na posłanku, ale jak ktoś poświęca uwagę tylko Minnie, to on natychmiast o sobie przypomina głośnym szczekiem i wpychaniem się pod pachy :evil_lol:

Jednym zdaniem: mamy w domku bardzo wesoło :evil_lol:[/quote]

W tym przeciąganiu, czy Mickey daje jej fory? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']tak wesoło to musicie miec:D
fajny prezent na łóżeczko dostałas od małej:)
hehe:)
mickey zazdrośnik:evil_lol:[/quote]

spoko, na szczęście miała ręcnzik pod sobą i nie zdążyło wchłonąć w materiał :evil_lol:


[quote name='Martunia']Haha no to śmiesznie musicie mieć w nocy. Co noc będzie tak piszczała..
No ale cóż, i tak jest urocza. ^^[/quote]

Oj, jest jest :loveu: ale się dzisiaj w ogródku fajnie bawiła z Mickim :) a jak wsadziłam ją po zabawie do klatki to natychmiast zasnęła :evil_lol:


[quote name='crazydaisy']He he, męcz się męcz :evil_lol: przy takiej kruszynce to normalne, że trzeba jej poświęcić sporo uwagi :) Dla takiego słodkiego maleństwa warto jednak zarywać noce :lol:[/quote]

Warto, ale jak se pomyślę, że będę musiała jeszcze tak przez dwa tyg to stwierdzam, że szczeniaczki wolę tylko podziwiać, a nie mieć :evil_lol::evil_lol: a jak już to takie ponad 2miesięcznie a nie takie, co mają mniej niż 4 tyg xP


[quote name='jbk']W tym przeciąganiu, czy Mickey daje jej fory? :lol:[/quote]

Zależy kiedy. Jak się wkurzy to najpierw ciąga sznurek z przyczepioną do niego Minnie po całej kuchni aż w końcu szarpie troszkę mocniej i wygrywa, ale jak ma dobry humor to wręcz jej go oddaje :eviltong:


[quote name='Sweetaśna']hej kochanie:loveu:
jak dzisiejsza noc??
co u mickeya i minnie??[/quote]

hejka :loveu:
Dzisiejsza noc była spokojniejsza :multi: nie uległam i nie wzięłam jej do łóżka, do tego przyszłam do niej tylko raz :lol: i po tym jak poszłam z powrotem spać do był spokój przez jakieś dwie godziny i znowu się zaczęło, ale zignorowałam i po jakimś czasie przestałą piszczeć i do końca nocy był spokój :multi:


[quote name='Pusiakowa']Hejo mamusiu! :loveu:
widzialam filmika !
jak malutka sie rozlozyla jak Miki ja wachal :evil_lol: .
a potem jak ona sie podniosla to Miki jak na nia patrzyl , pewnie myslal "Co to cos robi na moim poslaniu?!" :evil_lol:
Nawet niewiesz jaka mam ochote spotkac sie znowu z wami!:loveu:[/quote]

Hejka córuś! :loveu:
To przyjeżdżaj w weekend! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']czym ja karmisz?[/quote]

a nie wiem, jakąś karmą dla szczeniaków, którą dostaliśmy ze schronu ;)


[quote name='Atkaaaa']hey nadrobiłam wszystko, obejrzałam fotki i filmiki :D Minnie jest słodziuuutka! Mam nadzieje, do zobaczenia w sb w Ciapkowie :D[/quote]

w sb to ty przyjeżdżaj BC zobaczyć :D


[quote name='Martunia']O no to dzisiaj było, widzę, spokojniej. :) Z czasem mała zacznie się przyzwyczajać. Czekamy na fotki. :)[/quote]

Dzisiaj przespałam całą noc!! :multi::multi: Już jest coraz lepiej :)
A fotki będą :cool3: tylko muszę zgrać je na kompa najpierw ;)


[quote name='Pusiakowa']Hej mamuniu ! :loveu:
przyszly weekend nasz ;D . (nic pewnego xP )

dobrze ze Minnie juz mniej piszczy :cool3: .[/quote]

Hej córcia :loveu:
Szkoda, że w ten weekend nie możesz :( może w nast. się uda ;)


A dzisiaj mam dla was dużo fotek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Uff, dopiero co fotki skończyłam zmniejszać :shake: jutro je wstawię wszystkie, bo dużo ich, ale teraz wstawię jedną na zachętę :cool3:

moja ulubiona :)

Minnie i ja ^^
[IMG]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P9250435-przer.jpg[/IMG]

a teraz dogobranoc kochane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...