Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Tutaj nie allegro a sklepik też P.[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.pitman.pl/sklep.php?grupa=4[/URL][/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]tylko dziś 2 razy nie łączyło mnie z adresem ;/[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]witam ....jutro rano mnie nie będzie :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

ja tez mam dzisiaj net przerywny:placz:

Jutro do pracy idziesz i Cie nie bedzie:cool3:..pewnie bedzie ciezko po taakiej przerwie:roll:..

ten link tez mi sie nie otwiera dzis:razz:
Milej pracy Alla;)


Ide spac...dobranoc wszystkim:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']ja tez mam dzisiaj net przerywny:placz:

Jutro do pracy idziesz i Cie nie bedzie:cool3:..pewnie bedzie ciezko po taakiej przerwie:roll:..

ten link tez mi sie nie otwiera dzis:razz:
Milej pracy Alla;)


Ide spac...dobranoc wszystkim:hand:[/quote]
:loveu:dobranoc:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zajrzę tu rano kole 7 ....budzik nastawiłam na 6.30 ...o 8 mam być w pracy :roll:... o 12 chcę z niej wyjść :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


a to ty na pol etatu pracujesz ? oj ja to musze 8 godzin siedziec i jeszcze mi kazde 5 minut spoznienia wypominaja :mad:




ale jeszcze jutro mam dzionek wolny :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']a to ty na pol etatu pracujesz ? oj ja to musze 8 godzin siedziec i jeszcze mi kazde 5 minut spoznienia wypominaja :mad:




ale jeszcze jutro mam dzionek wolny :multi:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
na cały ....ale dzieci dopiero przychodzą 1 września :roll:
zresztą z dzieciakami mam 25 godzin a reszta w papierach ...z czego najczęściej mi i tak braknie tych 15 godzin tygodniowo na biurokracje ;/
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zajrzę tu rano kole 7 ....budzik nastawiłam na 6.30 ...o 8 mam być w pracy :roll:... o 12 chcę z niej wyjść :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

bede czekac na wizyte;) 4 godz. w pracy ...taka to ja tez chce, tytlko
nie z dziecmi:razz:

[quote name='justysiek']:loveu:dobranoc:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dzien dobry;)

[quote name='Tengusia']a to ty na pol etatu pracujesz ? oj ja to musze 8 godzin siedziec i jeszcze mi kazde 5 minut spoznienia wypominaja :mad:




ale jeszcze jutro mam dzionek wolny :multi:[/quote]
nie dobra praca 5 min . to nie spoznienie:cool1:

[quote name='Vectra']łącze się z Tobą w bólu :-( mi działa W KOŃCU !!! po roku mam normalny net :multi:[/quote]
dziekuje:diabloti:

[quote name='agnethka']ja też :roll:[/quote]
noo:razz:tak ....

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]na cały ....ale dzieci dopiero przychodzą 1 września :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]zresztą z dzieciakami mam 25 godzin a reszta w papierach ...z czego najczęściej mi i tak braknie tych 15 godzin tygodniowo na biurokracje ;/[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

to nie praca dla mnie z dziecmi:razz::cool1:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Z kawusią [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]wpadłam do Was :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

a Dzien dobry Ala ja taz kawke pije:kaffee_2:
Milego dnia.....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']i czesc kolo poudnia:diabloti:dopiero niedawno wstalam:evil_lol:[/quote]

Czesc ja wlasnie wrocilam juz:multi: ze szkoly,bylam juz nawet piesa wyprowadzic:cool3:

I udowaodnilam sobie juz nie po raz pierwszy ze Bullit lubi tylko TTB jak kudlatego zobaczy to sie wsieka:diabloti:

Mam psa zboczonego i do tego rasiste:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...