Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='agnethka']nie wiem bo u mnie to tata rozpoczął bullowate w rodzinie kupując amstaffkę :cool3: :evil_lol:[/quote]
[B][I]moja mama zobaczyła Labradora czarnego i powiedziała, że to pies morderca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo czarny :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:naoglądałam się fotasków :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]wpadłam się przywitać porannie ....kawe se przyniosłam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote]

czesc:multi:ups...ja dopiro teraz kawke pije:p

[quote name='Rinuś'][B][I]wstawaj :diabloti: kto z Bullitkiem wyjdzie?:evil_lol:[/I][/B][/quote]

bylam:diabloti:

[quote name='justysiek']marzenia trzeba pielegnowac i dozyc do celu
no tak:loveu:ale nie ma szans zeby sie rodzice zgodzili na takiego psa:-([/quote]

kiedy sie wyprowadzisz od rodzicow to sobie kupisz;)
[quote name='agnethka']na "takiego"? a coś nie tak ze staffikami? :hmmmm:[/quote]
nie wiedzialas?:lol:

[quote name='Vectra']bo to ten , no , piczbull miniaturka :diabloti:[/quote]

:evil_lol:

[quote name='agnethka']aaaaaha....kurde, a ja bym mogła mieć takich całe stadko :diabloti:[/quote]

ja teeesz:lol:

[quote name='agnethka']nie wiem bo u mnie to tata rozpoczął bullowate w rodzinie kupując amstaffkę :cool3: :evil_lol:[/quote]

[quote name='Vectra']mój tato , starodawny nie jest , ale świniowatych nie bardzo lubi .. on tylko te swoje kozy :evilbat:[/quote]

[quote name='Rinuś'][B][I]moja mama zobaczyła Labradora czarnego i powiedziała, że to pies morderca :evil_lol::evil_lol:bo czarny :diabloti:[/I][/B][/quote]

a moja mama ma czarnego ratlerka i ten to dopiero wsciekly jest:diabloti:

kretyn na Bullitka warczal,samobojca gupi:lol:

Dzien dobry,
Jade za godzine z TZ na zakupy...balustrade zabezpieczajaca schody u gory,plotek do domu , plotek przy ogrodku od frontu:cool3:

Klatke i takie tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj cioteczka :):multi:

No prosze nie było mnie tydzien a tu juz ponad 100 stron :):evil_lol:

Ale dzielnie nadrabiam zaległości :)

[URL]http://images36.fotosik.pl/2/16ba224446f0b724.jpg[/URL] piekna mordeczka :loveu:

A fotoski staffików sa cudowne :loveu:

Najbardziej mnie rozbrajaja foty fazy wzrostu hehe takie łajzusie wtedy sa :)) ale chyba nie tylko staffiki tak maja :evil_lol:

Pozdrawiam goraco:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja też tak chce :placz:[/quote]

co chaupe okratowc przed pirania?:cool3:

[quote name='Vectra']kurcze ja też właśnie siedzę i myślę którą klatkę kupic , muszę Mani zmienić na większą .. tylko nie mogę się zdecydować :evil_lol:
Bo te zwykłe mi się przestały podobac , a nie ma nic fajnego buuuuuuuu[/quote]

no nie ma:shake:,ja chyba kupie standardowa z plastikowym dnem...tylko troche mniejsza,tamta za wielka a z reszta i tak ja dalam tesciowej juz dawno..i mniejsze lozka tez jej powydawalam:roll: a trza bylo zostawic:razz:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]masz ten kaff :razz::razz:....o rany demolka w chałupie :evil_lol::evil_lol:oj będzie się działo :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:kaffee_2:mam:kaffee_2: ;)pewnie tak,zwlaszcza ze Bullit byl tak grzeczny i nie bylo potrzeby klatki,praktycznie w niej nie siedzial a zlozylam ja jak mial 5-cy....to ta mala pewnie da mi czadu za dwoch:evil_lol:

[quote name='kiti7']Witaj cioteczka :):multi:

No prosze nie było mnie tydzien a tu juz ponad 100 stron :):evil_lol:

Ale dzielnie nadrabiam zaległości :)

[URL]http://images36.fotosik.pl/2/16ba224446f0b724.jpg[/URL] piekna mordeczka :loveu:

A fotoski staffików sa cudowne :loveu:

Najbardziej mnie rozbrajaja foty fazy wzrostu hehe takie łajzusie wtedy sa :)) ale chyba nie tylko staffiki tak maja :evil_lol:

Pozdrawiam goraco:lol:[/quote]

Czesc:multi:

gdzie bylas tyle czasu???:mad::eviltong:
zagladalam do Was a tam nic! cisza:cool3:
Wiataski powrotne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']nooo......... :razz: tylko, że ja piranii nie mam :roll: Arwena nie ma już mleczaków, jak do nas przyjechała to była szczerbata :evil_lol:[/quote]
no tak a ile miesiecy ma Arwena????
Moj Bullit nie byl szczerbaty:crazyeye: jakos ta wymiana byla niezauwazalna:cool3:....kurna....:hmmmm: a moze On nadal ma mleczaki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']no tak a ile miesiecy ma Arwena????
Moj Bullit nie byl szczerbaty:crazyeye: jakos ta wymiana byla niezauwazalna:cool3:....kurna....:hmmmm: a moze On nadal ma mleczaki:evil_lol:[/quote]

prawie 5 miesięcy - kilku dni jej brakuje, tam coś mlecznego chyba ma, ale to już mniej szkodliwe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']prawie 5 miesięcy - kilku dni jej brakuje, tam coś mlecznego chyba ma, ale to już mniej szkodliwe :diabloti:[/quote]

a nie wstawialas scerbatych fot:razz:

[quote name='Vectra']hahaha , muszę poszukać zdjęć , jak Franek scerbaty się scezy :evil_lol:
takie ma tylko dwa na górze ... wyglądał REWELACYJNIE :diabloti:[/quote]

poka scerbatego:sweetCyb:pokaz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']bo i nie mam :roll:[/quote]
szkoda:p

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:a ja mam pochowane mlecaki Ozzulka i Harleyka :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Fajowo:multi: Harlejek:hmmmm:.........ten moj to chyba je zjadal i pojedynczo wymienial:roll::evil_lol:

Ile masz w sumie?:cool3:sztuk

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Ja nawet swoich zębów nie mam :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]jeszcze niedawno mój ząb się złamał i włozyłam go pod poduszkę w nadziei , że znajdę następnego dnia pieniądze :evil_lol: nie było :placz::placz:[/I][/B]

[B][I]mam 20 lat :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']Juz u Vectry pytalam ale jeszcze u Was. Jak chcecie sobie poradzic z cieczkami i ochotami? Tez bede miala ten problemik i zbieram informacje:cool3:[/quote]

u mnie mieszka pies i suki :razz:
podstawą jest posłuszeństwo zwierząt wobec ludzi - pies i suka muszą reagować na to, że czegoś nie wolno - nawet jak bardzo chcą :diabloti: to człowiek jest przywódcą stadka i one muszą być posłuszne ;) u nas jak do tej pory nigdy nie musieliśmy oddzielać psów od suk :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']u mnie mieszka pies i suki :razz:
podstawą jest posłuszeństwo zwierząt wobec ludzi - pies i suka muszą reagować na to, że czegoś nie wolno - nawet jak bardzo chcą :diabloti: to człowiek jest przywódcą stadka i one muszą być posłuszne ;) u nas jak do tej pory nigdy nie musieliśmy oddzielać psów od suk :p[/quote]
tak , ale nie każdy ma komfort i ochotę siedziec 24/h na dobę w domu i mówic nie wolno ..... trzeba też spać , trzeba coś zrobić w domu , wyjśc .Ja nie mieszkam w wielopokoleniowej rodzinie, gdzie ktoś zawsze jest w domu ...
Kolejna rzecz , temperament zwierzątek :p
temu np ja zakładam ZAWSZE najgorszy scenariusz ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Ja nawet swoich zębów nie mam :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]jeszcze niedawno mój ząb się złamał i włozyłam go pod poduszkę w nadziei , że znajdę następnego dnia pieniądze :evil_lol: nie było :placz::placz:[/I][/B]

[B][I]mam 20 lat :diabloti:[/I][/B][/quote]
hahahhaha....chyba trzeba bedzie do twojej mamy zadzwonic:evil_lol:

[quote name='lolka75']Juz u Vectry pytalam ale jeszcze u Was. Jak chcecie sobie poradzic z cieczkami i ochotami? Tez bede miala ten problemik i zbieram informacje:cool3:[/quote]

wiesz co no nie wiem jeszcze....ale jest pomysl ze na dzien jedno ma jechac z TZem do pracy...a wieczorem to jedno na dole drugie na gorze a jesli bedzie to za barzdo upierdliwe to bede rozwazac bezmacicznosc:evil_lol:chyba...albo bezjajecznosc albo oba ciachne dla rownosci:evil_lol:

[quote name='agnethka']u mnie mieszka pies i suki :razz:
podstawą jest posłuszeństwo zwierząt wobec ludzi - pies i suka muszą reagować na to, że czegoś nie wolno - nawet jak bardzo chcą :diabloti: to człowiek jest przywódcą stadka i one muszą być posłuszne ;) u nas jak do tej pory nigdy nie musieliśmy oddzielać psów od suk :p[/quote]

Cos malo jurne te Twoje samce...:cool3:
Bullit jest poslusznym psem ale jesli chodzi o cykanko...to nic nie rzadzi:mad: jak byl napalony na Dragona po ukoszeniu ,to komendy nie pomagaly i tak probowal na nim jezdzic a jak postawilysmy plotek z tarasu do pokoju to wszedl razem z plotkiem jak diabel tasmanski:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak , ale nie każdy ma komfort i ochotę siedziec 24/h na dobę w domu i mówic nie wolno ..... trzeba też spać , trzeba coś zrobić w domu , wyjśc .Ja nie mieszkam w wielopokoleniowej rodzinie, gdzie ktoś zawsze jest w domu ...
Kolejna rzecz , temperament zwierzątek :p
temu np ja zakładam ZAWSZE najgorszy scenariusz ....[/quote]

Zgadza sie ...a w naszym przypadku to jak napisalam moj Bullitek napolony strasznie nawet spokojnie moge go nazwac gwalcicielem:evil_lol:

Kiedys ukradl z poddasza takiego kota pluszowego rozmiaru ze tak powiem Staffika to go tak jechal ze oddechu nie lapal ,zboczenca mam i tyle:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']Zgadza sie ...a w naszym przypadku to jak napisalam moj Bullitek napolony strasznie nawet spokojnie moge go nazwac gwalcicielem:evil_lol:

Kiedys ukradl z poddasza takiego kota pluszowego rozmiaru ze tak powiem Staffika [COLOR=red]to go tak jechal ze oddechu nie lapal[/COLOR] ,zboczenca mam i tyle:razz:[/quote]
no i sie posikalam[img]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']A Franio , miał obok siebie dwie suki z cieczką i na obie pogardliwie patrzył :diabloti:
ale już gdzieś pisałam , Franek jajek na śmietniku nie znalazł :evil_lol:[/quote]
[I][B]ha nie będzie ich używał na byle co :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...