Jump to content
Dogomania

Żywienie czyli coś dla ciała


nefesza

Recommended Posts

Ja proponuje zalozyc temat o zywieniu naszych futerek. Co im sluzy, co lubia a co im faktycznie dajemy...
Ja musze sie przyznac, ze karmie swoje psy glownie karma gotowa, chociaz czasem ja zmieniam. I tak Liko jadla juz Bosha i Acane, a teraz jest glownie na Hillsie i ostatnio jadla Pro Plan z lososiem i ryzem. Wszystko to okraszam jakas puszeczka i doskonale sie tu sprawuje Animonda (puszki Hills niestety okazaly sie malo zjadliwe).
A czym sie zywia Wasze psiaki?

Link to comment
Share on other sites

Moje kudłacze zdecydowanie preferują miąsko w każdej postaci. Może być poddane obróbce termicznej, lecz nie jest to konieczne :lol:. Milka nie lubi żadnych warzyw, twierdzi, że jej od tego oczy ropieją:evil_lol:. Jedyne co jej zdaniem z zielonego jest zjedliwe to ogórek kiszony. Dla Bony i Akisa karma to ostateczność, zasadniczo jest to mało zjedliwe. Milka karmę zje, bo ona jest zawsze głodna, z wyjątkiem okresu ciąży, wtedy zawsze się odchudzała :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Moje futerka jedza róznie, lae zawsze do 26% bialka - jak jest go wiecej drapia sie okrutnie:mad:

Na zmiane Royal, Acana, Bento + mięska , warzywa , owoce - ogólnie sa wszystkożerne :evil_lol:
Ciumelek zjada wszystko i w kazdej ilości, przez co nieco zatracila linie;), za to Honda wiecznie na diecie;)

Link to comment
Share on other sites

Podobno psy nie lubią ogórków kiszonych, a Lhara je chętnie je :cool1: Oczywiście w małych ilościach, bo potem mogłyby być problemy żołądkowe.
Za ser to by się chyba mogła pokroić :razz: Oczywiście z tym to też ostrożnie, gdyż tak jak psy [B]Bahy[/B], drapie się strasznie.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

No jeśli mamy w opisach wyjść poza podstawowe karmienie to...moje maluchy oprócz mięska lubią baaardzo: jogurty owocowe, biały ser, jajka,[B]KISZONĄ KAPUSTĘ ,[/B] zielone oliwki, zielone ogórki, pomidory, paprykę czerwoną,jabłka, arbuzy (to zwłaszcza Kiarcia),orzeszki, itd... a uwielbiają surową marchewkę...... wszystko w rozsądnych ilościach, naturalnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']No jeśli mamy w opisach wyjść poza podstawowe karmienie to...moje maluchy oprócz mięska lubią baaardzo: jogurty owocowe, biały ser, jajka,[B]KISZONĄ KAPUSTĘ ,[/B] zielone oliwki, zielone ogórki, pomidory, paprykę czerwoną,jabłka, arbuzy (to zwłaszcza Kiarcia),orzeszki, itd... a uwielbiają surową marchewkę...... wszystko w rozsądnych ilościach, naturalnie;)[/quote]

u mnie trzeba by bylo jeszcze dodac surowe buraczki :P

Link to comment
Share on other sites

aa to ja myślałam, że to tylko o karme chodzi - jak tak to moje także wszelki przekój owoców i warzyw - arbuz, oczywoscie, papryka - pokroic za nia sie dadza... mieska w kazdym wydaniu - na co moja Sally patrzy bardzo dziwnie - ona nie je surowego - to najwieksza kara jak juz dam jej do pysia - trzyma, slina leci, a jak sie odwroce wypluwa i juz maluchy wiedza, gdzie szukac:-) tyle, ze nieco :evil_lol: poślinione.............

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...