Jump to content
Dogomania

Chora Maltanka - ma dom u dorcii44 - Maltusia odeszła ... [']['][']


Guest Elżbieta481

Recommended Posts

noc była SPOKOJNA:multi:...boje się cieszyć...ale malutka jadła i o północy i o 3 nad ranem i było wszystko ok..tyle że o 3 to zabrała się z Tytkiem za zabawe i szczekanie :mad:;)

wczoraj nie robiła kupki ,dzis sobie za to pofolgowała i zrobiła dwie:roll:...ale wcześniej bywało że po każdym posiłku
Bardzo jej smakuje RID i mam nadzieje że to bedzie dobra dieta dla niej.,.

ide troszke sie przespać..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wanilka on tycityci..:oops:mój malutki ,ukochany tycityci...martwie się bo coś mało je..drobniutki jest taki i problrmy z brzuszkiem...i gile które wyki****e w ilościach hurtowych....martwie się czy nie zacznie mu gnić tkanka miękka a potem kości w nosku.....tulkam pieszczocha teraz i ....no jest dla mnie tak bardzo ważny,tyle razem przeszliśmy,tyle tyg. walki o każdy mililitr conva,o utrzymywanie ciepełka ,oddech..oczy...jednego nie udało się uratować...
on jest poprostu mój :loveu:

a Maltusi dziś o 4 rano kupy w ilości hurtowej ,kolor zielony..potem śluz ,widziałam że coś się dzieje bo drżała bardzo :-(..jedzonka już za bardzo nie chciała...przygniatała je noskiem do talerzyka...a teraz zjadła i jest w miare...

wczoraj dostała kolejna dawke ornipuralu...czy to może być kolejny powód...ech ,nie ma co spekulować,24.04 do dr.Galantego,potem badania...
moją wetka już by robiła ale ja musze czekać :oops:

Link to comment
Share on other sites

to mój Tytek...znaleziony 13 pażdziernika,ważący 15 dkg wiek 7-8 tyg.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/af3feb18db9d2ba1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/198/147ae3055bde7ef8.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/221/9f21e1d9a173ceee.jpg[/IMG][/URL]
taki jest teraz..
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/e279b10ec0052705.jpg[/IMG][/URL]

tu trzeba sie dobrze przyjrzeć aby zobaczyc kto tam lezy..;)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/198/e7efcca09d8c3d91.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja tu widzę pekina ,yorka,kocurka i ...Maltusię:evil_lol:Pekińczyk robi za walec:lol:i rozgniata całą resztę towarzystwa.Strasznym powodzeniem cieszy sie posłanko ...Chyba na zmiany śpią he he:evil_lol: Ehhh ...moje to się tak nigdy obok siebie nie kładą.Odległośc conajmniej metra musi być zachowana ,bo inaczej Lilka zaraz chce przegryźć gardło samkowi.Prawda to ,że im mniejszy pies tym większa zaraza i agresor:mad::lol:

Tycinek to faktycznie okropnie wyglądał :(((Obraz nędzy i rozpaczy.

Link to comment
Share on other sites

a ja nie jadam obiadków..ja wole suche...np.RC ;)..albo owocków ..słodyczków...:oops:....
ide z psicami i do sklepu bo mi język kołem stanie a żołądek domaga się czegus dobrego...jeszcze tylko zerkne na co mnie stac..:roll:

a zjadłabym truskawek,melonka,arbuza..mandaryski..winogrona tyz mogą byc..:cool3:
sałatke maksykanska..
brzoskwinki i morelki...
papierówke ..o jabluszku mysle ..
no zaślinie sie...
jak tak dłużej tu posiedze to nic nie zjem ,nawet dumlaska..:shake:

Link to comment
Share on other sites

z sezamem....no nie rób mi tego....:mad:
i z czym jeszcze?:oops:;)

byłam z ferajna na dworku...Maltusia piekne siusiu zrobiła,podreptała troszke..a po powrocie do domu dosiusiała jeszcze 2 razy :lol:jędza mała...

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/222/44b94691275ebc1d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a ja jej daje wolna ręke...;)trudno..nie będe ją stresować..:oops:wiesz że ona ciągle sie boi..np. jak ja wołam to ucieka lub się kuli ,a mi serducho pęka...:shake:
kłade sie na podłodze to przybiega,wykłada brzuszek ..liże mnie ,odskakuje znów sie rozkłada ,rozciąga...ale to nie jest jeszcze to..
(za to bawi sie pieknie zabawkami...tarmosi ,ciągnie ,obgryza...:lol:)
może się boi że do weta idziemy i zaraz bedzie bolało..nie wiem..ale niech sobie ta moja zmorka kałuży gdzie chce...
wiem że potem moge mieć problemy ..ale jeszcze przeczekamy z nauką...

Link to comment
Share on other sites

O raju!:placz::placz: Przeczytałam jednym tchem!! Łzy mi płyną jak grochy, modlę się żeby mi nikt nie wszedł do pokoju bo się będę musiała gęsto tłumaczyć czemu wyję przy monitorze! Boże kochany! Trzymam moją szczeniakową kruszynę na kolanach i nie mogę się uspokoić. Dorcia, jestes wielka! Nie jesteś chyba człowiekem, tylko aniołem! Ja panikuję jak moje maluchy tylko się trzęsą - choc są zupełnie zdrowe (odpukać) a Ty tyle przeszłaś z tymi bidami...:calus: Jak ja dobrze rozumiem co czuje człowiek, kiedy widzi biedactwo podpierajace się noskiem, jak to serce rozdziera!
I ta malutka Śnieżynka...przyjacielem moich Yorków był właśnie Maltanczyk, to takie kochane stworzonka, takie ciepłe, przymilne.. Powiedzcie ze już wiadomo że malutkiej będzie lepiej, powiedzcie że idzie ku lepszemu, błagam! Czy ona widzi, słyszy? Bo w pierwszym poscie jest że nie, ale dalej wynika że przynajmniej słyszy?

Podajcie mi proszę nr konta, moze byc na priv- chcę pomóc koniecznie, na tyle ile mogę..

Link to comment
Share on other sites

Visenna bardzo bym chciała napisać że bedzie lepiej ,że bedzie dobrze...że jest dobrze..ale ciągle ciesze się przed czasem :shake:
teraz tez..


..

TO CHYBA SIĘ NIGDY NIE SKONCZY.....jest to samo co było... już z bólem brzuszka,ogromnym cierpieniem i smutkiem w oczach..duzo kupki i sluzu....
oczywiście nie chce jeść...
i to zaczeło sie tak jak wcześniej pisałam o 4 rano...
podstawiłam jedzonko z lekami i caekam....

i właściwie to już nie wiem co myśleć co robić...potem jest dobrze ,biega ,bawi się.......
_________________

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...