Jump to content
Dogomania

Marek Lewandowski (PL)


orsini

Recommended Posts

[quote name='MartaReksKiwi']A wie ktos cos ;) moze o [SIZE=1][COLOR=#005633][SIZE=2]Erice Szokol (H) i o Marku LEwandowskim?? :) jak sedziują? jakie lubią psy?? :)[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]
pierwszej nie znam, a p.Lewandowski jest SUPER!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Podzielam zdanie przedmówczyć..pana Lewandowskiego oceniam bardzo pozytywnie.
Sedziował nas w zeszłym roku na krajówce w Jeleniej Górze.
Dokładnie ogląda psa, nie jest dentystą ale uzębienie sprawdza "uczciwie" ;)... opisuje dokładnie psa w statyce i bardzo dużą uwage przykłada do ruchu (podejrzewam,ze patrząc na ruch podejmuje decyzję)..i uzasadnia krótko swój werdykt wystawcom.

Link to comment
Share on other sites

Ja już mogę wypowiedzieć się na temat tego sędziego, bardzo uprzejmy, wyrozumiały dla suk po urojonych ciążach, rzeczywiście zwraca uwagę na ruch, zęby niekoniecznie (wystawiałam dwie suki, jednej obejrzał, drugiej nie), mimo, że moja z młodzieży lepiej się rusza od swojej mamy, to dał wygrać matce, bo bardziej dorosła. Więc nie wiem ;) Ale opis ładny, długi, uzasadnia wybór na pewno. Także polecam sędziego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej

Możecie mi coś powiedzieć na temat tego jakie dobki pan Lewandowski preferuje? Chodzi mi o typ urody. Może jesteście w stanie podać konkretnie imiona jakichś dobków, które zostały wyróżnione pierwszymi lokatami?

Z góry dziękuję;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

[quote name='alice101']a moglby ktos cos jeszcze powiedziec na temat tego sedziego szczegolnie mnie interesuje jak ocenia molosy ? czy zwraca uwage na "grubosc kosci" czy ruch czy ....[/QUOTE]

Patrząc na oceny w dogach niemieckich to preferuje grubokościste, oczywiście dotyczy to głównie samców. Natomiast czy ruch u niego ma taką wagę w ocenie? Na podstawie wyników które widziałam bym tak nie powiedziała, ale sama u niego nie wystawiałam dopiero się wybieram :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Jadwiga 1']Jaki to sędzia,na co szczególnie zwraca uwagę.
Jak ocenia psy wystawców polskich,na wystawach
zagranicznych.[/quote]
Nie wydaje mi się, żeby robił wielką różnicę między psem polski za granicą a psem tamtejszym.
P.Lewandowski to uznany sędzia międzynarodowy, bardzo rzetelny,taktowny,nie bardzo surowy ;)
Lubi psy poprawne, o wyrazie płci, z ładnymi głowami, dobrze chodzące-zapytany na pewno wytłumaczy co i jak.
Nie przypominam sobie, żeby "rozbierał" psa na części pierwsze, składał i oceniał-raczej to sędzia "całości" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...