Jump to content
Dogomania

zmiany w regulaminie


Recommended Posts

Alu wogóle to nie tylko Anglików, ale również dzieciaków z całego świata, jaki to tam ich w kraju jest poziom wystawiania. Oglądałam ostatnio filmik z jh Amerykański... Prawie kazda osoba psa zasłaniała, po prostu robili podstawowe błędy...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy widzieliscie albo tylko mi sie zdaje ze w regulaminie zaszła zmiana co do wieku. Kiedys chyba młodsza gdupa byla do 13 r.ż. do konca roku kalendarzowego..a teraz do 12 jest.

[SIZE=1][COLOR=#005633]1. Konkurencja jest rozgrywana w dwóch grupach wiekowych:
• grupa I od 9 do 12 lat,
• grupa II od 13 do 18 lat
Dolna granica wieku to ukończony w dniu wystawy 9 r.ż.
Górna granica wieku to koniec roku kalendarzowego, w którym prezenter ukończył 18 r. ż.
Prezenter zmienia grupę wiekową młodszą na starszą z początkiem roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ukończył 13 r. ż.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, ale mnie to troche dziwi, że tak jakby w "połowie" sezonu wprowadzili ten regulamin. A jakby ktoś kończył np. w grudniu 14 lat i by nie wiedział o zmianie reuglaminu a tu mu powiedza ze do starszej ma isc? I tu ma niespodzianke uczestnik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']i własnie to zle. Bo pamietam ze kiedy w Czestochowie kazali mi startowac w starszej grupie bo rocznikowo mialam juz 12 lat a ze ja jestem z konca roku to nie mialam skonczonych i sobie zrobili swoj regulamin ze od 12 juz starsza grupa:shake:[/QUOTE]
I tak jest prawie wszedzie... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...