Jump to content
Dogomania

Pokazywanie zebow na wystawie


julieczka_poz

Recommended Posts

Zęby pokazuje właściciel, ale sędziowie zawsze jak już właściciel otworzy pychola to ladują ręce do środka i sprawdzają czy są P1, a jak wystawiałam u sędziegów zzagranicy to jeden nawet palcem sprawdzał czy są wszystkie zęby.
Aniu co się z Tobą dzieje, że Cię nie ma tyle czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Monika to juz cos wiecej wiem :) Borg jest taki raczej niedotykalski:roll:
Na szkoleniu cwiczymy z nim badanie zabkow ale jaknarazie doszlismy tylko do tego ze trener moze mu spokojnie i tak raczej na kruciutko dotknac dlonmi pyska ale nie doszlismy do momentu obnazania zabkow. Oczywiscie nie robimy tego na sile i za kazdym razem jak jest spokojny to zaraz jest nagroda. Obawiam sie jednak tego ze dotrzemy do momantu ze trener bedzie w stanie mu zagladnac w zeby, ale nikt inny. Wiec mam takie pytanie czy jemu to zaszkodzi ze czasem np poprosze kogos innego ( odwaznego :evil_lol: ) np. kolezanke, kolego albo weta, zeby tak samo jak robi to trener, czasem dotkneli paszczy ?
Napiszcie prosze jak wy tego nauczylyscie swoje psiaki.

Milego dzioneczka

Link to comment
Share on other sites

Ja pozwalałam zaglądać w zeby zawsze wszystkim, którzy tylko chcieli. Pomógł nam przez przypadek mój szwagier, bo on ma taką manię, że zawsze jak widzi Aiszę to mówi pokaż zęby i bierze i ogląda je sobie. Ja mu nigdy nic nie mówiłam, bo przez czysty przypadek pomagał mi to co mam mu jeszcze mówić :). Zresztą ja sama też sobie często robię przegląd paszczy i uzębienia moich psów więc są one przyzwyczajone. Uważam, że wpierw Ty powinnaś mu zaglądać w żeby, nawet i dwa razy dziennie, a potem jak już się zupełnie do tego przyzwyczai i oleje to to jeśli tylko znajdziesz chętnych niech mu oglądają zęby obcy ludzie kiedy tylko chcą. Nic mu to nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...