Jump to content
Dogomania

Dogtrekking Koszęcin 10.05.2008


Mokisia

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dogtrekkingu, który odbędzie się 10.05.2008 (sobota) w Koszęcinie(k.Częstochowy).
Przygotowaliśmy dwie trasy : 25 i 50km. Warunkiem ukończenia dogtrekkingu jest nie tylko przejście danego dystansu, ale również odnalezienie punktów kontrolnych.
Każdy kto ukończy dogtrekking otrzyma pamiątkowy dyplom z uzyskanym czasem, a dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody:)
Oprócz tego przewidujemy konkursy dla dzieci, a wieczorem ognisko :)
Szczegółowe informacje odnośnie trasy, regulamin oraz zgloszenia na [URL="http://www.dogtrekking.com.pl"]www.dogtrekking.com.pl[/URL]

Wszelkie pytania, wątpliwości, sugestie prosimy kierować na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

pozdrawiamy

Lila, Paweł

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że czekają:) I posiłek regeneracyjny też czeka (może to zmobilizuje niektórych do szybszego marszu:cool3: )
PATIszon, na przejście tego dystansu jest kilkanaście godzin, a jesli nie czujesz się na siłach to zapraszamy na 25km :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokisia']Oczywiście, że czekają:) I posiłek regeneracyjny też czeka (może to zmobilizuje niektórych do szybszego marszu:cool3: )
PATIszon, na przejście tego dystansu jest kilkanaście godzin, a jesli nie czujesz się na siłach to zapraszamy na 25km :)[/quote]
Ja 10 bym nie przeszla, znaczy pewnie bym przeszla ale ze srednia predkoscia 3km/h:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Również z chęcią byśmy się wybrali na taką imprezę, ale... Mój pies jest niestety troszkę nie przewidywalny i agresywny. Teraz udało nam sie troszkę to wyprostować i nie rzuca się od razu na każdego innego psa, tylko musi to głęboko przemyśleć, a jesli chodzi o suczki to traktuje je w jako super koleżanki :) w takim układzie mam pytanie czy możemy wystartować? Tzn spróbować pokonać trasę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dogtrekking to kilku godzinna impreza wiec Twoj pies bedzie mial duzo czasu na "przemyslenia". Dlatego pytanie jest inne: czy potrafisz zapanowac nad swoim psem w trakcie marszu z innymi psami? Odpowiedz kwalifikuje lub nie kwalifikuje do wyslania formularza zgloszeniowego.

Co do dystansu 25 km. To nie jest tak duzo. Kilkugodzinny spacer, a ma sie na niego caly dzien. Jestem pewien ze w razie problemow inni uczestnicy pomoga, na tym to polega.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie to jest tak, że jest on w stanie pracować z psami, zarówno dziewczynkami jaki chłopczykami. Chodzimy na szkolenie, gdzie stopniowo ćwiczymy życie z psami, i co nam powolutku wychodzi. Np teraz jest w stanie biegać z trzema samcami luzem po placu i niekończy się to bijatyką. Też dużo łatwiej mi w tej chwili rozponać czy Mały chce zaatakować czy jest spokojny, lepiej odczytuję jego sygnały co pozwala mi odpowiednio zareagować. Mam jeszcze trochę czasu, aby to wszystko ogarnąć i się zdecydować na uczesnictwo w imprezie ;) Jeszcz nie wiem czy wyruszę ja z Małym czy mój Partner z Małym, też się nie mogę zdecydować...
Wiem, że marudna jestem, ale to tak naprawdę pierwsza taka wielka impreza na którą byśmy się wybierali i dlatego tak się denerwuję i stresuję. Dziękuję za odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdarzają się takie że na zawodach obowiązuje formuła non stop bez przerwy. Zwykle jest limit czasowy w którym trzeba sie zmieścić np. 50 godzin na 100 km. Czasem na długich dogtrekkingach obowiązkowy jest nocleg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...