Jump to content
Dogomania

Beauceron-pomóżcie!!!


Recommended Posts

Ale co poradzić?

Pies jak pies. Ustaw go od razu w hierarchii, na początek trochę poignoruj, niech się postara o Twoje względy i tak dalej.

Kup Zofii Mrzewińskiej "Jak rozmawiać z psem", albo "Psim zdaniem", albo "Po obu końcach smyczy", albo najlepiej wszystko naraz i do roboty. :P Książeczki tanie, a super.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

w najnowszym PP jest o beaucach....Kup,troche orientacji Ci to da.....

Poza tym zadaj sobie pytanie dlaczego poprzedni wlasciciele pozbywaja sie psa ? Polecam takze pojsc z obecnymi wlascicielami beauca i z nim samym na spacer aby zobaczyc jak sie zachowuje itp itd.A takze zaaranzowac na neutralnym gruncie spotkanie z Twoim collakiem.....

A teraz Was pozegnam i udaje sie na banicje do konca maja 8)

Nie rozrabiajcie mi tu za bardzo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Raczej to chodzi mi o wystawianie i pielegnacje. O wychowaniu juz duzo wiem, o szkoleniu tez. Najnowszego Przyjaciela Psa tez mam :) Myslałam, ze bedą tu jacyś hodowcy albo cosik :) A poprzedni własciciele sie go nie pozbywają! On cały czas mieszkal w hodowli, bo hodowczyni chciala go sprzedac osobie chcącej wystawiac, a wczesniej nikt taki sie nie zgłosił :( Gosiu, te wszystkie ksiązki mam :) Bardzo miło sie je czyta! POLECAM!!! Nice_Girl chyba jednak zle zrozumialas... Ale nic nie szkodi, bo ja to chyba zle sformułowałam :)

Link to comment
Share on other sites

\no coz do intera IPO obowiazkowe :wink:

Pielegnacja....Mysle ze jesli pies brudny to konieczna kapiel i systematyczne czesanie.....Szampon z wyzszej polki,odpowiedni do siersci,hodowczyni powinna cos polecic....Dodatkowo radze po prostu wybrac sie na wystawe i zobaczyc jak sa one tam wystawiane.....Porozmawiac takze z wystawcami i to da juz sporo...

Postawy i bieganie z glowa do gory powinnien miec juz opanowane,tak samo jak pokazywanie zebow i obmacywanie....Ogolnie mysle ze powinnien miec juz to opanowane tylko bedziesz musiala sie z nim zgrac.....

Mysle ze hodowczyni odpowie Ci na te wszystkie pytania i dodatkowo pokaze,a przynajmniej powinna tak zrobic....

BTW.z jakiej hodowli pochodzi ? Astra Canina,Siedemnascie mgnien wiosny,Tutor Gratus.....?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[ cenzura moda do odwolania. ]

Ale jesli pokochasz swego psa i bedziesz miec do niego podejscie prawidlowe, to obydwoje macie szczescie! :)

Kocham Beaucerony ale zdecydowalam sie sprowadzic suczke z ojczyzny rasy.... Ma teraz 4 tygodnie.

powodzenia i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...