Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona']Donio- dzięki za stawkę. A wiesz może o której godzinie rozpoczyna się sędziowanie grzywaczy? i na którym ringu?[/quote] Oczywiście. 10.40 (po 13 gryfonikach), ring 4 (płyta stadionu, środkowy ring za ringiem głównym).

Link to comment
Share on other sites

I po Łodzi... Najpierw garść spostrzeżeń. Tak jak wczoraj w whippetach - bardzo wysoki poziom w sukach, dużo, dużo słabszy w psach. Sędzia - wrażeniowiec, po pierwszym rzucie oka zaznaczała sobie krzyżykami jednego lub dwa psy i te konsekwentnie wygrywały ( wstyd się przyznać - podglądałem ). Ale trzeba przyznać, że do porównania o rasę wyszły naprawdę piękne. Saphir Germanika (dla mnie najpiękniejszy w dniu dzisiejszym pies) Zw.Mł. przed Huricane Poarott (oryginalny piesek). Volkano Negro Sub-O-Divo CWC w pośr. NPwR CACIB, Żwirek Sakladir CWC w otw. Res.CACIB przed Asko Ele-Melek. W champ. De La Mahafuks Atomix przed Sasquehanna Emanor. Poarot Irina Zw.Mł. przed Ecru Nesjana (Ecru - jesteś boska). Veronica Rosa Thea CWC w pośr. ResCACIB przed Grzywacz Corvette, Perspektywą Germanika i Fantaghiro Zikkurat. E-Sexy Pastoral CWC w otw. CACIB,BOB (zakończyła interchampionat - gratulacje dla Romki) przed Vellar Pljus Kristel i w champ. Sasquehanna Esperanca CWC. Gratulacje dla wszystkich wystawiających, a największe oczywiście dla zwycięzców.

Link to comment
Share on other sites

Wystawa Łódz ma zawsze bardzo ciekawa obsadę sędziowska niektórzy sędziowie to zjawiska jak z Kosmosu.Tatiana Urek juz raz zabłysnęła sędziowaniem w Poznaniu co to teoria o zaokraglonych uszach sie wytworzyła:>

Link to comment
Share on other sites

Nudno?? Nigdy!!;)

Ja się bardzo cieszę z [B]CWC[/B] i [B]res-CACIB[/B] (Chociaż niestety ten mój r-CACIB nie będzie się liczył jako pełny CACIB).

Poza tym bardzo miło spędziłam oczekiwanie na swoją kolej:loveu: :loveu: Wrażenia super - choć oczywiście połowa bodźców do mnie docierała (z emocji)...

Link to comment
Share on other sites

My też już wróciliśmy:lol:
[SIZE="4"][COLOR="Red"]Gratuluję zwycięzcom[/COLOR][/SIZE] :BIG: :BIG: :BIG:
Pogoda dopisała- śliczne słońce- cieplutko, dla ochłody trochę wiaterku:-). Ring na pięknej murawie:-). Poznaliśmy nowe osoby i ich pieski:-). Było przyjemnie i zadowoleni wróciliśmy do domu:-). Mamy ok 300 zdjęć:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magnolia']A ma ktoś zdjęcia z Łodzi?[/quote]
Nesjanka pstrykała namiętnie. Ja zrobiłem 2 (słownie dwa) zdjęcia. Coś nie miałem melodii. Było chyba za miło i za dużo znajomych. Głównie rozmawiałem z Dudkiem i Agamą:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwyciezcow!
Szczegolne dla wlascicielki E -Sexi Pastoral za ukonczenie zaszczytnego tytulu Int.CH!!!!!

Wiesci z Banskiej tez mam:

Sh-maniak z Aska BoB ,CaC :multi:
Maga z Toffim CaC :multi:
Brawo dziewczyny!!!!
Teraz biedaczki stoja na dworcu ,bo Maga nijak sie nie moze dostac do domu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...