Jump to content
Dogomania

niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!


Dea

Recommended Posts

Hotelik albo DT to w sytuacji cezarka najlepsze wyjście. Ale jeszcze szukajmy intensywnie domu stałego, ja spróbuję załatwić ogłoszenie w drugiej gazecie, zrobię nowe allegro (czy allegro jeszcze ktoś robił?)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz']Ponawiam pytanie: [B]Cezar[/B] ma czas do końca kwietnia ?[/quote]
[B]Elza[/B] TAK
Wysłałam dzisiaj prośbę do powiatowej gazety, do zaprzyjaźnionej dziennikarki kochającej psy, w poniedziałek powinnam mieć odpowiedź, czy umieszczą apel o dom. [B]Alekso [/B]dzięki! Ja zrobiłam nowe allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=338070426"][COLOR=black]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=338070426[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Pytałam, bo miałam podejrzenie, że jego pan mógł skrócić czas na znalezienie domu.[/quote]
Gdyby nie daj co tak się nagle stało to chyba zabrałabym Cezarka, jego budę, i poszła z nimi mieszkać pod most:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']A można dodać wyróżnienie w trakcie. Chyba, że wystawiłabyś drugie gdybyś mogła:oops::oops:[/quote]
Ja nie potrafie robic allegro i nie wiem czy mozna wyróznic w trakcie? A dlugo zostalo do zakonczenia? W kazdym razie nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobic nowe, tak myslé.

Jesli mozesz zrobic to allegro za 22zl- wyslé kasé, tylko podaj mi detale konta (z nazwá banku i Twoim adresem) to od razu przelewam.

Link to comment
Share on other sites

Elza jaka Kasia:roll:?
Tosiu nie przesadzaj ja myślę, że jakby coś to każda z nas łap za budę i pod ten most:evil_lol:
Pani redaktor jeszcze nie odebrała poczty, i ma cały dzień wyłączoną komórkę. Jedynym wytłumaczeniem może być zejście z tego świata, innego nie przyjmę jak już ją dorwę:evil_lol:
To ja wystawię drugie allegro - co dwa to nie jedno no nie???

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]słuchajcie!!![/COLOR][/B] [B]Ja na razie nie bardzo mogę w to uwierzyć, ale może Cezarek będzie miał dom!!! [/B]
Jutro jedzie do nowego domu Kora - owczarek niemiecki z innego mojego wątku, też miała być uśpiona. Ludzie sprawdzeni przez Florida, dobrzy, znaleźli Korę na allegro. Mają 68 arów działki, 2 kucyki, shar peia. Mieszkają na razie w Częstochowie, ale za dwa miesiące przeprowadzają się tam, tzn do jury krakowsko - częstochowskiej. I ten pan natknął się na allegro Cezarka... Dzwonił do mnie przed chwilą, i trzymajcie kciuki, może także zaadoptuje Cezarka!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...