Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faktycznie coś ostatnio tu bardzo spokojnie (do tych co milczą : chyba nie chcecie by o Was zapomnieć ?)

Dol fajnie wyglądają te zdjęcia wklejone tutaj , no i nie mogę nie wspomnieć o Twojej stronce , zapowiada się ekstra , Piter to zdolny chłopak .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

przygotowania,hmmmm.......fakt zostalo malo czau.Poki co jestesmy na etapie chudniecia, to znaczy dwa tygodnie temu Conor sie zakochal, nic nie jadl, zaczal cos konsumowac dwa dni temu...schudl, mam nadzieje ze przez kolejne dwa tygodnie nadrobi utrate wagi....Sylwia do ewentualnego zobaczyska na wystawie? Edyta bedzie z Unkasem, moze i ty zajrzysz?

Link to comment
Share on other sites

Manu a ty sie nie wybierasz jako widz? Przeciez bliziutko masz?

Chętnie bym przyjechała zobaczyć i Wasze psiaki, i Was, ale nie mam jak. Nie ma mnie kto zawieść, to po pierwsze (Waldka i samochodu nie będzie - a PKS-em nie bałdzo...). A po drugie, to ja mam teraz mało wolnego czasu i w niedzielę już go zarezerwowałam na odrobienie pewnych zaległości.

Ale żałuję...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrawiam wszystkich

Faktycznie trochę jestem zarobiony stąd moje długie milczenie. W pracy mam tzw. KONGO, a w domu staram się nie dotykać komputera.

Z nowości, to Sunka straciła futro. Mam całą podłogę w jej kłakach i nic nie pomaga. Sunka przez stratę futerka wyszczuplała :D i nabrała kształtów.

Pozdrawiam - Lakers

Link to comment
Share on other sites

Hej!

W końcu rodzinka się odezwała , co tam więcej u Sunki . Tyler jest w trakcie sypania , nie moge go sobie wyobrazić bez futerka . W każdym razie coraz go mniej . Ciekawa jestem w jakim tempie beda zarastać , czy warunki pogodowe maja tu jakies znaczenie . Daj znac kiedy Sunka bedzie zarastać i ile to będzie trwało az bedzie miala futerko w pełni .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

halooo haloooo!!!!

malamuciarze!!!!!!!!!!!

RODZINKO!!!

co u was slychac??

nikt sie nie odzywa???......

Nas wprawdzie tez dawno nie bylo....ale wiecie jak to bywa...

Za to sie pochwalimy,

CONOR zajal II miejsce na warszawskiej krajowej wystawie psow! co oznacza ze pniemy sie w gore i ze niebawem (mam nadzieje) zajmiemy najwyzsza I lokate :), he he he 13 ring okazal sie szczesliwy.

wszystkim gratulujemy i sciskamy.

Lakers, Tatsu, Mewa - co u was, dajcie znak zycia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...