Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

No w koncu a zebym tak nie przegapil to dzisiaj moja mala ma swoj pierwszy roczek :)

I w ramach tego wyzarla mi dziure w dywanie wielkosci plyty CD :)

W sumie to u nas wszystko dobrze tylko tak jakos malo malamuciazy ostatnio tu sie udziela i smutno zaczyna sie robic :(

Ale dobrze wiedziec ze wam sie powodzi :)

My niestety na Gdynie sie nie wybieramy - moja mala nie wie co to znaczy stac spokojnie jak w poblizu znajduje sie wiecej niz jeden pies a co dopiero na wystawie... tak wiec robie poszukiwania jakiegos dobrego szkolenia w swoich okolicach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatsu - wszystkiego naj dla Silme :D :new-bday:

Sunka O.K - dziś nawet poznała nowgo kolegę z Łodzi z hodowli "Wataha..." nazwy nie pamiętam ;-(

Z nowości to tyle, że Sunka wygrała wystwę w Szczecinie i ropoczeła Championat???? Przepraszam, ale nie znam się na tym całym wystawowym żargonie i nie wiem o co chodzi - grunt że trzecia wystawa za nami i trzeci sukces.

Mnie osobiście na wystwie nie było ponieważ wyjechałem do Zakopanego na dwa tygodnie ale znam szczegóły od osoby wystawiającej.

Pozdrawiam w nadziji szybkiego spotkania - Lakers

Link to comment
Share on other sites

:angel: :angel: :angel: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

sto lat sto lat i jeszcze jeden i jeszcze ra.....

sto lat niech zyje nam!!!! :popcorn: :multi: :B-fly:

wszystkiego naj naj naj!!!!!

LAKERS wybieram sie z Conorem na wystawe w Sopocie, moze bedziesz?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wystawa odbywa się w tym samym miejscu co w latach ubiegłych, to jest to teren WYŚCIGÓW KONNYCH. Z dworca głównego jest to ok. 3 km drogi - można dojść na piechtę lub podjechać jeden przystanek kolejką SKM (ok. 2 minuty jazdy).

Co do wystawiania Sunki to jeszcze zobaczę ale myślę że tak - przecież na własnych śmieciach wygodniej :D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sunka O.K - dziś nawet poznała nowgo kolegę z Łodzi z hodowli "Wataha..." nazwy nie pamiętam ;-(

Hej Lakers, a nie chodzi przypadkiem o Klub "Wataha" ??? :)

Pełna nazwa klubu to "Łódzki Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA". I mają tam dużo malamutów, szczególnie najstarszy trzon klubu.

Kogo konkretnie widziałeś ? - jestem ciekawa... (może jakiś opis). Ty byłeś w Łodzi, czy ktoś z Klubu na wyjeździe ?

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Malamut to jeszcze nic a co ma powiedziec ten który jest ostatni .

Ciekawa jestem w jaki sposób doszli do takich wniosków . Znając malamuty i ich chęci oraz sens do brania udziału w tego typu rankingach dziwie sie ze nie sa ostani na tej liście .

Link to comment
Share on other sites

a mowi sie glupi pudel...

a one sa na II miejscu!

ciekawe czym sie kierowali i jak to wszystko ustalili.

malamuty nie mamy tak zle, sa gorsi...he he he

z moich obserwacji pudle są naprawdę mądre (ale na głupiego właściciela nic się nieporadzi!)i BARDZO cierpliwe! bo ile psów zniosłoby tyle przy czesaniu i fryzowaniu?

Link to comment
Share on other sites

Tatsu, Lakers - jako ze wy z Trojmiasta, to mam pytanie.

Bede z Conorem w Sopocie na wystawie, nad morzem nie bylam od kilku lat....wiec zamierzam sie pokrecic po Sopocie, zajrzec na molo i na plaze i pytanie czy z Conorem na smyczy moge wejsc na plaze? uskutecznic spacerek brzegiem morza? jak to jest, wy macie doswiadczenie...a mnie sie tak marzy spacerek i zamoczenie nog w morzu...

Link to comment
Share on other sites

Zasmuce - w sezonie nie wolno wogole ze zwierzakami tam wchodzic :(

Pociesze - i tak kazdy ma to gleboko i im dalej od moza tym wiesza szansa ze wieczorami - po 20 i porankami przed 8 - jak nie ma imprez zadnych duzych to nie ma tak duzo ludzi i mozna pochodzic z psiakiem i luzem ale oczywiscie przygotowanym na kare trzeba byc :)

Link to comment
Share on other sites

TATSU, LAKERS POMOZCIE!!!!

obdzwonilam dzisiaj kilkanascie miejsc, prywatne kwatery, pokoje do wynajecia, akademik....szukajac noclegu na jedna noc, przyjezdzam z Conorem na wystawe i z powodu kiepskiego polaczenia warszawa -Sopot chcialam przyjechac w piatek wieczorem. Jest ogromny problem z noclegiem i TYLKO z powodu PSA!!! bo wolnych pokoi za 30pln jest cala masa ale na info o psie ludzie mowia nie ma mowy!!! Dlaczego????

Wiec moje pytanie, macie moze namar na kogos kto zgodzilby sie przenocowac 2 osoby +malamut??

bede wdzieczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dolphine - pierwsze pytanko to - kiedy dokladnie to jest (musisz byc na wystawie) i co znowu nie tak z polaczeniami Wawa- Gdansk - takich jest mnostwo !!! Wiem bo sam czesto kozystam.

Musze znac date - bo ja mam mieszkanko ale oficjalnie zaltwic nie moge a nie oficjalnie to wszystko sie da tylko musze wtedy byc w gdansku tak zeby rodzinka myslala ze ja tam nocuje :D

[takie dziwne komplikacje rodzinne wiec lepiej nie wnikajcie why ;(]

Link to comment
Share on other sites

Tatsu z polaczeniami Warszawa -Sopot jest tak:

2:19 (w nocy) a w sopocie o 7:30 rano, lub

5:45 - a w sopocie 9:50 wiec za pozno,

wystawa zaczyna sie o 10:00 wiec trzeba byc na wyscigach 9:00 z minutami (rejestracja itd itp)

stad koniecznosc przyjazdu w piatek po poludniu pociagiem 17:40 z warszawy, w Sopocie pociag jest o 22:08

reasumujac:

potrzebne spanko z 8 na 9 sierpnia (piatek/sobote)

dwie dziewczyny :-) i pies.

Tatsu mozesz cos pomoc????

Bede bardzo zobowiazana i postaram sie jakos odwdzieczyc :) :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...