Jump to content
Dogomania

Suczka LEONBERGER młoda, śliczna kochana i...wyrzucona z auta -> ZOSTAJE U HANEK!!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy inny domek ma takiego Berylka,który idealnie pasuje do Lenki?:evil_lol:
I w ogóle taki domek jest naj! Jestem stronnicza:oops: I nic na to w tym przypadku nie poradzę! I ogromnie się cieszę!
Bo wszystkie ciotki ją pokochały /chrzanowskie/ i beda ją widywały na spacerkach-zgadłam?

Link to comment
Share on other sites

No!:evil_lol: Tylko musimy trochę transportów porobić i ranczo nasze Joluś:evil_lol:
Jakie Wy ciotki chrzanowskie mało myślące! Dokładacie do interesu,jakieś karmy kupujecie,zamiast dawać przeterminowane z darów,wykosztowujecie się na sterylki-a to rozmnażać trzeba,bo to żywe euro!

Link to comment
Share on other sites

Co jak co epe ale mini ranczo nam sie marzy, a tu nie starcza nam czasu na szukanie pustostanu z ktorym juz dalej bysmy sobie z pomoca dogomaniakow i innych sponsorow poradzily. A €uro to ja nie potrzebuje bo tyle co dostaje to mi wystarcza i jeszcze troszeczke z bidulami sie podzielic moge. Zawsze bylam zdania ze wiecej szczescia jest z dawania anizeli z brania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dlatego zaden domek nie nadawal sie do adopcji, :angryy: [/quote]
Do mnie były tylko 3 telefony o Lenkę, pierwszy był analizowany na wątku, a dwa pozostałe były od osób niezdecydowanych (a bo mąż by nie wpuścił psa do domu chyba, a bo to ma być pies dla wnuczki), które tylko pytały i miałý ewentualnie oddzwonić. Więc de facto jak na razie nie miałam w czym wybierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Berylek się cieszy?:lol: Jak Lenka podrośnie,to jeszcze będzie prosił o buziaki:evil_lol:[/quote]
Pewnie, że się cieszy, ma towarzyszkę zabaw, miękką włochatą podkładkę pod główkę do spania, dodatkową miskę do podjadania itd.;)

Link to comment
Share on other sites

Czulam to Aniu jakos przez skore, od samego poczatku twoje rozmowy na temat adopcji i szukania jej domku. A jak dzis zobaczylam Lenke w oknie z twoim TZ i choc ty jeszcze nas w niepewnosci probowalas trzymalac to ja juz sie smialam w glos. Ale i ja przylaczam sie zyczliwym sercem dla nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']Hanek, super!!! Alez sie ciesze!! Samych dobrych chwil razem Wam zycze!!![/quote]

Dziękujemy! Plan jest taki, że będziemy sobie razem mieszkać wszyscy jeszcze przez kilka miesięcy, a potem Lenka się przeprowadzi z moimi rodzicami do nowego domku:)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, plany planami, a co to będzie to zobaczymy, na razie trzeba się skupić na tym co jest:p

Założyłam wątek w "Przygarnę psa" bo przed chwilą dzwoniła fajna pani o Lenkę:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9726338#post9726338[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7]Huuurrraaaaa !!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Dziś same dobre informacje : Rebit w domku i Lenka też !!! Wspaniale ! :loveu::loveu::loveu:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Lenka i Beryl to takie dwa głupole, że hej. Nie wiem które, ale chyba Lenka, wpadło na pomysł żeby zakopać sobie kostkę taką białą prasowaną w kociej kuwecie:roll: Tylko kawałek wystawał. A drugą kostkę zajadał Berylek. A nikt im nie dawał takich kostek ostatnio, więc nie wiem kiedy sobie zachomikowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']:-D:-D:-D ale sie usmialam z tej kostki! Ciekawe, czy pozniej by pilnowala, zeby koty tam nie chodzily ;-)[/quote]

No właśnie chyba nie bardzo, bo kostka nie wyglądała na świeżo ukrytą;)

A pani psia fryzjerka z mojego osiedla (ta, która miała kąpać Lenkę) pożyczyła nam na święta grzebień metalowy z szeroko rozstawionymi zębami, bo Lence zostało jednak dużo sfilcowanej sierści przy skórze (tyłek i kark) i jest co wyczesywać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']No właśnie chyba nie bardzo, bo kostka nie wyglądała na świeżo ukrytą;)

A pani psia fryzjerka z mojego osiedla (ta, która miała kąpać Lenkę) pożyczyła nam na święta grzebień metalowy z szeroko rozstawionymi zębami, bo Lence zostało jednak dużo sfilcowanej sierści przy skórze (tyłek i kark) i jest co wyczesywać![/quote]

No, tak gdzie tak ciężko było ją doprać :razz: Teraz już wiadomo czemu.
A ja dzisiaj wykąpałam wreszcie Abrę :loveu::multi: Teraz możemy się spacerkować bez wstydu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie tu troche i co? Wychodzi że jednak miałam rację
(zresztą pisałam do 3 osób PW że Lenka u Hanek zostanie), Lenka złapała Hanek za serce i dziewczyna podświadomie już domku żadnego dobrego nie widziała, za długo w adopcjach siedzę żeby czegoś takiego nie wyczaić. A tata przygarnął tydzień temu 6letnią kaukazkę Sonię. Pan tak ją kochał że szczepiona była tylko raz jako szczenię, na kolejne szczepienia już się nigdy nie stawił, nie czesana, nieodpchlana, z zapaleniem sutków, wyrzucona bo nie daje już szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']Nie było mnie tu troche i co? Wychodzi że jednak miałam rację
(zresztą pisałam do 3 osób PW że Lenka u Hanek zostanie)[/quote]
A kiedykolwiek nie miałaś racji w czymkolwiek, [I]dziewczyno[/I]? Szybko napisz do tych 3 osób PW, że miałaś rację i że Lena została u mnie w domu!
Przemądrzała i pieniacza Rzeniu.

Link to comment
Share on other sites

O, jednak pierwszy raz się pomyliłam.Myślałam że nieświadomie tak postępujesz a Ty jednak po prostu jesteś walnięta. Nie rozumiesz że Twoje kręcenie to marnowanie ludzkiego czasu, dużo osób angażuje się w szukanie domów, to nie tylko czas ale i koszty, a Ty jak jakaś smarkula nie potrafisz od razu powiedzieć o co Ci chodzi, a planowałaś ją zostawić już dawno i nie byłoby nic w tym złego, bo to chwalebne dać psu dom, ale nie w taki sposób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...