Jump to content
Dogomania

Era... Pies o wielkim sercu i długich łapach


Bonni

Recommended Posts

[quote name='Bonni']Witam dzisiaj...
Narazie fotek nie mam...
Aparat (telefon) dopiero co wrócił, a nie chce jej dzisiaj męczyć, bo jutro trening, który niestety może się nie odbyć... Pogoda ;/ :(
Jest niefotogeniczna i koniec kropka ;p[/quote]

No i po co sie z nami kłucisz :mad: No to dozobaczyska jutro na treningu bo my ćwiczymy jutro z wami :) Módlmy się o ładną pogode albo chociaż o to, żeby nie padalo i nie było błocka :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Junka jak na zawołanie i błocko i deszczyk ;]
A fotek narazie nie będzie bo ani pogody nie ma ani okazji, Mokka tym razem zawitała ale bez aparatu :(
A dzisiaj Era została podziurkowana przez Jaszke, podczas drobnej niezgodności zdań kto tędy przejdzie, dobrze, że nic Jaszce się nie stało, bo to Era agresywna...

Link to comment
Share on other sites

No współczuje bardziej Erze niż Jaszce bo jemu sie nic nie stało. W sumie Erze tez chyba nie ale to ona była w psyku Jaszki a nie na odwrót. Szczerze nie chce nikogo oceniać bo moja Juna też czasami biega luzem i oszczeka kogoś :oops: ale Jaszka nie powinien biegać tak luzem bo nie można nad nim zapanować.

Link to comment
Share on other sites

Znaczy wiesz, Era mogła mieć kaganiec, a z drugiej strony gdyby Jaszka na nią nie wpadł to by do tego nie doszło, szczególnie, że Era była na smyczy i szła na niejaki start :)
Ale powiedzmy, ze Jaszka sobie nic z tego nie robi ale poprzednim razem Era stała pod drzewem i jadła coś czy piła a on podbiegł więc też, jakby z jego winy...
Ale trudno Era jest rąbnięta więc może/oby Jaszka ją troche stemperował ;]

A i Ania od Bzika ma dowód, że Era jest agresywna i nie jest to moja wyobraźnia ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonni']No może, może tylko nie odpowiadam za oszpecenie psa na moim rysunku ;P
Daj fotke taką jaką mam narysować :)
Tylko raczej taka technika jak ten mój, bo najłatwiejsza ;P[/quote]Mi sie ta technika bardzo podoba:loveu::loveu:

To moze na poczatek taka :


[URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/08/17/de3d6003_Obraz2284.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

O Mudikowa (dopiero teraz zobaczyłam) sugerujesz, ze teraz będe się przekopywać przez kilkaset stron by znaleźć to zdjecie? xD No a tak na serio to powiedz którego (psa) a orginał moge Ci przynieść już na niedziele, chyba, ze fotka Cie zadowoli?
No i mam nadzieje, ze technika odpowiada? Ostatecznie może być na innym papierze/kolorze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonni']O Mudikowa (dopiero teraz zobaczyłam) sugerujesz, ze teraz będe się przekopywać przez kilkaset stron by znaleźć to zdjecie? xD No a tak na serio to powiedz którego (psa) a orginał moge Ci przynieść już na niedziele, chyba, ze fotka Cie zadowoli?
No i mam nadzieje, ze technika odpowiada? Ostatecznie może być na innym papierze/kolorze?[/quote]
Spoko masz czas na kopanie ,sama nie wiem którego w ogóle wszystkich ale niech będzie może pierwsza Sikurka,podeślę wieczorkiem zdjecie ,ja w niedzielę jestem na zawodach ,nie ma nas na treningu:shake:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...