Jump to content
Dogomania

Racibórz krajowa 15.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

u nas nic nie dochodzi bo poczta wogole zamknieta - strzezona przez pracownikow , siedzacych na stołeczkach przed wejsciem ( tak jest na wiekszosci placowek w małopolsce a wd. informacji Poczta Głowna nie przyjmuje zadnych przesyłek ) . Pytałam do kiedy tak bedzie - odpowiedzieli ze zalezy kiedy sie dogadaja na gorze , czyli podniosa im płace , a na to szybko sie chyba nie zanosi , jak sami stwierdzili . Nie to jest wazne ale ze w razie nie dostania dokumentow to chyba pol wystawy spedzimy w kolejce po dobior nr. Zreszta zobaczymy. Mam nadzieje ze do piatku otrzymam potwierdzenie bo w piatek wlasnie jade !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://mapa.szukacz.pl/?&n=246650&e=443200&z=2m&m=Racibórz&u=Wyszyńskiego[/URL] Stefana, kard.&t=&pp=developer = Mapa dojazdowa.

Lista wystawców: [URL]http://www.psy-raciborz.com.pl/new_page_1.htm[/URL]

Plan sędziowania: [URL]http://www.psy-raciborz.com.pl/new_page_2.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"]żadko się czepiam i szukam potknięć ze strony związku (no chyba,że wpadam w panikę):diabloti:
Super,że jest już plan sędziowania-i lista wystawców:multi:
Tylko pomimo mojego nazwiska na liście(zgłaszałam 2 szpice miniaturowe)nie ma szpiców miniaturowych pomeranianów w planie sędziowania:???:
No chyba,że ja ślepa jestem?to mi się zdarza
Już napisałam do ZKo/Racibórz,tylko czy mi odpiszą wprzedwystawowym zamieszaniu?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Bogi - ring 14 - jedne z ostatnich :)[/QUOTE]

Dodzwoniłam się i już wiem,że jedna suczka została wpisana jako szpic mały klasyczny,druga jako średni klasyczny-do wyprostowania przed wystawą w sekretariacie(jeżeli to błąd oddziału...:cool3:)
Dla niewtajemniczonych powiem,że szpice średnie to prawdziwa żadkość na naszych polskich ringach-a szkoda:lol:

Link to comment
Share on other sites

a u nas nadal cisza , poczta dalej zamknieta . Dzwoniłam do Raciborza , ale przez dwie godziny urzedowania oddziału nikt słuchawki nie podniosł , całyczas było "zajete " .., o 18.55 wlaczyla sie sekretarka z wiadomoscia ze oddzial czynny w poniedziałki i czawartki od 17.00 do 19.00 , na liscie wystawcow wszystko ok .. choc tyle :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

cos czuje ze bedzie niezly przepraszam za okreslenie burdel na tej wystawie :roll:
znajoma czeszka zglosila 2 sznaucery srednie ( psa i suke)
na psa dostala 2 potwierdzenia - jeden jako sznaucer sredni a drugi jako olbrzym !! na suke nie dostala potwierdzenia wcale ... :roll:

druga znajoma wysylala 3 zgloszenia sznaucerow mini, jedno za drugim, zaplacila, jej nazwisko widnieje na liscie wystawcow ale cos ja tknelo i zadzwonila do oddzialu - okazuje sie ze przyjeli zgloszenie tylko jednego psa !! a pan na pytanie czy mozna cos z tym zrobic bo psy oplacone itp stwierdzil ze nie bo nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']cos czuje ze bedzie niezly przepraszam za okreslenie burdel na tej wystawie :roll:
:shake:[/QUOTE]

A ja się obawiam,że masz racje
Będziemy z twoją znajomą wyjaśniać wielkości w rasach-każda w swojej:shake:
A jak mniemam nie będziemy same...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...