Jump to content
Dogomania

Pierwszy raz na Agility !!


Crazy@

Recommended Posts

Dzisiaj pierwszy raz poszliśmy z całą trójką ( Drako, Kufi i Teqila - AGI ) na trening z Agility ! Oczywiście nasze maluchy były tak rozkojarzone że trydno je było uspokojć. Z podziwem patrzyłam na trnujące tam psiaki, choć musze powiedzieć że z całej trójki najlepiej szło Kufciowi ( jak narazie tylko trzy przeszkody )!! Jestem z niego taka dumna. Jutro też idziemy, zobaczymy jak im pójdzie - wypróbujemy inne smakołyki.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bylam pelna podziwu dla psiakow ktore tak pieknie pokonywaly przeszkody, niezdawalam sobie wczesniej sprawy ze moze to wygladac az tak profesjonalnie !!! Bravo

Popieram Age ze Kufciowi szlo najlepiej :) Tekila niestety jest zainteresowana wszystkim innym niz tym co potrzeba :wink: .Niewiem moze jest za mloda jeszcze troche ale sprobujemy moze nam sie uda opanowac jakos to ogolne roztargnienie :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich nowych uczestników naszych zajęć. :D

Myślę, że z czasem Wasze pieski dostosują się do okoliczności. W sobotę znalazły się po raz pierwszy w nowym miejscu, gdzie było tyle nowych psiaków, a że są młode, więc przede wszystkim chciały się trochę pobawić. Załapią też, czego się do nich wymaga, jestem pewna, że tak będzie. Potencjał mają, to widać - skaczą chętnie i baaardzo wysoko, chociaż jeszcze nie zawsze tam, gzie trzeba. :wink: Zapraszamy na nstępne treningi, na pewno będzie wesoło. :D

Link to comment
Share on other sites

Tekila niestety jest zainteresowana wszystkim innym niz tym co potrzeba :wink: .
AGI, wielka bujda :wink: ! Powiedz całą prawdę: że Pańcia nie przyniosła dostatecznie dobrych smakołyków. Za kawałkiem kiełbaski, Tekilka biegła jak profesjonalistka :D .

A w niedzielę okazało się, że Drako też ma swoją mocną stronę: tunel, który, w odróżnieniu od Kufcia, pokonywał natychmiast bardzo dobrze!

Każdy pies ma swoje własne, indywidualne upodobania i mocne strony - chodzi o to, żeby odpowiednio je użyć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...