Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='pusia2405']Pewnie Jamnicze wszystko chce dopiąć na ostatni guzik przed świętami i zapomniały o nas dziewczyny:-([/quote]

No jak możesz, przecież tydzień temu przekazywałam pozdrowienia od jamnicze :mad:. Biedna nie ma internetu,a tu takie posądzenia, no nieładnie :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pocieszyłaś nas...:cool1:

Pzdr.[/quote]

No cóż, wiem, że mam okropne doświadczenia, ale dla przykładu - przygotowanie jednopokojowego mieszkanka dziadków do zamieszkania trwało trzy miesiące.... ;) Szczerze współczuję Jamnicze tego zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Przeprowadzka niedaleko, jamnicze wracają do swojego mieszkania po remoncie, przez kilka miesięcy mieszkali w zastępczym na tym samym osiedlu. Fotki z wybiegu dla psów, który jest po drodze nad morze :). Myślę, że już niedługo jamnicze i Sajdunia wrócą na Dogomanię :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']No jak możesz, przecież tydzień temu przekazywałam pozdrowienia od jamnicze :mad:. Biedna nie ma internetu,a tu takie posądzenia, no nieładnie :eviltong:.[/quote]

Ale tydzień to dogo-wieki:eviltong::lol:. Pozdrowienia dla jamnicze i przytulaski dla Sajduni:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5]HELLOOOOOO !!!![/SIZE][/FONT] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[/CENTER]
[SIZE=3]JUŻ JESTEŚMY[/SIZE]:bigcool::bigcool::bigcool:[SIZE=2]

Wszystkim bardzo, baaaaardzo dziękuje za odkurzanie galerii i miłe słowa, jesteście kochani :buzi:

A teraz słów kilka o tym co się działo:
Jak pisała cropka, wróciliśmy do naszego starego mieszkanka, robiliśmy tzw remont fenolowy. Nasze bloki były budowane w latach 70-tych i wtedy kładli pod podłogi jako izolację fenol - wstrętną truciznę :angryy:. Musielismy zrywać podłogi w całym mieszkaniu :shock:. Na szczęście w remoncie pomaga Spółdzielnia i np. daje mieszkanie zastępcze na okres remontu - bagatela, nam to zabrało 7 miesięcy:flaming: (czasami udaje się wyrobić w 6, ale nawalili parkieciarze [/SIZE][SIZE=2]:pissed:).
Od grudnia jesteśmy juz na swoim, ale przed nami jeszcze sporo roboty (w tym tygodniu maja przyjść kolejni fachowcy - tym razem od szafy pod zabudowę - gdzieś te ciuchy trzeba trzymać :evil_lol:). Puki co nadal w mieszkaniu królują worki i kartony :shake:.
Sajdunia wszystko dzielnie znosi i szybko przyzwyczaiła się do nowych warunków, nawet od wujaszka dostała na urodzinki nowe posłanko :mdrmed:.

Oczywiście będą zdjęcia ;) (w krótce :eviltong:)

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie Kochani, że nie będę odpowiadała na każdy post - niestety multicytat jak widzę nadal nie działa :angryy:

Odpowiem tak pokrótce na pytania:

[B]Rasselka [/B]- to jest plaża w Gdańsku - Jelitkowie, mamy tu sporo wejść, bo plaża ciągnie się od Nowego Portu do Sopotu i wejścia są co parę metrów. Od Sopotu do Gdyni ciągnie się dalej, chociaż miejscami jest mniej zagospodarowana ;)
Ślicznie dziękuje za cudny avatarek :iloveyou:

[B]Kaya [/B]- nic się nie martw, teraz zamiast 10 mam 20 minut na plażę:lol:, damy radę, tylko żeby pogoda sprzyjała :razz:. Odezwała się do Ciebie dziewczyna z doldenką? Przekazałam jej na szkoleniu Twój numer, ona też jest z Suchanina ;)

[B]Maks i Spark[/B] - śliczne masz psiaki :lol:, takim mrozy nie straszne :razz:

[B]derr [/B]- ano czasem puszczam Sajduchnę bez linki, bo mała wyścigówka inaczej sie nie wybiega, a lata jak szalona :evil_lol:, cropka może poświadczyć ;)

A przede wszystki bardzo dziękuję [B]cropce [/B]za zdjęcia naszych milusińskich :loveu: i odpowiadanie na Wasze posty kiedy byłam odcieta od netu [IMG]file:///G:/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]:buzi:

Teraz już jestem ale mam aż stracha przed zajżeniem do Waszych galerii, tyle tam będzie zaległości :smhair2: :evil_lol:;)

Buziaczki dla wszystkich odwiedzających :buzi:
pusia2405, cropka, jbk, betel, anetta, Asiaczek, deer, Florka, Kaya, Błyskotka, Matusz, AngelsDream, Rassellka, Maks i Spark, agaciaaa, Celina 12,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...