Jump to content
Dogomania

Bull-nurek


Bandzior

Recommended Posts

Zobaczylam zdjecie Maxa w wodzie i wpadl mi do glowy mowy temat. Czy wasze psy nurkuja? Bandziorek zanurza sie caly pod woda i przebywa tam okolo 7 sekund nie wiem czy to duzo bo moze wasze psy tez to robia i to dluzej. My nigdy nie widzielismy nurkujacego psa i bylismy zaskoczeni i przeraeni jednoczesnie gdy nasz to zrobil. Wyglada to tak: Bandziorek zanuza sie caly pod woda, wykopuje kepy trawy, wyciaga je z pod wody i wynosi na brzeg aaaa i jeszcze tak smiesznie steruje sobie ogonkiem. On wogule kocha wode (poza kaluzami te omija) wlazl by do kazdego bagienka. Trudno go tez z wody wycianac nawet po 4 godzinach w 30. stopniowym upale. Aha i jeszcze robi tak: wsadza leb pod wode i biegnie przez kilka metrow jak "motorowka". Oczywiscie wszystkie te jego wyczyny filmowalismy :lol:

Jestesmy bardzo ciekawi czy wy tez macie takie doswiadczenia z waszymi pupilami.

Link to comment
Share on other sites

Max nurkował, ale w wodzie sięgającej mu do brzucha :D ,

robił przewroty przez grzbiet ( beczka :wink: ), ewentualnie zanurzał łeb pod wodą i poruszał nim na boki :lol:

Natomiast Butch jak był młodszy lubił pływać, teraz niewiedzieć czemu ma awersję do wody.

13.jpeg

Link to comment
Share on other sites

moja to dopiero powoli przyzwyczajam do wody, ale jak tylko sie ociepli to pojedziemy nad jakies jeziorko sprawdzic jej checi plywackie tzn czy chetnie bedzie plywac czy zaraz uciekac z wody jak bedzie za gleboko

Link to comment
Share on other sites

My nie mamy jeszcze doświadczeń co do dużej wody

Ostatnio jak byliśmy nad morzem to jedyne co robił to pił tą słoną wodę.

Dobrze, że narazie nie rzucał się do wody bo mimo, że na dworzu

ciepluteńko to nie chciałabym sprawdzać temperatury wody w morzu. :errrr:

Potem musiałabym się dobrze rozgrzewać :drink1:

Link to comment
Share on other sites

Tufi obiecujemy ze zdjecia beda w czerwcu tylko jeszcze nie wiem dokladnie ktorego jest wystawa.

No i jeszcze nie jestesmy w Polsce :cry:

A z tym filmem to dokladnie nie wqiem ale tak mi sie wydaje ze sie nie da bo nie jest nagrany na kamerze cyfrowej. No ale ja sie niestety nie znam.

Link to comment
Share on other sites

A moja Emi nie wiem czy będzie lubiła wode :(

Jak była mała to wbiegła na zamarznięte jezioro, zarwał się pod nią lód i wpadła do wody na szczęście było płytko ale się wystraszyła i teraz nie chce wchodzić do wody

Chiałabym żeby jej przeszło i będę próbowała w lato ją oswajać z wodą

Link to comment
Share on other sites

A moja Emi nie wiem czy będzie lubiła wode :(

Jak była mała to wbiegła na zamarznięte jezioro, zarwał się pod nią lód i wpadła do wody na szczęście było płytko ale się wystraszyła i teraz nie chce wchodzić do wody

Chiałabym żeby jej przeszło i będę próbowała w lato ją oswajać z wodą

Link to comment
Share on other sites

SUPER ten BULL - NUR :D :D :D

A ja myslalam,ze to tylko mój Staffior trzyma glowe pod woda i puszcza bańki ,a robi to tak dlugo az wyciagnie z dna kamyk, albo np.stary but :D

Ogólnie lubi wode ,ale jednak taka siegajaca mu po brzuszek :wink:

wodaM.JPG

ALE MALA TA FOTKA :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

No widzisz :) a suczka Staffinka juz lubi sobie poplywać 8) ,ale nie na bardzo glebokiej wodzie :wink: .

natomiast Am'staffke trzeba na sile wyciagać z wody i czym glebsza tym lepiej :-?

Wogóle moje AST-y to "foki" - :lol:

Trzeba uważac bo z woda to nigdy nic nie wiadomo :roll: 0X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...