Jump to content
Dogomania

2 x CACIB i 2 x CAC w 1 weekend - Chorwacja


HAWAN

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona1984']ja w tamtym roku byłąm an Chorwacj 2 tyg zwiedzialm cale wybrzeze od Splitup o Dubrownik i nigdzie nie rezerwowałam noclegu.. tam tego na peczki jedziesz pytasz.. nicujesz :)[/quote]

w sezonie bylas? a nie pamietasz jakiegos noclegu do polecenia w Splicie?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze czas, coś fajnego na pewno się znajdzie :) Ja bym pojechała chętnie, tylko nie wiem do końca jak to będzie, bo na lipiec mam juz strasznie dużo propozycji wystawowych, zobaczymy na co padnie, ale Chorwacja jest bardzo kusząca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Jeszcze czas, coś fajnego na pewno się znajdzie :) Ja bym pojechała chętnie, tylko nie wiem do końca jak to będzie, bo na lipiec mam juz strasznie dużo propozycji wystawowych, zobaczymy na co padnie, ale Chorwacja jest bardzo kusząca :)[/quote]

u nas tez jest mnostwo propozycji, ale chyba teraz skupie sie na zagranicznych ;)
i nie wiem moze pojade, fajnie by bylo sobie wakacje zrobić mmm :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']u nas tez jest mnostwo propozycji, ale chyba teraz skupie sie na zagranicznych ;)
i nie wiem moze pojade, fajnie by bylo sobie wakacje zrobić mmm :)[/quote]

No włąśnie właśnie, dlatego namawiam rodziców, bo w roku szkolnym nie będzie czasu na takie rzeczy no i wtsrtawa wakacyjna :D .. ahh wy sobie możecie z Kokosem pozwolić na zagraniczne, a ja z Arnim nie , bo narazie trzeba zacząć w ogole wystawy :D maluch ma dopiero 5 miesięcy :D ,... długa droga przed nami..

Link to comment
Share on other sites

przelewem, chyba ze chcesz sporo wiecej zaplacic ;) nie wiem jak tu jest nie przygladałam sie ;) jak narazie w chorwacji byłam na euro, ale mialam problemy ze zgloszeniem bo wszystko im faksem wysłałam a oni tego nie dostali xD całe szczescie kumpela pomogla mi to zalatwic ufff xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']przelewem, chyba ze chcesz sporo wiecej zaplacic ;) nie wiem jak tu jest nie przygladałam sie ;) jak narazie w chorwacji byłam na euro, ale mialam problemy ze zgloszeniem bo wszystko im faksem wysłałam a oni tego nie dostali xD całe szczescie kumpela pomogla mi to zalatwic ufff xD[/quote]

oO xD Ale bysliście w katalogu? :-o No to w tym roku jak nie faxem to jak będziecie robić? Mam nadzieje,. ze będą normalne zgłoszneia internetowe i bez problemow wyjdzie... a pieniądze przelewem ofc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']oO xD Ale bysliście w katalogu? :-o No to w tym roku jak nie faxem to jak będziecie robić? Mam nadzieje,. ze będą normalne zgłoszneia internetowe i bez problemow wyjdzie... a pieniądze przelewem ofc :)[/quote]
w katalogu bylismy nawet udalo sie zalatwic :D :P
nie wiem wtedy to albo moj fax nawalil albo ich :P

Link to comment
Share on other sites

Acha czyli tak normalnie można wszystko faxem wyslac? To spoko .. moze tym razem nie nawali :D .. no to szczęśliwie w katalogu nawet się znalazłyscie.. a moj 'znajomy' zgłaszał psa teraz do Jarosławia, nie dostali potwierdzenia, nie ma ich na liście a i tak się upiera i jedzie... peszek :D ... ale niech robi co chce, mi to lotto i mniej konkurencji mamy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Acha czyli tak normalnie można wszystko faxem wyslac? To spoko .. moze tym razem nie nawali :D .. no to szczęśliwie w katalogu nawet się znalazłyscie.. a moj 'znajomy' zgłaszał psa teraz do Jarosławia, nie dostali potwierdzenia, nie ma ich na liście a i tak się upiera i jedzie... peszek :D ... ale niech robi co chce, mi to lotto i mniej konkurencji mamy :D[/quote]
Wszystkie zgloszenia przesłane faksem powinno się potwierdzić telefonicznie,a z opłatą robioną przelewem to też wychodzi jakoś tak,że opłaca się płacić na miejscu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Młodzieżowy na szczęście można za jednym wyjazdem na taką wystawę zrobić :)[/quote]

No właśnie, że nie. Pisałam do nich pytanie i odpowiedzieli, że na tym wyjeździe nie można zrobić rzadnego z championatów za jednym razem. Jeśli masz już jakieś CAJC lub CAC to można skończyć jeśli pies wygra wszystkie te wystawy i na każdej z nich dostanie po CACu/CAJCu. Na młodzieżowego championa potrzeba też dłuższego czasu wnioskując z tego co mi napisali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']No właśnie, że nie. Pisałam do nich pytanie i odpowiedzieli, że na tym wyjeździe nie można zrobić rzadnego z championatów za jednym razem. Jeśli masz już jakieś CAJC lub CAC to można skończyć jeśli pies wygra wszystkie te wystawy i na każdej z nich dostanie po CACu/CAJCu. Na młodzieżowego championa potrzeba też dłuższego czasu wnioskując z tego co mi napisali.[/quote]

fajnie ;)
tak czy siak my do młodziezowego i tak za starzy bysmy byli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']No właśnie, że nie. Pisałam do nich pytanie i odpowiedzieli, że na tym wyjeździe nie można zrobić rzadnego z championatów za jednym razem. Jeśli masz już jakieś CAJC lub CAC to można skończyć jeśli pies wygra wszystkie te wystawy i na każdej z nich dostanie po CACu/CAJCu. Na młodzieżowego championa potrzeba też dłuższego czasu wnioskując z tego co mi napisali.[/quote]
Na młodzieżowego championa z zasady nie trzeba odstepu czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...