Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']hmm wlasnie sie dopatrzylam ze na moim ringu pierwsza rasa wchodzi o ... 12 !! :crazyeye::crazyeye: mam nadzieje ze to nie jest pomylka[/quote]

Ja też się właśnie zdziwiłam :-o bo to i mój ring :cool3: Ale może ten sędzia wcześniej gdzieś indziej ocenia? Muszę zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ja też się właśnie zdziwiłam :-o bo to i mój ring :cool3: Ale może ten sędzia wcześniej gdzieś indziej ocenia? Muszę zobaczyć.[/quote]


no wlasnie nie ale z mapki wynika ze ringi 25 i 26 tak naprawde stanowia jeden ring i przed sznaucami sa bokseru u innego sedziego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]REGULAMIN[/B]
9. W wystawach uczestniczyć mogą tylko psy zdrowe, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. Psy chore, kalekie, z atrofią jąder, suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wykluczyć psa z ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream'][B]REGULAMIN[/B]
9. W wystawach uczestniczyć mogą tylko psy zdrowe, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. Psy chore, kalekie, z atrofią jąder, suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wykluczyć psa z ringu.[/quote]
no taaaa jasne, tyle że do tej pory oprócz Krakowa nie spotkałam się z wymogiem posiadanie stosownego zaświadczenia..wystarczyła książeczka ze szczepieniem na wściekliznę:roll:dlatego pytam, bo szczerze powiedziawszy nie bardzo mam czas na latanie po weterynarzach w tym tygodniu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']no taaaa jasne, tyle że do tej pory oprócz Krakowa nie spotkałam się z wymogiem posiadanie stosownego zaświadczenia..wystarczyła książeczka ze szczepieniem na wściekliznę:roll:dlatego pytam, bo szczerze powiedziawszy nie bardzo mam czas na latanie po weterynarzach w tym tygodniu:roll:[/quote]
Szczerze mówiąc to ja też :D a trochę ostatnio jeździliśmy.
Jako ciekawostkę dodam, że pies na wystawie w Niemczech był identyfikowany z chipa. Byłem pod wrażeniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...