Jump to content
Dogomania

European Dog Show Dublin 30.05-1.06 2009


Gosia & c.o.

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczko Aneczko no i niespodzianka :razz: będzie troszeczkę więcej Amstaff[I]ów ;) [/I]będzie ich aż 17 sztuk :multi::multi:
Wiem napewno, że będzie Akira, Magic Beauty z Samotni Christa oraz [COLOR=Black]Multi Champion NEUSKY PERSPECTIVE BEAULINE ;), Pani która wystawiała tego psa mówiła mi, że będzie troche psów z Rosji.
Dla zainteresowanych stawką ilościowś psów:
[/COLOR][COLOR=GREEN][COLOR=Black]http://www.showdogsireland.com/FileLibrary/2009/EuropeanWinnersDogShow09BreedCount.pdf
Gochna35 widzę, że jesteś z okolic Dublina ;) skąd dokładnie?? Możemy się jakoś umówić na sobotę 30.05 ja będe wystawiać moja Amstaffkę ;) [/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

fajnie że wstawiłaś stawki psów. jasne że możemy się umówić bo właśnie w sobote od samego rana się wybieram, o ile wasza ocena nie pokryje się czasowo z oceną szkotów :) miło będzie spotkać kogoś "znajomego" :) fajna masz sunię - odwiedziłam Waszą stronę i widzę że byliśmy na wielu tych samych wystawach.
wysłałam Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Bez psa, nie mam swojego wystawowego a jedynie się wystawianiem zajmuję ;)
Prawdopodobnie będę we wszystkie.[/quote]
No to pięknie,mam nadzieję że będzie fotorelacja na FK:loveu: LICZĘ NA CIEBIE.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...