Jump to content
Dogomania

Nareszcie!!! :D


Recommended Posts

Nareszcie na świat przyszła moja wymarzona suczka sheltie! Ma juz prawie 3 dni i na pewno jest słodka! Już nie mogę się doczekać kiedy ja będę mogła zobaczyć ale to niestety troszkę potrwa! Jak tylko będę wiedziała coś więcej lub będą gdzieś jej zdjęcia to od razu o tym napiszę!!! Ależ jestem szczęśliwa!!! Huuurrrraaa!!!!!!!! :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dianka

Czego mi się o maleństwie nie pochwlasiłaś, co?

Z jakiej hodowli będzie, po jakich rodzicach, jakie umaszczenie- wszystko na jego/jej temat mi napisz? :wink:

Ach nom ja się chwaliłam już wiele razy....z hod."Double Scotch" po Double Scotch Gold Scarlet O'Hara i Amalie By Design, umaszczenie śnide

tytułów rodziców nie wymieniam bo wszystkich nie pamiętam...a strona mi nie chodzi... :roll:

A no i najwazniejsze...to będzie sunia, w miocie są 4 sunie i 1 piesek, wszystkie rudzielce(tak jak rodzice) no i com jeszcze.....juz się nie moge doczekac!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dianka

Na jaka wystawę myślisz juz zabrać maleństwo? :wink:

Jak juz to do towarzystwa do Lublina i/albo Płocka....zobaczymy jeszcze.... :lol:

Dianka nie bierz maluszka bo jeszcze wszystkich szczepień nie będzie miała, to niebezpieczne.

Jakbyśmy ją wzieli do Lublina to by w domciu została :D

Bo jedziemy jakos wcześniej do Moniki od Jollaska ...:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...