Jump to content
Dogomania

Kalendarze 2009


marzenka1

Recommended Posts

Marta, wszyscy jesteśmy winni Ci wielkie podziękowania za włożoną pracę :loveu:. Myślę że gdybys nie wzięła się za kalendarz nie powstałby on . A teraz na dodatek jeszcze więcej dobrego wychodzi dzięki Twojej pracy ( myslę o nadwyżce kalendarzy i możliwości wspomożenia AwP) . Tak samo wielkie dzięki Dla Kacedy I Agappe. Dzięwczyny jesteś super!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajnie, Izis:loveu:
Moja rodzina zapowiedziała, że wyślą mnie na badania
jeśli kupię jeszcze jeden kalendarz z akitami :p
Ale mocno trzymam kciuki za udaną licytację:cool3:

[quote name='Kacedy']Z tą nadwyżką to ukłony i podziękowania należą się Iwonie&Wiki, która to w odpowiednim momencie wkroczyła z logiką matematyczną :)
Iwonko- wielkie dzięki :)[/quote]
Eeeee... tam, zaraz logika:cool3:
Jam budżetówka, dlatego liczyć muszę;):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']
Moja rodzina zapowiedziała, że wyślą mnie na badania
jeśli kupię jeszcze jeden kalendarz z akitami :p
[/quote]
Wcale im się nie dziwię..hihi- masz już jakiś na ścianie?
Nic się nie martw- zaświadczenie w razie by co od lekarza załatwimy- kupuj!!


A tak na serio- Izis- dziękuję Ci za tą aukcję i za serducho :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER]Pozostał jeszcze [B]ostatni [/B](trzeci) kalendarz z podarych przez Akegatę dla AwP oryginalnych japońkich.
[SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B] Serdecznie zapraszamy do jego licytacji[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] :).[/SIZE]
Tym razem wystawiony został na e-bay.
Link do aukcji--[URL="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320330094279&ssPageName=ADME"]KLIK[/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Projekt, owszem bardzo fajny i bardzo podoba mi się ale wstawione zdjęcia już nie.

I chciałabym podziekować pięknie za:
1. wstawienie zdjęcia Bimbo do "góry nogami" i okrojenie go tak, że straciło caly swój urok i sens :shake:
2. za nie wstawienie zdjęcia mojego małego Astude :shake:

No i okładka - zdjęcie Anaty z zaropiałymi oczami jest wyjątkowo obrzydliwe :shake:

Widzę, że prywata i kumoterstwo wzięły górę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taishi']zdjęcia zostały wstawione takie jakie zostały wysłane...nie mówiąc o tym ile trzeba się było namęczyć...żeby cokolwiek z niektórych zrobić...[/quote]

To ciekawe bo w żadne sposób nie mogę się dopatrzyć w wysłanych zdjęciach (tych na stronie tworzonej specjalnie dla potrzeb kalendarza przez Edytę)
[CENTER][URL="http://www.kalendarz.konie.ys.pl/ineczka/index.html"]Akitowy Kalendarz 2009[/URL] >>
[/CENTER]
zdjęcia Yoko, które pojawiło się w kalendarzu. A było tyle jej ładnych zdjęć... faktycznie trzeba było się sporo namęczyć żeby z nich nie skorzystać :p

Link to comment
Share on other sites

[HTML][/HTML]zdjęcia zostały wstawione takie jakie zostały wysłane...nie mówiąc o tym ile trzeba się było namęczyć...żeby cokolwiek z niektórych zrobić...[HTML][/HTML]



Nie trzeba było się tak bardzo męczyć, bo zdjęcia były ładne a i czasu więcej niż jedna doba.............

"Darię...bardziej to, że stwierdziłam...że któryś pies musi być na okładce...więc dlaczego nie ten najbardziej utytułowany... "

o ile dobrze pamiętam, nie było takiego kryterium w wyborze, a co z psami Akity w Potrzebie, a dlaczego np. Anata i Taishi są po 4 x w kalendarzu + Anata piąty raz na okładce - przepraszam, ale było jeszcze dużo innych psów - i to jest absolutnie bezdyskusyjne i nie chodzi tu akurat o moje - żeby nie było wątpliwości.

Uważam , że to nieładnie w stosunku do nas wszystkich, ponieważ obdarzyliśmy cię ogromnym kredytem zaufania, nikt nie widział projektu i tyle..

Dobrze , że kalendarz jest, ale nie do końca tak kolorowo to wszystko wygląda. Okładka - na dole logo Akity w Potrzebie i jak do tego ma się Anata ?

Link to comment
Share on other sites

Aniu tu chodzi o zwykłą uczciwość... i o zaufanie, którego Taishi nadużyła i to ostro.
Jakimś cudem chyba przewidziałam taki bieg spraw i na całe szczęście moje psiaki nie są tak bardzo poszkodowane bo maja swój kalendarz. Ale nie wszyscy mieli taką możliwość i dlatego uważam iż należą im się co najmniej przeprosiny od Taishi.

Link to comment
Share on other sites

Taishi spadasz coraz niżej. Posunęłaś się nawet do tego, że celowo zrobiłaś jak najgorsze zdjęcie Yoko :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
O to nawet ciebie nie posądzałam. Choć w sumie nie powinno mnie to dziwić.
A grafikiem nie jestem i dlatego nie ja robiłam kalendarz na AwP. Ale jak widzę Ty też chyba nie skoro nie dałaś rady wyciąć Bimba... jak zreszta chyba żadnego psa, bo to wymagałoby pracy. Ale skoro Ty musiałaś biegać z aparatem po łące robiąc zdjęcia Yoko, bo żadne z nadesłanych przez właścicielkę nie było wystarczająco nieudane... to nic dziwnego, że nie miałaś czasu powycinać psów... a to nie jest takie trudne przecież dla grafika chyba skoro ja sobie z tym jakoś poradziłam (może nie tak jak profesjonalny grafik ale za to chociaż się starałam) ;-)
[IMG]http://www.akita.pl/galeria/kalendarz/4-d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o Bimba do gory nogami to zdecydowanie lepiej wyglada w wersji Taishi niz w orginale... moim zdaniem :razz:
Mi osobiscie kalendarz bardzo sie podoba chociaz nie mam go w posiadaniu... (Mitsu ;) ) i bardzo dziekuje Marcie, ze podjela sie tego jakze trudnego zadania. Dobrze wszyscy wiemy ile bylo przy owej akcji krzykow i halasu, a jednak znalazl sie ktos kto zdecydowal sie na doprowadzenie sprawy do konca. Pewnie w przyszlym roku zrobi to ktos inny, bo watpie zeby po reakcji co poniektorych osob Taishowie mieli ochote na wspolprace ;) A moze kalendarz w ogole nie powstanie? Zobaczymy.

Wydaje mi sie Izis, ze troche (bardziej niz troche) przesadzasz... A przypominam, ze kobieta w stanie blogoslawionym jest jak delikatny kwiat, wiec zwaz na slowa :roll:

Przykro sie to wszystko czyta...

Link to comment
Share on other sites

Grafika jest ładna i tylko grafika i co do niej nie mam zastrzeżeń. Jednak cały efekt psuje takie "szczególne" potraktowanie pewnych zdjęć. A przecież tu chodziło głównie o akity. Moim zdaniem faktycznie nie powinna się Taishi podejmować wyboru zdjęć do kalendarza skoro nie stać jej było na obiektywizm (nie wiem czy ze względu na szalejące hormony czy z innego powodu - fakt pozostaje faktem). A może powinna się jednak sama wybrać do lekarza do którego mnie wysyła... i to bez względu na jej obecny stan... :-(

Link to comment
Share on other sites

Oj a mi sie wydaje że powinniśmy wszyscy złożyć wielkie ukłony w stronę Taishi a jak komuś się nie podoba to już jego sprawa a tu niech tego nie komentuje bo tylko się kompromituje dzięki Taishi za kalendarz bez Ciebie tego by nie było ( Izis przesadziłaś i to bardzo ostro więcej kultury osobistej :placz: )

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma inny gust, inne zdjęcia mu sie podobają. Gdyby Taishi pyatała się nas o wybór zdjęć naszych psów do kalendarza, to po prostu kalndarz by nie powstał. Mi się podobają bardziej inne zdjęcia mojego psa, niż te wybrane przez Taishi, ale nie widzę powodu do takiej złości-nawet gdyby misia nie było i tak bym kalendarz kupiła. Jestem zadowolona, że mam piękny kalendarz na ścianie w domu, moi współpracownicy zachwycają się kalendarzem w pracy. Jeśli chodzi o zdjęcie Bimbo, to od razu zwróciłam na nie uwagę przeglądając kalendarz i powiem szczerze - SPODOBAŁO MI SIĘ. Lalę też poznałam i nie wyglądała na zdjęciu jak potwór, akita nie zawsze musi mieć kryzę, założeniem kalendarza nie było umieszcanie samych zdjęć w pozie wystawowej- NUDA.
Dajcie spokój, bo to żałosne. Taishi na pewno zacierała ręce nad projektem z radości, że zrobi komuś na złość. Jakaś paranoja. Słabo mi się robi jak to czytam...
W tym miejscu osoby na poziomie powinny skończyć tą dyskusję...
Taishi daj spokój i nie czytaj tego, przecież i tak wiadomo było, że tak się to skończy :shake:.
I już więcej nikt nie podejmie się zaprojektowania akitowego kalendarza, bo taki głupi to się jeszcze nie urodził.

Link to comment
Share on other sites

To ja tylko i wyłącznie przez wzgląd na fakt, że kalendarz został opracowany z myślą o AwP oraz poprzez szacunek dla deklaracji osób, które wyraziły wolę jego sfinansowania pominę sporo faktów, które miały miejsce, [B]a o których nikt na forum nie pisał właśnie po to, aby kalendarz jednak powstał.[/B]
Taishi- jeśli tak walisz prawdę to może walnij całą?. A jeśli nie to może rzeczywiście już zostawmy ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...