Jump to content
Dogomania

coś azjatyckiego czyli GRUZJA - TBILISI 17 i 18 maja 2008


narisowa

Recommended Posts

[quote name='narisowa']jak wrócę, to opowiem jak było ;)[/quote]


trzymam kciuki [B]Narisowa [/B]oby Cię tam nie :2gunfire::boom::ak-shot::snipersm:


a w Lublinie w czerwcu na wystawie bedziesz?
i zrob fotki jak jakies Airedale będą:terazpol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w lublinie bedę, jak wrócę z gruzji ;)
wszyscy mnie straszą.....
a i tak pojadę, ktoś musi być pierwszy! ;)
a poza tym tam mają fajne zwierzątka...niedźwiedzie, lamparty, rysie, skorpionki malutkie...;) ciekawe czy na wystawie jakieś się pojawi? w bułgarii na wystawie był ...osiołek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']w lublinie bedę, jak wrócę z gruzji ;)
wszyscy mnie straszą.....
a i tak pojadę, ktoś musi być pierwszy! ;)
a poza tym tam mają fajne zwierzątka...niedźwiedzie, lamparty, rysie, skorpionki malutkie...;) ciekawe czy na wystawie jakieś się pojawi? w bułgarii na wystawie był ...osiołek![/quote]
No normalnie okropnie ci zazdroszczę tej wyprawy :cool1::p Przecieraj szlaki, może następnym razem my pojedziemy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

bardzo zazdroszczę wyjazdu. Już pisałam, że byłam samochodem.w czasach, gdy zaczynała się wojna. Za naszym samochodem jechały czołgi, na plaży stali żołnierze a w oddali słychać było strzały i toczyły się walki. Gruzini świetni, bardzo nas pilnowali. Wariactwo i wspaniałe wspomnienia. Gdyby wystawa była w lipcu na pewno bym się wybrała. Trzymam mocno kciuki i czekam na wieści.Abchazję też zaliczyłam , a Suchumi to najpiękniejsze wspomnienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

dzieki dzieki:) - pomoglo:):):)
pisze z tbilisi - dzis naris - bob bog caucasian winner i mamy championat gruzji i azerbejdzanu!!! i jeszcze dwa championaty - federacji gruzji i federacji azerbajdzanu - nie wiem na czym roznica polega ale dali nam w sumie 4 championaty.wszelkie pytania po powrocie:) gdzies za 10 dni. jeszcze tu pobedziemy - gruzja jest cudowna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']dzieki dzieki:) - pomoglo:):):)
pisze z tbilisi - dzis naris - bob bog caucasian winner i mamy championat gruzji i azerbejdzanu!!! i jeszcze dwa championaty - federacji gruzji i federacji azerbajdzanu - nie wiem na czym roznica polega ale dali nam w sumie 4 championaty.wszelkie pytania po powrocie:) gdzies za 10 dni. jeszcze tu pobedziemy - gruzja jest cudowna!!![/quote]


[FONT=Century Gothic][B]Braaaavo !!! :multi:[/B][/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jak wrócicie to was pomęczę o stawkę dogów niemieckich, o ile jakiekolwiek się tam przypałętały :lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']dzieki dzieki:) - pomoglo:):):)
pisze z tbilisi - dzis naris - bob bog caucasian winner i mamy championat gruzji i azerbejdzanu!!! i jeszcze dwa championaty - federacji gruzji i federacji azerbajdzanu - nie wiem na czym roznica polega ale dali nam w sumie 4 championaty.wszelkie pytania po powrocie:) gdzies za 10 dni. jeszcze tu pobedziemy - gruzja jest cudowna!!![/quote]

[SIZE=5][COLOR=red]0 kurczaki! Brawo !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']dzieki dzieki:) - pomoglo:):):)
pisze z tbilisi - dzis naris - bob bog caucasian winner i mamy championat gruzji i azerbejdzanu!!! i jeszcze dwa championaty - federacji gruzji i federacji azerbajdzanu - nie wiem na czym roznica polega ale dali nam w sumie 4 championaty.wszelkie pytania po powrocie:) gdzies za 10 dni. jeszcze tu pobedziemy - gruzja jest cudowna!!![/QUOTE]

[B][COLOR="Green"]gratuluje!!!![/COLOR][/B]
hmm to na 1 wystawie można zrobić 4 championaty 2 różnych krajów???? :roll::roll::roll::-o

jak wrócicie poprosze o stawke [B]AKIT[/B] (inu / japońskich) jeśli w ogole jakiekolwiek były + sędziego

no i pewnie wszyscy czekamy na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][B]Braaaavo !!! :multi:[/B][/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jak wrócicie to was pomęczę o stawkę dogów niemieckich, o ile jakiekolwiek się tam przypałętały :lol:[/FONT][/quote]
jeden dożek - w klasie baby pies - wrangler - z gruzińskiej hodowli hodowca - tsertsvadze t.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Gratuluje Narisowi i Narisowej
Pozdrawiam
A spotkaliscie jeszcze jakis Polakow?[/quote]
z polaków byliśmy my i kolega ze sznaucerką, poza tym był zgłoszony jeszcze pies w rękach polaków tam mieszkających, ale nie dotarli na wystawę. sporo było rosjan, ukraińców i czechów - przyjechali autokarem całą bandą. no i oczywiście większość to gruzini.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][B][COLOR=green]gratuluje!!!![/COLOR][/B]
hmm to na 1 wystawie można zrobić 4 championaty 2 różnych krajów???? :roll::roll::roll::-o

jak wrócicie poprosze o stawke [B]AKIT[/B] (inu / japońskich) jeśli w ogole jakiekolwiek były + sędziego

no i pewnie wszyscy czekamy na zdjęcia[/quote]
akit nie widzę w katalogu:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='narisowa']akit nie widzę w katalogu:)[/quote]
To ja zrobię ładne oczka o pudelki (najlepiej średnie ale mile widziane wszystkie)
i dalmatyńczyki... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogóle to była tylko jedna wystawa!!! i na tej jednej można było zdobyć wszystkie tytuły i championaty. jeżeli pies jest championem wystarczył tylko cac. jeżeli nie - trzeba było zdobyć cacib. za cacib dawali tytuł caucasian winner i championaty:
of georgia - czyli gruzji
of fcg - czyli federacji gruzińskiej
of azerbaijan - czyli azerbejdżanu
of kura - czyli federacji azerbejdżańskiej
nie mam zielonego pojęcia na czym polega różnica. próbowałam się dowiedzieć, ale jakoś nie mogłam pojąć co i jak. pani tłumaczyła namiętnie, że jeden to jest championat kraju, a drugi federacji. i tyle wiem;) w sumie 4 championaty. płatość na miejscu i drukowali na miejscu. mają dosłać tylko dyplom caucasian winner. w sumie na wystawie było 317 psów. sędziów wam nie podam do poszczególnych ras, bo w katalogu nie ma rozpiski, ale wstawiałam gdzieś wcześniej w wątku.
wystawa w hali!!! wyłożonej dywanami - obsługa super!!! naprawdę na wysokim poziomie. do katalogu dawali gratis miskę dla psa - dość dużą i jakieś ulotki. za bog - rozeta, puchar, wino i 25 kg karmy royala:) + siateczka ze smakołykami dla psa.
gruzja jako kraj - przepiękna. nie starczyło nam czasu, żeby całą zwiedzić. gruzini bardzo sympatyczni, mili i pomocni:) jedzenie mają rewelacyjne:) warto więc się wybrać nie tylko na wystawę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']To ja zrobię ładne oczka o pudelki (najlepiej średnie ale mile widziane wszystkie)
i dalmatyńczyki... :loveu:[/quote]
pudel był jeden zgłoszony- królewski - hugo boss marco bohemia w klasie championów pies z czech, ale chyba nie dojechał, bo nie widziałam go na wystawie.
dalmatyńczyki - suczka wklasie otwartej - karolina - z gruzji i suczka w weteranach - rusalochka z terleskoy dubravy , w rękach gruzina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']pudel był jeden zgłoszony- królewski - hugo boss marco bohemia w klasie championów pies z czech, ale chyba nie dojechał, bo nie widziałam go na wystawie.
dalmatyńczyki - suczka wklasie otwartej - karolina - z gruzji i suczka w weteranach - rusalochka z terleskoy dubravy , w rękach gruzina[/quote]

Narisku a rude swetry jakies byly?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...