Jump to content
Dogomania

Azrak - mały czarny psiak mieszkający w schronie od 2005r Czy ma szanse żyć?ma dom


Negri

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dzisiaj o godz. 15:20 miałam telefon od Pana, który zapytał mnie, czy zdąży jeszcze, o tej godzinie z adopcją [B][SIZE=3][COLOR=red]Azraka[/COLOR][/SIZE][/B], bo jest na niego zdecydowany:lol::lol::lol:, tylko nikt nie odbiera tel. w schronie i nie wie, czy klamki nie cmoknie.

[B]Normalnie padłam![/B]

[I][SIZE=1]Odpowiedzialam Panu, że raczej dzisiaj to już nie, ale najlepiej, żeby wcześniej danego dnia zadzwonil i się zapytał, do której może przyjechać.[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

Na razie wiadomo tyle, że Pan zlapał mnie na komórkę, podczas gdy był w biurze i powiedział, że nikt nie wie, o którego pieska chodzi, a przecież mówi:[I][B] MAŁY, CZARNY KUNDELEK[/B][/I] :evil_lol: :p

Więc zadzwoniłam do p. Irenki na kom. i powiedziałam, w którym boksie [B][COLOR=red]AZRACZEK[/COLOR][/B] siedzi. Nikt do mnie później nie oddzwonił, więc domniemam, że Pan się zdecydował.

[B][U]Aczkolwiek z radością PROSZĘ POCZEKAĆ DO JUTRA![/U][/B] Najpierw muszę sprawdzić osobiście, bo sama nie uwierzę! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...