halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='zuzolandia']no niby tak....ale na spacerze to Fruziol poluje gdzies w krzaczorach natomiast Zuzol pilnuje mojego kolana :diabloti::diabloti::diabloti: Nawet, jakbyś im rzucała patole albo piłeczkę ? Quote
taxelina Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 No to czekam na te 20 :D dzisiaj mam wiecej czasu na obejrzenie ale tez porzemowienie sie samo nie napisze.. :P Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='deer_1987']No to czekam na te 20 :D dzisiaj mam wiecej czasu na obejrzenie ale tez porzemowienie sie samo nie napisze.. :P Taki sobie piesio ...: Quote
jonQuilla Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 no i zła Nuka piesia wytraszyła :) :evil_lol: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bu1936_1.jpg witam :multi::loveu: Quote
taxelina Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 Fajnie macie ze ten park jest i mozna tam spuscic i psiaki sie pobawic moga! Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='jonQuilla']no i zła Nuka piesia wytraszyła :) :evil_lol: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bu1936_1.jpg witam :multi::loveu: Szczególnie, że piesia miała w pyszczku piłeczkę i chyba się o nią bała ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']Fajnie macie ze ten park jest i mozna tam spuscic i psiaki sie pobawic moga! Niom ... :multi::multi::multi: Quote
jonQuilla Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 Nuka to też chyba taki świrek co? :) Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='jonQuilla']Nuka to też chyba taki świrek co? :) Trochę tak ... ale Nuka jest ze wszystkich naszych psów najgrzeczniejsza ! Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 Nie mam już nowych, ale dam wam takie sobie z 19.go popołudnia: Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [SIZE="3"]Nauka chodzenia z krykami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Quote
taxelina Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/no4726_1.jpg piekne sa takie ujecia :D Quote
jonQuilla Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 u nas też pełno tych narciarzy bez nart :evil_lol: super zdjęcia :) i to fajnie zrobione :cool3: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='deer_1987']http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/no4726_1.jpg piekne sa takie ujecia :D :multi::multi::multi: [quote name='Marta_Ares']a co to za nowy haszczak?? Który ? Jest Morfi, Nuka i Rino ...:multi::multi: Napewno myślisz o Rinie - ale on nie jest nowy, tylko dłuuugi czas nie przychodził tam do nas ...:evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla']u nas też pełno tych narciarzy bez nart :evil_lol: super zdjęcia :) i to fajnie zrobione :cool3: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi::multi: Też dzięki ... :multi::multi::multi: Quote
zuzolandia Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 [quote name='halgre58']Nawet, jakbyś im rzucała patole albo piłeczkę ? na spacerze takim lesnym to pileczki nie istnieją :evil_lol:...Fruzia ma ciekawsze zajecia a jak jej sie znudzi buszowanie po krzakach to se znajduje patyk i go obgryza :evil_lol: natomiast Zuzia jest taka wlasnie dziwna ...w lesie pilnuje stada :evil_lol:..co innego jak zajdziemy na pola lub jestesmy na dzialce to wtedy obie mają zboczenie aportowe :diabloti::diabloti: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg bowskieeeeeee hihihihih:loveu: dziendoberek ...własnie wstalam :eviltong: Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='zuzolandia']na spacerze takim lesnym to pileczki nie istnieją :evil_lol:...Fruzia ma ciekawsze zajecia a jak jej sie znudzi buszowanie po krzakach to se znajduje patyk i go obgryza :evil_lol: natomiast Zuzia jest taka wlasnie dziwna ...w lesie pilnuje stada :evil_lol:..co innego jak zajdziemy na pola lub jestesmy na dzialce to wtedy obie mają zboczenie aportowe :diabloti::diabloti: http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg bowskieeeeeee hihihihih:loveu: dziendoberek ...własnie wstalam :eviltong: Ahaaaaaaa ... :evil_lol::evil_lol: hehehihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Że co o takiej godzinie Nie cygań mię tu ... Quote
zuzolandia Posted September 3, 2009 Posted September 3, 2009 [quote name='halgre58']Ahaaaaaaa ... :evil_lol::evil_lol: hehehihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Że co o takiej godzinie Nie cygań mię tu ... nie cyganie hihihihi ja tak wstaje ...no chyba ze mam na 9 do pracy to wtedy wiadomo :evil_lol: ale jak na poludnie badz wolny dzionek spie do OPORUUUUUU:diabloti::diabloti: Quote
halgre Posted September 3, 2009 Author Posted September 3, 2009 [quote name='zuzolandia']nie cyganie hihihihi ja tak wstaje ...no chyba ze mam na 9 do pracy to wtedy wiadomo :evil_lol: ale jak na poludnie badz wolny dzionek spie do OPORUUUUUU:diabloti::diabloti: A piesy na siusiu ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.