Jump to content
Dogomania

DiNDEK & jego ferajna i nie tylko ...


Recommended Posts

Posted

[quote name='zuzolandia']no niby tak....ale na spacerze to Fruziol poluje gdzies w krzaczorach natomiast Zuzol pilnuje mojego kolana :diabloti::diabloti::diabloti:
Nawet, jakbyś im rzucała patole albo piłeczkę ?

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='deer_1987']No to czekam na te 20 :D dzisiaj mam wiecej czasu na obejrzenie ale tez porzemowienie sie samo nie napisze.. :P







Taki sobie piesio ...:


Posted

[quote name='deer_1987']http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/no4726_1.jpg
piekne sa takie ujecia :D
:multi::multi::multi:

[quote name='Marta_Ares']a co to za nowy haszczak??
Który ? Jest Morfi, Nuka i Rino ...:multi::multi: Napewno myślisz o Rinie - ale on nie jest nowy, tylko dłuuugi czas nie przychodził tam do nas ...:evil_lol::evil_lol:

[quote name='jonQuilla']u nas też pełno tych narciarzy bez nart :evil_lol:

super zdjęcia :)

i to fajnie zrobione :cool3:
http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg

hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dzięki :multi::multi::multi:
Też dzięki ... :multi::multi::multi:

Posted

[quote name='halgre58']Nawet, jakbyś im rzucała patole albo piłeczkę ?

na spacerze takim lesnym to pileczki nie istnieją :evil_lol:...Fruzia ma ciekawsze zajecia a jak jej sie znudzi buszowanie po krzakach to se znajduje patyk i go obgryza :evil_lol: natomiast Zuzia jest taka wlasnie dziwna ...w lesie pilnuje stada :evil_lol:..co innego jak zajdziemy na pola lub jestesmy na dzialce to wtedy obie mają zboczenie aportowe :diabloti::diabloti:


http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg

bowskieeeeeee hihihihih:loveu:

dziendoberek ...własnie wstalam :eviltong:

Posted

[quote name='zuzolandia']na spacerze takim lesnym to pileczki nie istnieją :evil_lol:...Fruzia ma ciekawsze zajecia a jak jej sie znudzi buszowanie po krzakach to se znajduje patyk i go obgryza :evil_lol: natomiast Zuzia jest taka wlasnie dziwna ...w lesie pilnuje stada :evil_lol:..co innego jak zajdziemy na pola lub jestesmy na dzialce to wtedy obie mają zboczenie aportowe :diabloti::diabloti:


http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg

bowskieeeeeee hihihihih:loveu:

dziendoberek ...własnie wstalam :eviltong:
Ahaaaaaaa ... :evil_lol::evil_lol:
hehehihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Że co o takiej godzinie
Nie cygań mię tu ...

Posted

[quote name='halgre58']Ahaaaaaaa ... :evil_lol::evil_lol:
hehehihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Że co o takiej godzinie
Nie cygań mię tu ...

nie cyganie hihihihi ja tak wstaje ...no chyba ze mam na 9 do pracy to wtedy wiadomo :evil_lol: ale jak na poludnie badz wolny dzionek spie do OPORUUUUUU:diabloti::diabloti:

Posted

[quote name='zuzolandia']nie cyganie hihihihi ja tak wstaje ...no chyba ze mam na 9 do pracy to wtedy wiadomo :evil_lol: ale jak na poludnie badz wolny dzionek spie do OPORUUUUUU:diabloti::diabloti:
A piesy na siusiu ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...