Jump to content
Dogomania

Zaniemyśl


Łukasz

Recommended Posts

Franco, mama to Effi z Gal Bull a tata bedzie jesli dobrze zrozumialam Int.Champ.QUARTERMAIN, ale uslyszalam nazwe a potem sobie szukalam w internecie. Rozumiesz z tej radosci moglam cos pokrecic. No w kazdym razie przebywa obecnie w Dziedzictwie Tudora.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Franco, mama to Effi z Gal Bull a tata bedzie jesli dobrze zrozumialam Int.Champ.QUARTERMAIN, ale uslyszalam nazwe a potem sobie szukalam w internecie. Rozumiesz z tej radosci moglam cos pokrecic. No w kazdym razie przebywa obecnie w Dziedzictwie Tudora.

Ale ten Przemek kombinuje :D :D :D

Maq mam nadzieję, że urodzi się coś dla Ciebie - trzymam kciuki!!!!

Będziesz miała małą z mocnym "papierem"

Link to comment
Share on other sites

Hej mam staffika, i naleze do klubu kttb. Jade do zaniemysla. Mój kumpel ma amstaffa z którym czesto wygrywa wystawy.Moja dziwczyna na bulla- no i jestesmy z Wrocka towarzystwem bullowatych.Duzo sie nasluchalem o bullowatych bo bywam na wielu wystawach od 3 lat.I mam do Was pare uwag:

1. Jesli nie podoba Wam sie ten klub to po co w nim jesteście, a jestrescie bo ja tez jestem i tylko do klubowych wysylali zaproszenia na ten Zaniemyśl.

.2.tom666 byłem dzis na twojej stronie i powiem Tobie ze grafika jest spoko, ale Twoje stwierdzenia typu:sedzia xvyx nie zrobil błędow w ringu (czy jak to inaczej ujołeś pisząc o sedziu kazimierskim) moim zdaniem cie poprostu ośmiesza!!! Masz jednego psa a nie do Ciebie nalezy ocen sedziwgo bo jestes zbyt młodym wlascicielem psa. Wydaje mi sie takze ze nalezych do tego całego "towarzystwa wzajemnej adoracji" jak to ładnie ujołeś bo przeciez bis w szamotulach na klubowej twoj pies wygral o to jest chyba najwieksze osiagniecie twojego przecietnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Antek

Po pierwsze wysłali zaproszenia do wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek brali udział w wystawach organizowanych przez KTTB , jest to praktykowane przez niemal wszystkie oddziały Zw.Kynologicznego - skoro jestes takim weteranem wystaw powinienes o tym wiedziec...

Czy Toma pies jest przeciętny? O tym powinieneś porozmawiac z Pania Sherril L. Goodwin (jesli wiesz kto to...) lub z Pania Katriną Bravo która temu "przecietnemu" psu przyznała tytuł Best in Show w konkurencji psów z całej Polski.Ciekawe co tez ona w nim widziała?

Owszem do nas nalezy ocenianie pracy sędziego , gdyż w tym momencie to my płacimy za jego pracę i chcemy aby ta praca była wykonana przez specjaliste;

A swoja droga ciekawe że jeszcze sie nie spotkalismy , skoro systematycznie bywasz na wystawach....

Link to comment
Share on other sites

To znowu ja :) Mam dla zainteresowanych specjalne informacje szczegolnie dla Mileni i Mat_Buteoi anixx!!! Zaniemysl drogi Macie_buteo nie jest klubówką tylko krajowa a jak wiecie kto wygra to prosze napiszcie na ogolnym i zrobimy zaklady bo ja tez ma swoich faworytów !!

Dobrze jest byc jasnowidzem , no nie?? Szkoda tylko ze na poprzednich Zaniemyslach byly tak różne wyniki:

ZANIEMYŚL 1998 : bulteriery: Zw.Rasy -Bullpowa wł. Z.jarzabek (ojciec bullki mojej dziewczyny)

amstaffy: Zw.Rasy - Portland Sasquehanna wł.M.Kazimierska, najlepsza suka : Beatiful Lady Tornado- wł.Z.Janciauskienne-Litwa

Staffiony:Zw.Rasy Paperry Cash Alet wł.W.Studzinski

ZANIEMYSL 1999:amstaffy: Zw.Rasy Cyklada Nurian wł.B.Koltunik, najlepszy pies Sasquehanna Portland wł.M.Kazimierska

ZANIEMYSL 2000 nie było

ZANIEMSYL 2001 ; amstaffy ; Zw.Rasy KAMIKAZE TIPIT Z HANKY wł.J.Grunt , najlepsza suka ESCHA Z MACHOVA JRAJEM wł.Czechy

bulteriey: Zw.Rasy KILACABRA THENDER BAL at OPALPLAST wł.M.Martyka,

staffiony :Zw.Rasy Amber z Domu Polaków , najlepsza suka ASANTA SYLF STAFF wł.Alicja Jendrasiak

ZANIEMYSL 2002: amstaff Zw.Rasy-GORAN Grenadina wł.F.Friedman, najlepsza suka Cucharacha Florida wł.W.Jurek

buletriery: Zw.Rasy Huggermuger wł.A.jendrasiak, najlepsza suka CYNAMONA Pullera wł.A.Jarzabek

staffiki: Zw.Rasy Amber z Domu Polaków Wł.M.Krysztofiak, najlepsza suka : OFFSPRING Buldozer wł.Tokoń z Wrocławia :)

No i co Wy na to ??Jakoś nie widze tutaj wygrywającej ciagle florydy, Pullery i siriusa?????No cóz ale widze ze jestescie lepiej poinformowani, szkoda ze lubicie wiare wproawdzac w błąd!Ja i tak pewnie pojade ze znajomymi do zaniemysla !!!

Link to comment
Share on other sites

Antek za duzo czytasz naraz i Ci sie przestawia. "towarzystwo wzajemnej adoracji " to moje slowa.

Masz pieska mniej przecietnego niz Tom666?? Pochwal sie. Znasz sie tak dobrze na bullach ze tak napisales?

Antek a tak szczerze to Ty przypadkiem nie pucujesz sie komu trzeba przed wystawka?

Link to comment
Share on other sites

hmmmm oprucz wystawy w szamotułach ten pies niczego wiecej nigdy nie zgarnął.Tak mysle bo o tym by właściciel zawiadamiał na swojej stronie.Na Haucku tez nic nie dostał. Nie musze sie nikomu podlizywac bo wiem ze mam psa przecietnego pokazuje go dla przyjemnosci, i nie licze na wielkie wygrane.Poprostu wiem co mam i nie musze zganiac winy po przegranych mojego Tysona na sędziów !!!

Link to comment
Share on other sites

Hej mam staffika, i naleze do klubu kttb. Jade do zaniemysla. Mój kumpel ma amstaffa z którym czesto wygrywa wystawy.Moja dziwczyna na bulla- no i jestesmy z Wrocka towarzystwem bullowatych.Duzo sie nasluchalem o bullowatych bo bywam na wielu wystawach od 3 lat.I mam do Was pare uwag:

1. Jesli nie podoba Wam sie ten klub to po co w nim jesteście, a jestrescie bo ja tez jestem i tylko do klubowych wysylali zaproszenia na ten Zaniemyśl.

.2.tom666 byłem dzis na twojej stronie i powiem Tobie ze grafika jest spoko, ale Twoje stwierdzenia typu:sedzia xvyx nie zrobil błędow w ringu (czy jak to inaczej ujołeś pisząc o sedziu kazimierskim) moim zdaniem cie poprostu ośmiesza!!! Masz jednego psa a nie do Ciebie nalezy ocen sedziwgo bo jestes zbyt młodym wlascicielem psa. Wydaje mi sie takze ze nalezych do tego całego "towarzystwa wzajemnej adoracji" jak to ładnie ujołeś bo przeciez bis w szamotulach na klubowej twoj pies wygral o to jest chyba najwieksze osiagniecie twojego przecietnego psa.

Cześć Antku właścicielu staffikia.

Na początku gratuluję odwagi, bo jak na takiego wyjadacza ringowego za jakiego się podajesz to zadziwiająco mało masz do powiedzenia na temat swojej własnej osoby.

Dzięki, że zaszczyciłeś moją stronę i doceniłeś mojego grafika. (Guli będzie dumny). Wiem, że moje relacje wielu osobom psują dobre samopoczucie, no ale cóż musisz się jakoś oswoić z myślą (i nie tylko ty), że o tym co dzieje się w ringu ktoś potem napisze i "cała Polska" to przeczyta. Zresztą ja "biję pianę" pod własnym nazwiskiem czego o tobie tchórzu nie można powiedzieć.

Co do tego sławetnego BISa to nie jest to chyba największe osiągnięcie mojego przeciętnego psa, tylko największe!!! I pobij to :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tom666:) jak na osobe która ma pierwszego psa to naprawde masz bardzo wysokie mniemanie o wlasnej osobie. widze ze oberwało sie od Ciebie sedziemu z Niemiec "Sędziował jak umiał." - to tez jest dobre!!! Dlaczego nie napiszesz tak o sedziach ktoremu dali wygrac twojemu psu, bo wg.Ciebie pewnie mieli "oko do buli" stawiając twojego psa na 1 lokacie???Tak zawsze najlepiej powiedziec jak sie przegrywa, ze byo wszystko załatwoine, że sedzia "sędziował jak umiał".zdaje sobie sprawe ze mój pies nie wygra zadnego bisu, i zdaje sobie sprawe ze nie jest on pieknym okazem staffika, ale go uwielbiam. Może napiszesz tutaj ile Twój pies miał zaliczonych wystaw za granicą i jakie sukcesy odniósł w polskich ringach??Czy zamierzasz robić mu reklame przez cały czas wygraną na 1 dużej wystawie??

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tom666:) jak na osobe która ma pierwszego psa to naprawde masz bardzo wysokie mniemanie o wlasnej osobie. widze ze oberwało sie od Ciebie sedziemu z Niemiec "Sędziował jak umiał." - to tez jest dobre!!! Dlaczego nie napiszesz tak o sedziach ktoremu dali wygrac twojemu psu, bo wg.Ciebie pewnie mieli "oko do buli" stawiając twojego psa na 1 lokacie???Tak zawsze najlepiej powiedziec jak sie przegrywa, ze byo wszystko załatwoine, że sedzia "sędziował jak umiał".zdaje sobie sprawe ze mój pies nie wygra zadnego bisu, i zdaje sobie sprawe ze nie jest on pieknym okazem staffika, ale go uwielbiam. Może napiszesz tutaj ile Twój pies miał zaliczonych wystaw za granicą i jakie sukcesy odniósł w polskich ringach??Czy zamierzasz robić mu reklame przez cały czas wygraną na 1 dużej wystawie??

Wyjdź z ciemności anonimie to podyskutujemy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Informację o wystawie w Zaniemyślu ma każdy kto ostatnio odwiedził stronę KTTB (aktualizowaną co prawda co pół roku, ale udało im się w końcu umieścić coś świeżego) a nie tylko członkowie Klubu (nie należę). Powinienieś chyba o tym wiedzieć, skoro tak chętnie krytykujesz innych, wytykasz błędy i tak się znasz. I życzę Ci Antku ze stafikiem powodzenia na wystawach!

Link to comment
Share on other sites

A ty Antek kto jesteś sędzia? :fist:

Tom ma racje na temat sędziów i werdykty pozostawiają często wiele do życzenia. Pozatym to jest jego strona i ma prawo wyrażać swoje opinie i nic ci do tego. A wracając do sędziów to słyszeliśmy gorsze opinie.

Nie jeżdzimy z Bandziorem na wystawy bo szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Na wystawach rządzi klika i to chyba tylko przypadek jeśli pozwolą wygrac komuś z poza swojego kręgu. Gdyby jeszcze naprawdę piękne psy wygrywały to porażka byłaby zrozumiała ale to jakie psy wygrywają na Polskich ringach często woła o pomstę do nieba. I wiele by jeszcze można było pisać na ten temat.

Tom nie przejmuj się Barnaba jest naprawdę pięknym bullem :P

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy post na dogomanii i od razu przypierdolił sie do tego tematu? Nagle ni z gruszki ni z pietruszki zjawia się akurat w tym temacie wielki obrońca KTTB? Zbyt grubymi nićmi szyte ...

To normalna praktyka, wystarczy popatrzyć na inne posty w innych grupach. Zawsze pojawia się jakiś "gość", atakujący anonimowo forumowiczów. Tego gościa to ja nawet chyba znam :D, bo na innej grupie dyskusyjnej też mnie (i nie tylko mnie) anonimowo atakował pod pseudonimem owsik(dobrze pasującym do takiego stylu dyskusji). Tez zresztą w obronie kttb.

Za komuny tacy do SB biegali z donosami, teraz próbują cenzurę i ład wprowadzić. Nie potrzeba jaj, żeby krytykować anonimowo, to każdy potrafi. Mi już rok temu z komputera sms-y z groźbami słali. Na każdej kolejnej wystawie "wpierdol" miałem zebrać, no i co? W Opolu też będę przy ringu Antku vel. Owsiku jak masz jaja to zapraszam powiedz mi to w oczy. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Antek! Poczytaj sobie posty dotyczące innych ras na tym forum! Wszędzie jest podobnie.To co opisuje Tomek to nie jest jego ani innych wymysł. Jak słynna pani Supronowicz zacznie hodować bulle to też będzie miała same championy pewnie, hi, hi. Czy Ty naprawdę tego nie widzisz?

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam podobne zdanie na temat sędziowania. Jest to typowy układ na bazie wzajemnych korzyści materialnych (w gronie koleżków). Czy pies otrzymujący na krajówce ocenę doskonałą może po miesiącu na międzynarodowej otrzymać zaledwie dobrą ? Po kolejnych 2-3 m-cach(dokładnie już nie pamiętam) znowu doskonałą ! Kiedy się człowiek w to zagłębi to widzi niedomagania Związku i jego sędziów.

Psy sędziów wystawiane przez podstawione osoby, to proceder nagminny. Skandale na ringach są chyba obecne na większości wystaw.

Kupując mojego bulka zamierzałem go nie wystawiać, (nawet nie mam jeszcze rodowodu,tylko metrykę).

Jednak czytając Wasze opinie nabieram coraz większą ochotę na wystawienie mojego pupila (nie wiem tylko czy zdążę?) w Zaniemyślu.

Mam też nieodpartą ochotę spotkać się z Wami i porozmawiać na "żywo", porównać nasze pieski oczami właścicieli a nie sędziów, wymienić doświadczenia.

Myślę,że jest to do zrobienia abyśmy w określonym czasie spotkali się w jakimś punkcie i mogli powiedzieć WIĘCEJ!!! :P

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj Filip...

czemu wydaje mi się ze wiem z kim rozmawiam?

No cóż jesli tylko oddasz mi pieniadze za zgłoszenie to obiecuje że nie przyjadę ani wiecej nie napiszę słowa na temat psów ok?

A tak na poważnie - synku daj sobie spokój , dzieki takim jak ty tylko utwierdzam sie w tym co mowie .

Zamiast grozic wszystkim dookola po prostu to zrealizuj mysle ze dojdziemy do "porozumienia".

Poza tym wydaje mi sie ze to forum dyskusyjne dotyczace psów a nie jakichs dziwnych grózb . No coz szkoda ze w ten sposób podchodzicie do kynologii (chyba wiecie co to za słowo?) wydaje mi sie że to dzieki ludziom Twojego pokroju nasze rasy maja taka sławe jaką mają.

Miałem nie odpowiadac na te bzdury ale po co masz sobie myslec ze wywiera to na kims wrazenie.

Podsumowując - przybywaj śmialutko wymienimy "opinie".

P.S. nie mam zamiaru wiecej znizac sie do twojego poziomu i odpowiadac na podobne bzdury.

Pozdrawiam synku popraw ortografie...

Link to comment
Share on other sites

Hej Tom666 i Łukasz

Jeżeli nie zaprzestaniecie swoich gupich insynuacji to obiecuje ze wybiore sie z kimtrzeba na wystawe w opolu i gwarantuje ze nie skonczy sie to dla was dobrze.... jednym słowem bedzie wjeb.Mysle ze Antek tez sie ze mna zgodzi , nie zycze sobie czytac zadnych wiecej twoich czy tego drugiego reportazy.

wezcie sobie to do serca.

hehe do zobaczenia w opolu

Proszę, proszę komuś nerwy puszczają. Szczyt prostactwa i chamstwa!

Uważaj bo jak ktoś Twój IP odszuka to możesz zostać zdemaskowany i cała twoja "kariera" kynologiczna będzie zrujnowana.

Link to comment
Share on other sites

Filip75napisał:

nie zycze sobie czytac zadnych wiecej twoich czy tego drugiego reportazy.

wezcie sobie to do serca.

Na to jest jedna rada-nie czytaj,po co się bedziesz denerwowal?

jednym słowem bedzie wjeb

Ja tez chce!! :fist:

A wracajac do wystaw to nie wiecie czasem o ktorej beda oceniane staffiki w Opolu?

Link to comment
Share on other sites

Proszę, proszę komuś nerwy puszczają. Szczyt prostactwa i chamstwa!

Uważaj bo jak ktoś Twój IP odszuka to możesz zostać zdemaskowany i cała twoja "kariera" kynologiczna będzie zrujnowana.

Tom, mi już raz udało się zdemaskować na własnym forum numer IP i moje przypuszczenia się potwierdziły. Mianowicie numer anonima z forum zgadzał się z IP komputera, z którego dostałem wiadomość e-mail. To jest po prostu kompletna żenada i kompromitacja tak znanej hodowli...

A miałem się w tym temacie jako osoba nie wystawiająca psów nie wypowiadać ... Jednak takie zachowanie po prostu powala z nóg ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...