Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Satu Mare/Rumunia, 19-20.04.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='narisowa']musiałku, możesz podać tego "drugiego" maila ?
ja już powoli tracę do nich cierpliwość:mad: ciężko napisać im nawet ok!???[/quote]

Ja też poproszę. Wysłałam formularzem na ich stronie. Na razie nie dostałam potwierdzenia. Zastanawiam się czy doszło. Słał ktoś w taki sposób???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam ze tak długo nie pisałam ale miałam strasznie dużo pracy i nie wyrabiałam sie zupełnie ale

ja wysyałałam swoje zgłoszenia na dwa adresy

Molnar Zsolt <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]>
z tego dostałam odpowiedź od razu

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

a z tego odpowiedź przyszła dzisiaj !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Przepraszam ze tak długo nie pisałam ale miałam strasznie dużo pracy i nie wyrabiałam sie zupełnie ale

ja wysyałałam swoje zgłoszenia na dwa adresy

Molnar Zsolt <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]>
z tego dostałam odpowiedź od razu

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

a z tego odpowiedź przyszła dzisiaj !!!![/quote]

Dzięki wielkie. Zaraz do nich skrobnę bo nie jestem pewna czy dostali moje zgłoszenie. Wypełniłam formularz na stronie, ale nie dostałam żadnego potwierdzenia. Nawet z ,,automatu".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ja też dostałam dziś potwierdzenie!!! pytałam o płatności, ale w tej kwestii nic nie napisali.zamierzam płacić na miejscu.[/QUOTE]

Czyli nie podali żadnych danych do przelewu.

A czy ktoś płacił z góry, czy wszyscy na miejscu będą uiszczać opłaty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']dzis dostałam takie dodatkowe potwierdzenie :multi:

basenji
confirmation to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
collie rough
send
the confirmation to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
I send the
confirmation to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
csaba sabo[/quote]
Jak Musiałek dostała nasze potwierdzenia, to mnie juz nic więcej nie obchodzi.

TW - nie dostałam od nich zadnych potwierdzeń na mojego maila... Może ja czegos nie rozumiem...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Jestem nowa na tym forum. Mam hodowlę malamutów. Chciałam zgłosić mojego psiaczka na tą wystawę, z tego co wiem to można zgłaszać jeszcze do 1.04. Ale zanim to zrobię mam pytanko. Czy ktoś mógłby zabrać mnie i mojego malamuta/psa/?

Link to comment
Share on other sites

My również dostaliśmy potwierdzenie przyjęcia, ale znajomy który wysyłał zgłoszenia swoich dogów nic nie otrzymał, a wysyłał wszystkie razem.:angryy: Muszą mieć straszny bałagan. Natomiast nie wiem jak z opłatami, więc płacimy na wystawie.
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Asiaczku w końcu Was poznam :lol::lol::lol:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']Asiaczku,
Czy organizujecie jakis grupowy transport?
pzdr
Asia[/quote]
Ja przykleiłam się (a własciwie Savannah, która jedzie zamiast mnie) do Musiałkowego samochodu. I tam juz nie ma wolnego miejsca...:shake:

[quote name='Great Dane']My również dostaliśmy potwierdzenie przyjęcia, ale znajomy który wysyłał zgłoszenia swoich dogów nic nie otrzymał, a wysyłał wszystkie razem.:angryy: Muszą mieć straszny bałagan. Natomiast nie wiem jak z opłatami, więc płacimy na wystawie.
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Asiaczku w końcu Was poznam :lol::lol::lol:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote]
No, niestety, nie poznamy się! Zamiast mnie jedzie Savannah. Ale za to mozesz poogladać Rude Jotki, tzn. Dżezika i Żelkę.:lol:

[quote name='Alakanuk']Witajcie
Jestem nowa na tym forum. Mam hodowlę malamutów. Chciałam zgłosić mojego psiaczka na tą wystawę, z tego co wiem to można zgłaszać jeszcze do 1.04. Ale zanim to zrobię mam pytanko. Czy ktoś mógłby zabrać mnie i mojego malamuta/psa/?[/quote]
W "naszym" samochodzie jest juz komplet... Nie pomogę...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...