Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 11-13.07.2008


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']No oczywiście , że najważniejsze są staffiki , w końcu Matusz przyjechał do państwa zwanego Warszawą , brata fotografować :diabloti:

Synuś dawaj Frania , bo next time z kotem w jednym pokoju zamknę ::evilbat:[/quote]

wcale nie najważniejsze:p:eviltong:

frania mam tylko z poza ringu ;) będą to będą, lecę po kolei:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']wcale nie najważniejsze:p:eviltong:

frania mam tylko z poza ringu ;) będą to będą, lecę po kolei:cool1:[/quote]

skoro jesteś przy Jack Russel Terrierach to powinny być zaraz staffiki :diabloti:
(chyba, że masz tempo jak ten sędzia :roll::evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']właśnie, co było nie tak z tym sędzią? wszyscy się skarżą a nikt nic konkretnego nie pisał:roll:[/quote]

osobiście mogę się żalić jedynie na tempo ocen Jack'ów (podobno coś się tam poplątało, ale nie znam szczegółów, więc pisać nie będę) - schodziłam z ringu z oceną tuż przed początkiem BIS'ów :roll:

Link to comment
Share on other sites

sędzia :hmmmm: strasznie dużo przerw sobie robił :) i gumę żuł ...
a opisy , no cóż - mój Franio kolor mahoniowy i Bullit - piesek czarny , oba w zupełnie innym typie ;) dostaliśmy identyczne opisy :diabloti: te same wady i zalety ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']osobiście mogę się żalić jedynie na tempo ocen Jack'ów (podobno coś się tam poplątało, ale nie znam szczegółów, więc pisać nie będę) - schodziłam z ringu z oceną tuż przed początkiem BIS'ów :roll:[/quote]pewnie sędzia nie widział jak jacki wyglądają:diabloti:

[quote name='Vectra']sędzia :hmmmm: strasznie dużo przerw sobie robił :) i gumę żuł ...
a opisy , no cóż - mój Franio kolor mahoniowy i Bullit - piesek czarny , oba w zupełnie innym typie ;) dostaliśmy identyczne opisy :diabloti: te same wady i zalety ...[/quote]
pewnie się zmęczył biedaczek, nie to co wy- latający z psami:cool1:
jakie wady i zalety, uniwersalny opis i tyle:razz: ja mam takie dwa z trzech, mało ludzi zna się na Jackach:roll:

Link to comment
Share on other sites

opis , no że piesek po 5 godzinach oczekwania w 50 stopniowym upale , nie biegał jak nakręcony .. poza tym piesek doskonały :)

zgadzam się z opisem jak nigdy !!!! Pan , napisał prawdę ... znaczy nie dopisał o oczekiwaniu i upale ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']opis , no że piesek po 5 godzinach oczekwania w 50 stopniowym upale , nie biegał jak nakręcony .. poza tym piesek doskonały :)

zgadzam się z opisem jak nigdy !!!! Pan , napisał prawdę ... znaczy nie dopisał o oczekiwaniu i upale ;)[/quote]
ciekawe że ta sama prawda co u Bullita:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja na opis nie narzekam, ani tym bardziej na ocenę (ci co byli to widzieli, co się działo z moim psiakiem :roll: ) - osobiście to ja bym w ogóle nie oceniła swojej suki tylko bym z ringu ją jeszcze wyprosiła, ale że Elitka rozkochała w sobie sędziego to inna para butów :cool3: chociaż sędzia próbował mi wmówić, że to mój tata Elitę zdezorientował swoją obecnością, a ja nie powinnam jej wystawiać i poradził zmianę handlera :roll:

co do Jack'ów to po tej wystawie przynajmniej JA wiem doskonale jak wyglądają :evil_lol:

hmm..ale nie wiedziałam, że Franio i Bullit to bliźniacy :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja na opis nie narzekam, ani tym bardziej na ocenę (ci co byli to widzieli, co się działo z moim psiakiem :roll: ) - osobiście to ja bym w ogóle nie oceniła swojej suki tylko bym z ringu ją jeszcze wyprosiła, ale że Elitka rozkochała w sobie sędziego to inna para butów :cool3: chociaż sędzia próbował mi wmówić, że to mój tata Elitę zdezorientował swoją obecnością, a ja nie powinnam jej wystawiać i poradził zmianę handlera :roll:

co do Jack'ów to po tej wystawie przynajmniej JA wiem doskonale jak wyglądają :evil_lol:

hmm..ale nie wiedziałam, że Franio i Bullit to bliźniacy :hmmmm:[/quote]
czyli jak mój Grami- żaden z niego show:diabloti:

no, chociaż jeden pozytywny aspekt, baaardzo pozytywny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...