Jump to content
Dogomania

owczarek kolejny jetus ...juz w DOMKU


ANETTTA

Recommended Posts

Na prawdę Fundacji jest non stop potrzebna jakakolwiek pomoc finansowa, mojego przystojniaka równiez uratowali, ale sami zobaczcie ile to kosztowało
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84801&page=25[/URL]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B] Koszty:
[/B][/SIZE][/FONT][LIST=1][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]
[*][B]3.385,00 - SGGW [/B]
[*][B]1.100,00 - transport [/B]
[*][B] 475,20 - Convalescene RC [/B]
[*][B] 150,00 - Caniviton [/B]
[*][B] 80,00 - Scanomune [/B]
[*][B] 780,00 - Caniserin [/B]
[*][B] 250,00 - rtg konsultacja chir., wyj. gwozdzi [/B]
[*][B] 80,00 - transport [/B]
[*][B] 400,00 - transport Wroc. [/B]
[*][B] 100,00 - karma wrzesień [/B][B]
Suma wydatków: [COLOR=red]6 800,20[/COLOR] [/B] [/SIZE][/FONT][/LIST][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Witam.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Mam kilka domków ( DS ) dla On-ków, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]które nie wypaliły w przypadku Sary, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]która jest u mnie na DT.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Domki są oki, ale Sara wymaga stałej opieki z racji choroby[/B].[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B][U]Słuchajcie[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Chce zaprezentować osobą, które chciały wziąć Sarę inne psiaki,[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B] domki się zgodziły, jeśli coś znajdę.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Mam masę info,do sprawdzenia i naprawdę nie mam czasu czytać[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] całych wątków, żeby dowiedzieć się wszystkiego o psiakach, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]więc proszę:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Niech mi ktoś wyśle na maila, opis tej psiny, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]jaka jest, jak ma charakter itd. i kilka fotek - KONIECZNIE.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Zaprezentuję ją Domkom, a jeśli będą zainteresowane, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]skieruję ich tutaj lub na kontakt, który mi podacie.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, żeby to zrobić. [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Proszę w imieniu psiaczków.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=red]Mój mail: [email][email protected][/email][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Witam.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Mam kilka domków ( DS ) dla On-ków, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]które nie wypaliły w przypadku Sary, [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]która jest u mnie na DT.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Domki są oki, ale Sara wymaga stałej opieki z racji choroby[/B].[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B][U]Słuchajcie[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Chce zaprezentować osobą, które chciały wziąć Sarę inne psiaki,[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B] domki się zgodziły, jeśli coś znajdę.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Mam masę info,do sprawdzenia i naprawdę nie mam czasu czytać[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] całych wątków, żeby dowiedzieć się wszystkiego o psiakach, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]więc proszę:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B][U]Niech mi ktoś wyśle na maila, opis tej psiny, [/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B][U]jaka jest, jak ma charakter itd. i kilka fotek - KONIECZNIE.[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B][U]Zaprezentuję ją Domkom, a jeśli będą zainteresowane, [/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=blue][U]skieruję ich tutaj lub na kontakt, który mi podacie.[/U][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, żeby to zrobić. [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Proszę w imieniu psiaczków.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=red]Mój mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Safii najlepiej będzie jak zadzwonisz sama do Emir i dowiesz się wszystkiego, wydaje mi się że nie tak szybko malusia pójdzie do adopcji jeżeli dopiero co przeszła operację.....ja na swojego też trochę czekałam...najpierw musieli wyjąć długie 4 druty z łap, podam Ci nr tel i postaraj się czegoś więcej dowiedzieć, EMIR-Fundacja 46-8578827, i bezpośrednio do p. prezes Krystyny 601300726,
Co do tego KRS to sama jeszcze nie wiem o co chodzi....ale jak będę rozliczała PIT i ten 1% przekażę na Emir ...to wtedy się dowiem i napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']Safii najlepiej będzie jak zadzwonisz sama do Emir i dowiesz się wszystkiego, wydaje mi się że nie tak szybko malusia pójdzie do adopcji jeżeli dopiero co przeszła operację.....ja na swojego też trochę czekałam...najpierw musieli wyjąć długie 4 druty z łap, podam Ci nr tel i postaraj się czegoś więcej dowiedzieć, EMIR-Fundacja 46-8578827, i bezpośrednio do p. prezes Krystyny 601300726,
Co do tego KRS to sama jeszcze nie wiem o co chodzi....ale jak będę rozliczała PIT i ten 1% przekażę na Emir ...to wtedy się dowiem i napiszę.[/quote]


dokladnie







poker KRS to jest nr z rejestru organizacji pozytku publcznego



nr krs emir to [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][SIZE=2]Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
KRS 0000148346 ten numer jest niezbedny
wpisac w pit




[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Doda_']cisza jest ;( a chcialam wiedziec co u niego ;([/quote]


wysłąłam meila z zapytaniem jesli chodzi o adopcje to napewno jeszcze nie ....................ale ciekawe jak zdrowko psiaczka



jest piekny jak kiedys jetus Maja co tam u twojego pieknota ramzesowi zycze drugiego takiego domku ....





[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=maroon][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][B]
spójrzciew te cudne oczęta i te jego radary piekny
zdrowka



[/B]
[IMG]http://fundacja-emir.org/psy/foto/ramzes080201_1.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...