Jump to content
Dogomania

Jego Pan został zamordowany A Reksio wciąż czeka w schronisku na nowy dom.


orzemek75

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciągle cisza. Ale bez załamki. W tygodniu zrobię większe plakaty Reksia i rozwieszę na mieście. Fajnie by było jakby ktoś jeszcze ze mną pojechał do schroniska w Tczewie aby zrobić parę fotek na spacerze. We dwójkę takie fotki łatwiej zrobić. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc przy szukaniu domu dla Reksia. :-))

Link to comment
Share on other sites

Reksiu do góry.. W jeden dzień najbliższej majówki odwiedzę schronisko w Tczewie i zobaczę między innym Reksia. Najgorsze że pracuje w sobotę ale zawsze jest jeszcze niedziela. Mam nadzieję że spotkam kogoś na spacerku z pieskiem ze schroniska. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

byłem dzisiaj w schronisku w Tczewie i odwiedziłem również Reksia z którym poszedłem na spacer. muszę z przykrością stwierdzić ze Reksio się zmienił. nie poznał mnie i nawet chciał mnie ugryźć przez kratę. widać że schronisko dla bezdomnych zwierząt ma na niego zły wpływ. fakt że po paru chwilach się uspokoił. na spacerku było super. nie ciągnął i był spokojny. ale kolejny smutny fakt. pochodziliśmy ok. 30 min. i już chciał wracać. nie wiem o co tu chodzi. z jednej strony chciał wyjść na spacer a z drugiej chciał wracać. może czuł już zmęczenie.

więc potrzebny jest jak najszybciej jakiś DT lub DS.
Reksiu do góry..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...