Jump to content
Dogomania

### Foto Blog Fifi ###


ewelina15051985

Recommended Posts

[quote name='ewelina15051985']no właśnie wczoraj wypadł pierwszy ząbek (górna jedynka) i nawet zadawałam tu na forum pytanie jak tym kiełkom pomóc wypaść, puźniej właśnie wyczytałam że dobrze jeśli będzie miała taką kostkę do gryzienia i żeby była ona duża.
Fifi już dwie takie kostki w swoim życiu ma za sobą a dzisiaj będąc w zoologicznym po szelki-przypomniało mi się o kostce:lol::lol::lol::lol:A ile spokoju :lol::lol::lol:[/QUOTE]
Przeciągaj się z nią zabawkami (szmatka, stara skarpetka, jakieś pluszaki)- to bardzo pomaga, mój Toro dzięki takim szarpaninom ze mną sam zgubił wszystkie mleczaki.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelina15051985']Dziękuje bardzo za radę:lol:-a z tym przeciąganiem to nie będzie problemu-to jej ulubiona zabawa-tylko że najbardziej lubi rękawy-pewnie po mleczakach będę musiała wybrać się na jakieś zakupy, bo zostanę bez bluzek-chociaż w sumie bez rękawów- a to może nie będzie tak źle bo lato idzie :razz::razz::razz:[/QUOTE]
Hihi ale czegóż się nie robi dla zwierzaków, co tam rękawy:evil_lol:, skoro dzięki temu psina się ząbków pozbędzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelina15051985']Dziękuje bardzo za radę:lol:-a z tym przeciąganiem to nie będzie problemu-to jej ulubiona zabawa-tylko że najbardziej lubi rękawy-pewnie po mleczakach będę musiała wybrać się na jakieś zakupy, bo zostanę bez bluzek-chociaż w sumie bez rękawów- a to może nie będzie tak źle bo lato idzie :razz::razz::razz:[/quote]
Ja do takich zabaw ubieram bluze TZa :roflt::roflt: A kość taką Jessi miala tylko jedną w swoim życiu - strasznie po niej smierdziały jej włosy przy mordce :shake: Wole kurze nóżki, Denta stix też jest dobry jeśli chodzi o pomoc w wypadaniu ząbków- Jessi tak pozbyła się jednego :multi:

EDIT: Zapomniałam o tym rośnięciu .. , że do 6 m-ca to g*** prawda ale tu jest wielleee szkół i teorii .. Ja Przystaję do tej,ze rosną do 10-12 m-ca lub do pierwszej cieczki - no ale nie jeśli cieczka bedzie akurat w 6 m-cu .. Róznie to bywa - z każdym psem jest inaczej. Suczki po porodzie tez przybierają na wadze ale w góre się nie pną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ja do takich zabaw ubieram bluze TZa :roflt::roflt: A kość taką Jessi miala tylko jedną w swoim życiu - strasznie po niej smierdziały jej włosy przy mordce :shake: Wole kurze nóżki, Denta stix też jest dobry jeśli chodzi o pomoc w wypadaniu ząbków- Jessi tak pozbyła się jednego :multi:

EDIT: Zapomniałam o tym rośnięciu .. , że do 6 m-ca to g*** prawda ale tu jest wielleee szkół i teorii .. Ja Przystaję do tej,ze rosną do 10-12 m-ca lub do pierwszej cieczki - no ale nie jeśli cieczka bedzie akurat w 6 m-cu .. Róznie to bywa - z każdym psem jest inaczej. Suczki po porodzie tez przybierają na wadze ale w góre się nie pną[/quote]


Właśnie też wydawało mi się to jakieś nie realne żeby rosła do 6 miesiąca-w każdym bądź razie waży już prawie tyle co twoja Jessi-a ty się dziwiłaś że mówię na twojego szkraba-maleństwo:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień Doberek
Troszkę nas nie było z powodu pracy i wyjazdów co dzień od samego rańca.
Fotek narazie nie ma, ale dziś wyjeżdżamy do Niemiec więc po powrocie na pewno coś wkleimy z wyjazdu.Trochę się obawiam długiej drogi bo wiem jak Fifi to ostatnio zniosła ale myślę że nie będzie tak źle.
Buziaki dla wszystkich:lol:

Link to comment
Share on other sites

:smilecol::kiss_2:Obejrzalam calego photobloga od pierwszej strony:cool1:, jest super piesio poprostu zachwycający, kocham yorki:loveu:. Widze ze jest tu kilka komentujacych bardzo fajnych dziewczyn, chetnie was poznam. Ucałuj ode mnie psiaczka:kiss_2:, czekam na wiecej fotecek.

Pe.Es. a ta historia z szelkami jest wstrzasajaca, ja mialam podobnie tylko z ratlerkiem mojej cioci, pojechalam na wies z moja ciocia do jej rodzinki a mojej kolezanki, i poszlysmy z kilerkeim na spacerek. Natalka chciala wziac go na rece wiec ja odpielam smycz ale ona nie zdazyla go zlapac, i zaczal uciekac tylko ze kilerek uciegal srodkiem drogi:placz::placz:, ja nie biegam tak szybko wiec Natalka zaczela za nim biec, on ma 10 centymetrow od podloza, a tu na wprost niego jadzie samochod, kilerek dalej biegnie na wprost niego:mdleje: naszczescie kierowca zalowazyl natalie ktora byla zaraz za nim i zatrzymal sie a kiler w ostatniej chwili ominal samochod, ale uzulysmy strachu, grrr:eek2::painting:. Jak by Marta(corka mojej cioci, ktora nie byla wtedy z nami)dowiedziala sie ze Kilerka samochod przyjechał to by nas ostatecznie pozbijala :boom:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich i dziękujemy wszystkim za wpisy:lol::lol::lol: i odwiedzinki na naszym blogu.
Troszkę nas tu nie było ale postaramy nadrobić zaległości.
No więc odnośnie wyjazdu w weekend to Fifi jednak została pod opieką cioci-i po mimo tego że bardzo się martwiłam to po powrocie byłam bardzo zadowolona ponieważ Fifi nic się nie stało a wręcz nie chciała wyjść od ciotki więc chyba było jej tam dobrze:lol::lol::lol:


[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/420/obraz001fe3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9086/obraz003ng8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8972/obraz011gl3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...