Jump to content
Dogomania

LUBLIN - 20.04.2008 - krajowa I, II i V grupy


Matakia

Recommended Posts

[IMG]http://esweklej.republika.pl/ulotka_plakat.jpg[/IMG]
[SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=teal]ZKwP Oddział w Lublinie[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[B]20-010 Lublin, ul. Dolna Panny Marii 53 skr.poczt. 130
tel./fax (081)532-75-50
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]


Miejsce wystawy – [B]Stadion S T A R T w Lublinie[/B]


Obsada sędziowska:

[B]I grupa[/B]
Pasterskie – Katarzyna Fiszdon
Owczarki niemieckie – Wiesław Ziemecki

[B]II grupa[/B]
Molosy krótkowłose – Iwona Krupa
Sznaucery, pinczery, czarny terier rosyjski – Joanna Szczepańska-Korpetta
Molosy typu górskiego – Monika Kuriata-Okarmus
Boksery i pozostałe – Liliana Bachurzewska

[B]V grupa[/B]
Aleksander Waszkowski


[B]Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.03.2008[/B]


[B][COLOR=red][FONT=Verdana]Opłaty wnoszone do dnia 03.04.2008 r.[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black] / [/COLOR]Entry fees [COLOR=black][FONT=Verdana]za pierwszego psa (z katalogiem)/ for the first dog [B][FONT=Verdana]70 zł.[/FONT][/B] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]za każdego nast. (bez katalogu) / [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]each add. dog (without catalogue) – [B]60 zł.[/B]
[COLOR=black]za psa w klasie szczeniąt / [/COLOR]puppy class [B][COLOR=black][FONT=Verdana] 30 zł[/FONT][/COLOR][/B][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Interchampiony / Interchampions - bezpłatnie* / free*[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana]Weterany / Veteran class – [COLOR=black]bezpłatnie* / [/COLOR]free*
Rasy polskie / Polish breeds – [COLOR=black]bezpłatnie* / [/COLOR]free*[/FONT]
[FONT=Verdana]*bezpłatnie pod warunkiem doprowadzenia do oceny[/FONT]
[B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]UWAGA - Opłata w dniu wystawy wynosi 100 zł za każdego psa bez względu na klasę.[/FONT][/COLOR][/I][/B]


Zgłoszenia: pocztą, faxem lub e-mailem.

Zgłoszenia nadesłane e-mailem będą potwierdzane!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']szkoda ze tak daleko bo zawsze ciekawsi sedziowie niz na innych krajowkach w tym czasie..[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nooo nie mów ,że ten sędzia na V CIEKAWY:roll::roll::roll: Chyba,że piszesz o tym CO CIEKAWEGO WYDUMA?:roll: Może ,jak niedawno ,da srebro dla akity japońskiej z czarną jak smoła kufą?:evil_lol::cool3: Suka miała ponad 2 lata....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nooo nie mów ,że ten sędzia na V CIEKAWY:roll::roll::roll: Chyba,że piszesz o tym CO CIEKAWEGO WYDUMA?:roll: Może ,jak niedawno ,da srebro dla akity japońskiej z czarną jak smoła kufą?:evil_lol::cool3: Suka miała ponad 2 lata....;)[/quote]


no super:) zawsze moze sie zdarzyc cos niespodziewanego a nie jak u innych z gory przesadzone wyniki;) akurat myslalam z inna rasa jechac;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Florka_xyz']Miał być inny sedzia od Pasterskich:-(nie bedzie nas[/quote]

Myślę, że nikt się nie zawiedzie :)
Sędzia jest miłośniczką, hodowcą i właścicielką pasterskich.
Osobiście bym gnała do takiego sędziego, zwłaszcza że dodatkowo to bardzo miła osoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że lubelskie wystawy lubimy bardzo, na tej nas nie będzie ani w roli wystawcy, ani nawet asystenta.
Na grubo ponad 100 sędziów, z którymi miałam przyjemność, raptem trzech znajduje się na mojej "czarnej liście" - TEN akurat na niej widnieje.
I nie chodzi o to, co kto wyduma (choć w dumaniu p. Waszkowski jest wyjątkowo dobry), ale o to, jaką prezentuje kulturę osobistą.
Niestety, progu minimum, w moim odczuciu, nie spełnia.
Szkoda, bo cieszyłam się na tę wystawę :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='NigdyNigdy']Mimo, że lubelskie wystawy lubimy bardzo, na tej nas nie będzie ani w roli wystawcy, ani nawet asystenta.
Na grubo ponad 100 sędziów, z którymi miałam przyjemność, raptem trzech znajduje się na mojej "czarnej liście" - TEN akurat na niej widnieje.
I nie chodzi o to, co kto wyduma (choć w dumaniu p. Waszkowski jest wyjątkowo dobry), ale o to, jaką prezentuje kulturę osobistą.
Niestety, progu minimum, w moim odczuciu, nie spełnia.
Szkoda, bo cieszyłam się na tę wystawę :-([/quote]


co możesz powiedziec wiecej o tym sędzi?? az tak zle?? jakie oceny wystawia na co zwraca uwage??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']co możesz powiedziec wiecej o tym sędzi?? az tak zle?? jakie oceny wystawia na co zwraca uwage??[/quote]

Powiem szczerze, że to trochę loteria....
Choć trudno mi oceniać całosciową stawkę, to jednak mam odniesienie do psów, które sama wystawiałam w tym samym dniu- do wszystkich mam taką samą sympatię.
I tak:
- piesek w klasie pośredniej, który był psem z najwyższej półki (pokonał swego czasu trzech Zw. Europy na jednej wystawie) otrzymał bez żadengo "ale" CWC i wygrał klasę
- pies w klasie championów (z tytułem m.in. Interchampiona) został zjechany przez sędziego, jakby miał co najmniej trzy nogi (padło nawet głośne "i kto mu dał championat"), a na koniec.... wygrał z moim psem w klasie pośredniej ;)
- suczka również wysokiej klasy dostała z pewnym wahaniem CWC, a potem bez problemu- Najlepszą Sukę i Zwycięstwo Rasy.
I tak, znając swoje psy i znając ich wartość ustawiam je tak: pies z klasy pośredniej, suczka i pies z klasy championów.
Według sędziego było to: suczka, pies champion i pies z pośredniej.
De facto najlepszy pies oceniony został najniżej, choć nie powiedziano na jego temat żadnego złego słowa (o pozostałych tak).
Więc ja po prostu nie wiem, co sędzia lubi, bo... no bo nie wiem ;)

Jeśli miałabym teraz wystawiać u tego sędziego to na pewno bardziej niż zwykle przyłożyłabym się do handlingu.
I na pewno trzeba cały czas zwracać uwagę na sędziego, bo zapamiętałam go, jako dość niecierpliwego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No coś Ty, dla normalnych zwiedzających trzeba kupić w kasie bilet, zwykle jest to koszt kilku złotych. Wystawcy mają za darmo - jeden pies na jednego wystawce. Jeśli wystawca ma kilka psów i pójdzie z rodziną, to każdy jeden pies jest tak jakby na każdego członka rodziny i wtedy też wchodzą za darmo. Ale bez psa trzeba normalnie płacić. Są bilety ulgowe i normalne. W przypadku wystaw kilkudniowych możliwe jest też zakupienie jednego biletu na kilka dni tak, żeby wyszło Ci taniej.

Link to comment
Share on other sites

zobaczymy sie w takim razie bo ja lublin mam na miejscu ^^. w lbn w tamtym roku bilet kosztowal 6 zl. moj brat wszedl za darmoche za indentyfikator z gazetki studenckiej. ^^. My zobaczymy być moze bedzie to nasza przedostatnia wystawa

Link to comment
Share on other sites

Mcdzik- być może w przyszłości- jeśli będą ku temu warunki:)
Na razie przymierzam się do kupna psa, zbieram pieniążki...marzę o jakimś niewielkim piesku- być może York, Shih Tzu, Pinczer miniaturowy.. zobaczymy.
Nie mogę doczekać się już tej wystawy! To będzie dla mnie wielkie wydarzenie :cool3:

Pozdrawienia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...