Jump to content
Dogomania

Czy Sa Jakies Cane Corso Na Slasku?


Emi 881

Recommended Posts

[B]Emi[/B]
Wejdź na forum o molosach tam jest dużo włascicieli cc moze kogoś znajdziesz.My w Warszawie organizujemy sobie co jakis czas spotkania cc w Krakowie tez wiem że im sie udało spotkać na wspólny spacerek.Na dogomanie mało osób zagląda.
To jest link to forum cc
[URL]http://www.forum.molosy.pl/forumdisplay.php?f=29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jesli Ci chodzi o rodowód to moja sunia ma ale nie ze Związku Kynologicznego tylko z Polskiego Klubu Psa Rasowego.Sunia ma teraz 15 miesiecy i jest błekitna tak jak Szon.Tylko ze odcieni błekitu tez jest kilka.Mniej lub bardziej jasne.Moja sunie kupiłam na śląsku w Pszczynie.

Link to comment
Share on other sites

Je co prawda nie mam cc (jeszcze i bardzo nad tym pracuję:loveu:) ale my chodzimy na spacerki organizowane przez szkołe Pastel [url]www.szkolapastel.pl[/url]
Bardzo chętnie pogadała bym na temat cc... Jesli masz ochotę to nastepny spacerek będzie w sobotę tj.26 w miejscu które jest podane na stronie będzie można spróbowac swoich sił na prostych przeszkodach agility:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witaj i miło mi cię poznać i ciesze sie że jesteś pasjonatką tej rasy,jeżeli dobrze rozumie to ten spacerek jest teraz w ta sobote 26.01.08?a o której godzinie?i mogę powiedzieć że będę tam!! przeczytałam na tej stronce że to jest bezpłatne i nawet jak nie należe do szkoleń?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...