Jump to content
Dogomania

SHAR-PEI POMOCY!!!! ,grozi eutanazja! - Nord już w swoim domu !!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

[quote name='nikador']Na sharpeiach mam 5 deklaracji wpłat w tym jedna od cudownej kobiety to 200zł!!!!! (dziękuję Ci kochana:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:)
Na moim bazarku jest na razie 60zł.
Nord wygląda coraz gorzej,marnieje w oczach...:-([/quote]

Uklony Uklony za pomoc..dla cudowej kobiety i dla Was wszystkich, ktorzy pomagacie !!! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]
Cytat:
Napisał [B]Atik[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9439033#post9439033"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][B]MagYa[/B], czytam i nie wierzę. [COLOR=red]Pies po 3 dniach pobytu w hotelu ma zaufac jednej osobie?[/COLOR] (...)

Zanim napiszesz to się zastanów.[/I]

A mozesz mi pokazac gdzie ja tak napisalam, bo moze ja slepa albo glupia jestem... Nie czytaj miedzy wierszami PROSZE.[/quote]

Nie rżnij tzw. głupa.

To Ty czytaj ze zrozumieniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'] Trzy - skoro miłość do zwierząt ma się we krwi, o tym powinien świadczyć wolontariat schroniskowy, to co robili wolontariusze i pracownicy schroniska przez czas jego pobytu?

[COLOR=red]Zanim napiszesz to się zastanów[/COLOR].[/quote]
w zamojskim schronisku nie ma wolonatriatu, nie mam mozliwosci wyprowadzania psa...pies ktory jest na kwarantannie (tak byl Nord....po to aby zapewnic mu pojedynczy boks)jest dla mnie za podwojna siatką...
[quote name='MagYa^^']A mozesz mi pokazac gdzie ja tak napisalam, bo moze ja slepa albo glupia jestem... Nie czytaj miedzy wierszami PROSZE.[/quote]

[quote name='Atik']Nie rżnij tzw. głupa.

To Ty czytaj ze zrozumieniem.[/quote]
tylko spokojnie prosze...
[quote name='nikador'][B]Atik[/B],jest sens się kłócić?
Liczy się dobro Norda a chyba wszyscy tu tego chcemy,prawda?[/quote]

[quote name='MagYa^^']

proponuje zaczac pomagac a nie wszczynac niesnaski i nieporozumienia..[/quote]
dokladnie....

Link to comment
Share on other sites

Tam jest potrzebny ktoś taki co by przychodził codziennie i chociaż na godzinkę dwie,żeby on mógl choc troszkę zaufac :-(
Ja jak zostałam z nim wczoraj sama to był spokojniejszy,usiadł sobie i się patrzył.Gorzej jak psy w innych boksach zaczynają szczekac to on wtedy zaczyna warczec :-(

Link to comment
Share on other sites

Kobitki - czy Nordzik chociaż trochę zjada????, taka chudzinka się z niego zrobiła. I jeszcze jedno pytanie, czy on tam ma ciepło ????
Strasznie mi go żal, przesłałam trochę kasy na podane przez Nikador konto bo tylko tyle mogę dla niego zrobić, serce mi pęka jak patrzę na tę bidulinkę.
Może los się uśmiechnie i jakiś domek przyjedzie :help1: po Nordzika ???

Link to comment
Share on other sites

jemu jak najszybciej potrzebne jest DT....bo hotelik daje jedzenie, cieply kąt...ale nie da mu stalego kontaktu z jednym czlowiekiem...nie da mu mozliwosci odbudowania zaufania do czlowieka...potrzebny jest cierpliwy odwazny czlowiek, ktory wezmie go do siebie i da mu czas...poswieci mu swoj czas...bez tego Nord nie ma szans na poprawe...nie ma szans na lepsze zycie, zycie bez panicznego strachu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolakar']
Strasznie mi go żal, przesłałam trochę kasy na podane przez Nikador konto bo tylko tyle mogę dla niego zrobić, serce mi pęka jak patrzę na tę bidulinkę.
Może los się uśmiechnie i jakiś domek przyjedzie :help1: po Nordzika ???[/quote]
Bardzo Ci raz jeszcze Joluś dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']:( Nordzik mordeczko...

A czy on ma tam na czym spac? Jakas kolderke? kocyk?
Koniecznie potrzebny jest ktos kto nie bedzie bal sie podejsc do psa, vo inaczej wszystko bedzie stalo w miejscu.[COLOR="Blue"] Z drugiej strony dziwie sie, ze wszyscy z kliniki boja sie go.. W koncu na codzien maja doczynienia z psami, jesli zawod i milosc do zwierzat ma sie we krwi to robi sie wszystko by pomoc.:shake:[/COLOR]

Jesli Nord poczuje, ze nie ma zagrozenia z rak ludzi to przekona sie..[/QUOTE]

Prosze nie wypisuj takich tekstow, bo to tylko drazni ludzi. Dla Twojej informacji i innych, Nord nie siedzi w malej klatce..jest w boksie z wybiegiem. W srodku w boksie ma kocyk i miske z woda. Jesc dostaje 3 x dziennie. [B]Problem z Nordem byl omawiany w klinice. [/B]

Link to comment
Share on other sites

aha, czyli nie mam prawa nic juz wiedziec?
..co Cie drazni? chcialabym wiedziec na co ida moje i innych pieniadze.. mam do tego pelne prawo!

meriee jesli sie jeszcze nie zorientowalas to jest forum, a nie oddzial zamkniety..

Do gory Nordziu.. Mam nadzieje, ze ciotki od pomarszczuchow przyniosa jakies szczescie...

Link to comment
Share on other sites

Nord w tej chwili jest pod bardzo dobra opieka, nie jest mu zimno ani nie jest glodny...problem z nim (jego zachowaniem) jest bardzo zlozony...caly czas trwaja konsultacje miedzy roznymi specjalistami, rozmowy ze mna, mariee informuje mnie na biezaco o kazdym nowym pomysle, sposobie itp itd
ja jestem osoba odpowiedzialna za Norda i to ja podejmuje decyzje w zwiazku ze wszystkim co Norda dotyczy...i tak jak wyciagajc go ze schronu dalam mu szanse, tak teraz chce dac mu jeszcze szanse....mimo braku poprawy zachowania...wszyscy chca dla psiaka jak najlepiej,ale decyzje co dalej to ja musze podjac i to ja wezme odpowiedzilanosc za ta decyzje...takze prosze o zachowanie spokoju...oczywiscie mile widziane sa wszelkie pomysly i kazda forma pomocy...
narazie daje mu jeszcze dwa dni...do czwartku...jesli nie nastapi poprawa podejme decyzje jakie badania robimy...nawet jesli trzeba bedzie go uspic na czas badan...trudno...bede informowac na biezaco oczywiscie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...