Jump to content
Dogomania

GroziłaMu Amputacja Przednich Łap Ale Jest Sznsa Na Ich Ratowanie-Potrzebne Pieniądze


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze Pani Monika do mnie nie dzwoniła (operuje) ja dzwoniłam do kliniki i po operacji jest wszytsko dobrze, z tego co mi powiedziała inna pani doktor to poduszka uratowana.
Gratis dostaje przeciwbólowe leki -tylko tyle wiem.
może jego Pan jest na bieżąco i napisze coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Nie pisałem wcześniej bo mnie nie było.
Gratis jest po operacji ale będzie musiał kilka dni jeszcze pobyć w szpitaliku. Może koło czwartku będziemy mogli zabrać go do domu. Ma zlecone opatrunki żelowe , które imitują skórę. Poza tym wszytko jest już prawie skończone. Za miesiąc będę musiał zawieźć Gratiska jeszcze raz na zoperowanie tylnej łapki (podobno może poczekać-lepiej dla niego) i przeszczep kawałka opuszki centralnej lewej łapki. Panie opiekujące mówią, że jest bardzo grzeczny jak anioł i tęskni. Ostatnio jak byliśmy u niego piszczł i wył podobno za nami pół wieczora. Pojedziemy kiedy już będzie można zabrać Gratisa do domu. Chociaż sam nie wiem-we środę będę w Wawie na Sobieskiego nie daleko szpitalika. Ale jk ma znowu tak piszczeć....Miał jeszcze zapalenie dróg moczowych ale Pani doktor powiedziała, że to "pikuś" w porównaniu do tego co ma i mu przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja w kwestiach finansowych.
Z bazarku jaki założyłam dla Gatiska wpłynęły następujące kwoty(po odjęciu 3 pln za przesyłkę-a swoją drogą poczta polska wprowadziła nowe zasady i juz listy większe gabarytowo znacznie podrożały:mad:-rozbój w biały dzień)

40,00 Puma 1984
12,00-Cytrynka
19,00-Axelek
10,00-Gainward/Siedlace -to nie za bazarek
17,00 Marchewa
30,00-Bodziulka
14,00-Ciapuś

Razem to 144,00PLN:multi:

będzie na połowę worka karmy specjalistycznej dla nerkowców!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']a swoją drogą poczta polska wprowadziła nowe zasady i juz listy większe gabarytowo znacznie podrożały:mad:-rozbój w biały dzień)[/quote]

hehe o tym ja się brutalnie przkonałam 2 stycznia, jak tylko weszłam na pocztę, to pan mi krzyczał, czy wiem, że jest nowy cennik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Piesek ma sie dobrze p operacji. Ma zoperowane dwie przednie łapy narazie. za miesiąc będzie miał kolejną na łapkę tylną. Teraz jeszcze do końca tygodnia musi być w szpitaliku, a w poniedziałek mamy zadzwonić i dowiedzieć się czy będzie można go zabrać. Z tego co Pani doktor mówiła to ma jeszcze zapalenie dróg moczowych i bedzie na specjalistycznej karmie przez 2 może trzy miesiące. Poza tym czuje się coraz lepiej i czekamy na niego w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']cudowna wiadomosc ze jedzie juz do siebie,
przepraszam ale chyba przegapiłam - jaka była przyczyna ze jego łapki tak wyglądały?:oops:

3mam kciuki zeby szybko doszedł do pełni zdrowia:p[/quote]

prawdopodobnie odmroził te łapiny i sobie wygryzał martwe tkanki - tak doczytałam

Link to comment
Share on other sites

Łapki miał odmrożone bo były niskie temoeratutry i lezał kilka dni w rowie poza tym w dużym stopniu przyczyniła sie babeszjoza do odmrożenia, którą miał oraz prawdopodobnie mial przejechane łapy przez samochód. Tak podejrzewa chirurg , który operował Gratisa poniewż po otworzenie łap miał popękane kości co spowodować mógl bardzzzo silny nacisk bądź bardzo mocne uderzenie. Ale będzie wszytsko dobrze. Zaraz wyjeżdżam do Warszawy po pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinCZ']Tak podejrzewa chirurg , który operował Gratisa poniewż po otworzenie łap miał popękane kości co spowodować mógl bardzzzo silny nacisk bądź bardzo mocne uderzenie.[/quote]
:-( O mamo, nie wyobrażam sobie jak bardzo cierpiał, nie dość że zmasakrowane palce to jeszcze kości pęknięte.:placz:Ten pies to anioł że tak dzielnie znosi leczenie! Wygłaskaj go Marcin od wszystkich ciotek, niech szybko wraca do formy!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...