Jump to content
Dogomania

Max...ciagle kocha i tęski:(Aż wstyd,że jestem człowiekiem...MA DOM


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=4][B][FONT=Courier New]Max to młodziutki psiak,który w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zabrzu jest już od roku...[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][FONT=Courier New]Gdy zobaczyłam go w boksie..tak smutnego i zrezygnowanego...postanowiłam wyjść z nim na spacer i sprawić,żeby choć przez chwilę stał się szczęśliwy...[/FONT][/B][/SIZE]

[SIZE=4][B][FONT=Courier New]Na spacerze Max był grzeczny i kochany...reagował nawet na swoje imię(co bardzo mnie zdziwiło[/FONT]:razz:[FONT=Courier New]).[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][FONT=Courier New]Gdy wróciłam ze spaceru postanowiłam dowiedzieć się czegoś o jego przeszłości.[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][FONT=Courier New]Okazało się, że Max został zabrany z pobliskiego osiedla..[/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][FONT=Courier New]Siedział pod pewnym domem [/FONT][/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][FONT=Courier New][B][SIZE=5]prawie rok[/SIZE] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Wbrew pozorom..[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Max kochał to miejsce i bardzo się do niego przywiązał.Jednak ludzie nie pozwolili mu tam zostać.[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Wszyscy przeganiali go jak najgorszego bandytę,jak bestie,która nie ma prawa istnieć :placz:Nie wiem o czym myśleli wyganiając go..strasząc...Nie widzieli tych jego przerażonych oczu,które tak pragną odrobiny miłości?!:shake:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Na którymś ze spacerów postanowiłam spuścić Maxia ze smyczy...Słuchał się i przybiegał gdy go wołałam.[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Nagle zaczął biec w stronę lasku,który prowadzi na osiedle,z którego został zabrany.Wtedy doszło do mnie,że on nie zapomniał...że on dalej pamięta i bardzo tęskni za tamtym miejscem, które było dla niego domem :-(Nie musiałam się długo zastanawiać,gdzie go szukać...poszłam pod ten dom...Oczywiście siedział tam Max..Nawet nie uciekał jak mnie zobaczył... poprostu siedział taki smutny i zamyślony:roll:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Najgorsza była reakcja ludzi,gdy mnie zobaczyli...[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Zaczęli mówić,,O dobrze,ze ktoś przyszedł po niego z tego schroniska.Zabierajcie go stad!Co nam tu będzie siedział?!"...[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Wtedy naprawdę tak strasznie zrobiło mi się wstyd za ludzi...za to,że jestem człowiekiem...:oops:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B]Aukcja skierowana dla ludzi o dobrym sercu....[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B] [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2007/5300.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][FONT=Courier New][B] [IMG]http://images24.fotosik.pl/141/7054d011d6f00f46.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Znajac Paros napewno pomoze:)dzieki:*[/QUOTE]

Na pewno pomoże, tylko od wczoraj miałam problemy z komputerem:cool3: ostatnia aktualizacja windows vista zablokowała system w laptopach :shake:
Musiałam od nowa instalować programy i straciłam linki do wątków, które miałam zapisane w zakładce przeglądarki :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...