Jump to content
Dogomania

"Szkielet bernardyna - doczekała się domu!"


xxxx52

Recommended Posts

Cześć, wróciłam z wojaży. Obiecuję zająć się małą.
Problem w tym, że po operacji oczu i ewentualnej sterylce, sunia musiałaby przebywać w sterylnych, spokojnych warunkach... Przy przepełnieniu, jakie panuje w schronie jest to niemożliwe... A jedyny szpital w Poznaniu nie cieszy sie dobrą sławą, no a ponadto nie ryzykowałabym tam operacji oczu. Potrzebny więc jakiś troskliwy dt... No a dt które mam są w blokach, w mieście, do czego sunia nie jest przyzwyczajona. No i piętrzą sie problemy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja teraz zajrzałam, bo mi Gonia o psie powiedziała.

Po pierwsze, drukuję właśnie foty i jutro zostaną pokazane ludziom, którzy własnie swojego 12-letniego benka stracili, chcą kupić nowego, ale może się skuszą na nierodowodowego ze schronu. W razie czego wysłani zostaną na rozmowę kwalifikacyjną:)

Dwa, mogę pomóc w kwestii operacji oczu i sterylki, to akurat nie jest w ogóle problem, Gonia wie o co chodzi.

Niestety nie mam tymczasu.
Ale póki nie ma diagnozy, nie wiadomo, czy w ogóle jakaś oeracja wchodzi w grę.
Poza tym chyba w tym schronie jednak dałoby się stworzyć warunki nawet dla psa po operacji oczu...
Trzeba dowieźć burka do Poznania na konsultację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=1886"]basiaap[/URL] jestes wielka ........................trzymam kciuki za to cudo ....................[/quote]

Nie jestem, na razie nic nie zalatwiłam.
i szczerze mówiąc jestem sceptyczna, większość ludzi jak przychodzi co do czego boi się problemów, a tu problem jest, z tymi oczami... Zobaczymy.
Poza tym jeszcze pani ze schronu musiałaby zaakceptować kandydaturę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...