Jump to content
Dogomania

[wrocław] Siostra Sisa ma już super dom,a ja??Szczeniak ze Szecińskiej-Suzi ma dom


RudaPaskuda

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Suzi pojechała pociagiem.Jeszcze przed wyjazdem na ostatnim spacerze z nową właścicielką,siostrzenicami i ze mną miała przygode bo...wskoczyła do wody za kaczkami i był bieg do domu i suszenie i ogrzewanie..(ale ja już chyba o tym pisalam)

W pociagu Suzi położyła się na swoim posłaniu i troszke zaczeła piszczeć przed samą Wawą.W domu spokojnie,ale nie chce się załatwaić woole.Na dworze podobno mnie szuka..:(Ale ma dobry domek.Trochę się zawiodłam na dziewczynie z Wawy co miała ten domek sprawdzic.Nawet pisze o sobie ze się tym zajmuje, mi napisała, ze OK, nze nie ma sprawy a dom był nie sprawdzony wcześniej.Ciekawe czy ktoś do niej zajzy za jakiś czas...
Po Simon amam plan pojechac jutro.Rano do pracy.Mam plan na 9 i 3 godzi.czyli koło 12:30 bym była.I pewnie skończy sie tak ze bedę go targać sama do domu,bede zasikana i może pogryziona..:)Jakieś ofiary musza być.
Dostałam tez wieści od Sisy(Saby), ze reaguje na imię i że chodzi bez smyczy, przychodzi do gości i jest super.
A teraz idę spać bo na rano nie wstanę :P

Link to comment
Share on other sites

i musiałam sobie poradzic sama:)
POjechałam, zabrałam,i do autobusu.Potem Simon mnie zadziwił i doszedł od autobusu do domu(ok 2 przystanków)Był trochę przestrasznony ale przeszedł i nawet wszedł do klatki schodowej i na schody :D Chyba lubi się czesać bo sie rozłożył i jak przestawałąm to się tak gapił z pytaniem:już??W pokoju jest mało zestresowany,lezy sobie koło biurka i żebrze o jedzenie!!!szok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...