Jump to content
Dogomania

Halo, Halo właściciele dogów niemieckich??


ASICA

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamila, skopiowałam wyniki z Molosów.


[I][COLOR=black][I][B]Dog niemiecki błękitny[/B][/I][/COLOR][/I]

[I][I][B][COLOR=black]PSY [/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa szczeniąt[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]825 - Cassius Medium nb[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa młodzieży[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]826 - Figaro Modry Efekt nb[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]827 - Gianicolo Modry Efekt - bdb III ?[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]828 - Mario Nubes nie do oceny[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]829 - Taurus z BW - dosk II ?[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]830 - Virtuoso Amigo Perro - dosk I, naj. junior[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa otwarta[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]831 - Frodo z Gardeminki - dosk. CWC, res. CACIB[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa championów[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]832 - Rumurek z BW - dosk I, CWC, CACIB[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]833 - Visconti Patland dosk II[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]SUKI[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa pośrednia[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]834 - Aisza Rudimentum dosk II[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]835 - Akwamaryna z Hugowej Ferajny nb [/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]836 - Udina Amigo Perro dosk I CWC Res CACIB [/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa otwarta[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]837 - Anne vom Edersee - dosk I, CWC, CACIB, BOB CRUFT NDSWR[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]838 - Espagnola ME dosk II[/COLOR][/B][/I][/I]
[I][I][B][COLOR=black]839 - Frida z Gardeminki - bdb III[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black][U]Klasa championów[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=black]840 - Paola Patland db[/COLOR][/B][/I][/I]


[I][B][COLOR=black]Dog niemiecki czarny / arlekin[/COLOR][/B][/I]

[I][B]PSY[/B][/I]

[I][U]Klasa szczeniąt[/U][/I]

[I]841 - ALAIN DELON Frankidogi [B]wo I[/B][/I]
[I]842 – INZAGHI La Componella [B]nb[/B][/I]

[I][U]Klasa młodzieży[/U][/I]

[I]843 – Alano’s Shtat ZNAK ZORRO [B]bdb II[/B][/I]
[I]844 – AZIZ Psy Przyszłości [B]bdb III[/B][/I]
[I]845 – BASHIR BASHARAT Ateneum [B]bdb V[/B][/I]
[I]846 – FARINELLI Moloseum [B]bdb IV[/B][/I]
[I]847 – GEROME Modry Efekt [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I]

[I][U]Klasa pośrednia [/U][/I]

[I]848 – ACAN ze Smoczego Raju [B]dosk II[/B][/I]
[I]849 – ARAMIS Oregon [B]bdb V[/B][/I]
[I]850 – BASTI Oregon [B]dosk IV [/B][/I]
[I]851 – DAMARIO Moloseum [B]dosk III[/B][/I]
[I]852 – DILBERT Moloseum [B]dosk I CWC Res CACIB[/B][/I]

[I][U]Klasa otwarta [/U][/I]

[I]853 – ANGELO Moloseum [B]dosk II[/B][/I]
[I]854 – BACHUS Myśliwi Wodana [B]nb[/B][/I]
[I]855 – BENJAMIN de Shandarah [B]bdb III[/B][/I]
[I]856 – DIABLO C Jag Sza [B]db IV[/B][/I]
[I]857 – SALWADOR Komandofoka [B]dyskwalifikacja[/B][/I]
[I]858 – YURIY Moloseum [B]dosk I CWC[/B][/I]

[I][U]Klasa championów[/U][/I]

[I]859 – COOL JAZZ Modry Efekt [B]dosk I CWC CACIB CRUFT NDPWR[/B][/I]
[I]860 – CZARDASZ Marchołt [B]nb[/B][/I]
[I]861 – GASCARD Medium [B]nb[/B][/I]
[I]862 – RANGUN MERLIN Oregon [B]dosk II[/B][/I]

[I][B]SUKI[/B][/I]

[I][U]Klasa szczeniąt[/U][/I]

[I]863 – IMAGINATION La Componella [B]nb[/B][/I]
[I]864 – KELPIE Myśliwi Wodana [B]O I[/B][/I]

[I][U]Klasa młodzieży[/U][/I]

[I]865 – ASSIRE Quel’ Thalas [B]nb[/B][/I]
[I]866 – BAYRA Obrowska Tradycja [B]dosk II[/B][/I]
[I]867 – GALIZIA Modry Efekt [B]dosk III[/B][/I]
[I]868 – GENEVIEVE Moloseum [B]bdb V[/B][/I]
[I]869 - HOLLY Moloseum [B]dosk I Zw Mł , Best Junior[/B][/I]
[I]870 – UNA AMOR Ego [B]dosk IV[/B][/I]

[I][U]Klasa pośrednia[/U][/I]

[I]871 – AL. UZZA Mały Smok [B]dosk II[/B][/I]
[I]872 – WESOŁA LUDWIKA Magiczne Koło [B]dosk I CWC[/B][/I]

[I][U]Klasa otwarta[/U][/I]

[I]873 – ARSA Agamemnon [B]bdb V[/B][/I]
[I]874 – FAME z Radcickych Hvozdu [B]dosk III[/B][/I]
[I]875 – SEWA Komandofoka [B]dosk I CWC CACIB NSWR BOB CRUFT[/B][/I]
[I]876 – TANTA QUINI Ego [B]dosk IV [/B][/I]
[I]877 – ZUZIA Oregon [B]dosk II[/B][/I]

[I][U]Klasa championów[/U][/I]

[I]878 – CZARINA Modry Efekt [B]dosk I CWC Res CACIB[/B][/I]
[I]879 – NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło[B]dosk II[/B][/I]


[I][I][B][COLOR=darkorange]DOG NIEMIECKI ŻÓŁTY, PRĘGOWANY[/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][B]PSY[/B][/I][/I]

[I][I][B][COLOR=darkorange][U]Klasa młodzieży[/U][/COLOR][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]880 - Bakszysz Corine Bene Te[/COLOR] [B]db[/B][/I][/I]
[I][I]881 - Baster Corine Bene Te [B]nb[/B][/I][/I]
[I][I]882 - Czar Hipogryf [B]db[/B][/I][/I]
[I][I]883 - Leit Motiv de Ayalga [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa pośrednia[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]884 - Bambing Giga la Gothica[/COLOR] [B]dosk II[/B][/I][/I]
[I][I]885 - Fallco from Minitz [B]dosk I CWC[/B][/I][/I]
[I][I]886 - Ferrari Enzo C Jag Sza [B]nb[/B] ['][/I][/I]
[I][I]887 - Kamaro C for Mesa Verde Jag Sza [B]dosk III[/B][/I][/I]
[I][I]888 - Olinek Czarnoksiężnik z Archipelagu [B]bdb IV[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa otwarta[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]889 - Bartholomeo Giga la Gothica[/COLOR] [B]dosk I CWC[/B][/I][/I]
[I][I]890 - Draco Rex Xenium [B]nb[/B][/I][/I]
[I][I]891 - Lancaster Lanquesco [B]nb[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa championów[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]892 - Fatum Pangea[/COLOR] [B]dosk I CWC CACIB CRUFT[/B][/I][/I]
[I][I]893 - Tango z Kuźni Napoleońskiej [B]dosk II Res CACIB[/B][/I][/I]

[I][I][B]SUKI[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa szczeniąt[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]894 - Amoretka z Kuźni Napoleońskiej[/COLOR] [B]wo I[/B][/I][/I]
[I][I]895 - Kaya Kaira de Miranko [B]nb[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa młodzieży[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]896 - Iluzja Korona Borealis[/COLOR] [B]nb[/B][/I][/I]
[I][I]897 - Owacja Grabowski Dwór [B]bdb II[/B][/I][/I]
[I][I]898 - Tifanni Axedius [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa pośrednia[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]899 - Joko Jana de Miranko[/COLOR] [B]db[/B][/I][/I]
[I][I]900 - Lena z Bugałowa [B]bdb I [/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa otwarta[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]901 - Eulalia z Marcyporęby[/COLOR] [B]dosk I CWC CACIB BOB CRUFT NDSWR[/B][/I][/I]
[I][I]902 - Tiara Versa Ego [B]bdb II[/B][/I][/I]

[I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa championów[/COLOR][/U][/B][/I][/I]

[I][I][COLOR=black]903 - Eireen from Minitz[/COLOR] [B]dosk CWC Res CACIB[/B][/I][/I]





Ogromne gratulacje dla wygranych i tych trochę mniej!!!

Moja znajoma w ramach długu wdzięczności została niejako zmuszona do pofatygowania się na tę wystawę (miała blisko, więc nie mam wyrzutów sumienia) i obfocenia wszystkiego dokładnie. Zameldowała, że zrobiła 800 zdjęć. Gdy je dostanę ( i coś się będzie nadawać do publikacji, dziewczyna jest mistrzynią w foceniu pejzaży i ptaków, o psach nic nie wiem), wkleję na pewno.

Link to comment
Share on other sites

PIKA - tak sobie ostatnio oglądaliśmy foty Twojego psiura i doszliśmy do wniosku, że nasze wariaty muszą mieć wspólnych przodków - ten sam temperament :evil_lol:

Korkosmokowi czasem udaje się zatrzymać na moment - co daje szansę na zrobienie jakiejś fotki tym, co ma się pod ręką :) . Tu zagapił się na wózek z dzieciakiem (powinnam chyba wziąć to sobie do serca i załatwić jakieś dziecię na wystawy :evil_lol:)
(przepraszam za jakość)

[IMG]http://i037.radikal.ru/0804/77/952d47b70439.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']PIKA - tak sobie ostatnio oglądaliśmy foty Twojego psiura i doszliśmy do wniosku, że nasze wariaty muszą mieć wspólnych przodków - ten sam temperament :evil_lol:

[/quote]

:lol: Monika ostatnio próbowała uzyskac jakieś jego statyczne zdjęcia i miala z tym nie lada problem :evil_lol:

[QUOTE]
[IMG]http://i037.radikal.ru/0804/77/952d47b70439.jpg[/IMG][/QUOTE]
:loveu: Cudny jest :)

Link to comment
Share on other sites

dzien dobry :multi:
tu stella wlasnie sie dolanczam do spolecznosci dogarzy:multi:, jak już się pochwalilam w poście w innym wątku bede miala dorzynkę sliczną błękitną dziewczynkę, z hodowli Gardeminki. na razie ma 4 tygodnie a ja juz ukladam jadlospis dla niej, a jeszce nie mam miski.
jak na razie to powinnam sie troche pouczyc zeby zdobyc absolutorium zanim moje słoneczko pojawi sie w moim życiu na stałe (a nie tylko na zdjeciach), ale jestem tak podekscytowana, że wczoraj nawet otworzylam plik i rysunek ,który mialam dokończyć, ale na otworzeniu sie skończyło, bo potem przez 6 godzin czytałam wszytko co tu sie pojawiło do tej pory jak żywić psiaka, jak wyprowadzać, jak zauwarzyż jakąs krzywice :crazyeye:.......... ech jak ja bym juz chciała to maleństwo mieć w ramionach:loveu:,
jedyne co mnei przeraża to jak temu psu wytłumaczyć że siusiu się robi na dworzu, ale chyba sobie poradzimy ;)
ps czy jest tu ktoś z gdańska, chętny na wspólne spacerki :roll:

nie udało mi się podłaczyć zdjęć, chyba były za duże ale na stronie [URL]http://agusiastella.spaces.live.com/default.aspx[/URL] zamiescilam zdjecia ktore dostalam od wlascicielki , niedługo dorzuce też moje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']a gdzie w Warszawie taki las???:-o:-o[/quote]

pod Warszawą, niestety...

Agusiastella - witaj :)

Jakbym czytała siebie sprzed sprzed dwóch lat :)

Co do siusiu - to pewnie trochę potrwa, tym bardziej że szczeniur będzie pewnie na początku na kwarantannie (zdania są podzielone, czy izolować psiaka od zarazków w tym okresie czy nie, moim zdaniem ryzyko jest zbyt duże, żeby wychodzić z nim wtedy na trawkę, na której jest masa zarazków innych psów, chyba że mieszkasz w domu z ogrodzonym ogrodem, wtedy oczywiście naukę siusiania na zewnątrz można zacząć od początku).

Niestety od 4 lat nie mieszkam w 3 city... nad czym wciąż ubolewam...

Link to comment
Share on other sites

Sylwia nie narzekaj, mieszkasz w centrum najważniejszych i ciekawych wydarzeń, :evil_lol: a ja siedzę na zadupiu i tylko czytam:shake:
Ale nie powiem marzyło mi się zawsze mieszkać nad morzem, boziu jakie spacerki, plaża, lasy ech!:roll:
No i właśnie myślałam jak mi się strasznie nie chce przerzucać zdjęć na imageshacka a potem na dogo, jak minutę później zobaczyłam ponaglenie Madzi, hmm, może się zmuszę żeby przetrawiło kilka spacerkowych zdjęć na dogo. Kiedy wymyślą sposób na ładowania zdjęć z komputra , tak łatwe jak wysyłanie w mailu?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4413/ax14fn7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/954/ax18cq6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8908/ax24qw3.jpg[/IMG]

Następne trzy za chwile, żeby nie pozamieniali w linki. Tylko uwaga, będzie dużo, nie umiem wybrać mniejszej liczby, poprostu nieumiem:roll: ale olać, rzadko coś wstawiam, więc jak już cosik mam to możecie się pomęczyć! A ja będę miała taaką uciechę widząc tu Ax'a:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/861/ax77yu8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8612/ax88jd9.jpg[/IMG]

Sorry że na większości zdjęć w kantarku, przeważnie po lesie chodzi w szelkach, ale tego dnia wstąpił w niego diabeł, no i jakoś to konkretne miejsce tak na niego działa, że tylko kantarek go powstrzymuje go od połamania mi nóg na górkach i gałązkach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja Wam zazdroszcze tych spacerow :placz:
A mieszkac bym mogla w kilku miejscach rownoczesnie. Kocham 3-miasto, Wawe, na Litwie zakochalam sie w Palandze, Wilnie, no i wiochy :p do tego cieple kraje. No i wszedzie koniecznie z dogiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ewelina - mieszkam w centrum, fakt, ale czy wydarzeń? Ja też dowiaduję się o nich z gazet czy TV, mam za to okna brudne 3 dni po umyciu (więc od jakiegoś czasu ich nie myję, nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami), manifestacje przechodzące wprawdzie nie pod oknami, ale na ulicy obok a i owszem, z psem na spacery codziennie jeżdżę samochodem, itp kwiatki.
W Gdańsku mieszkałam w starej Oliwie... przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, miałam rzut beretem do Parku Oliwskiego i kilka rzutów na plażę Orłowską.
Zdecydowanie wolę 3city.

Pangea - Palanga jest świetna. Miałam nadzieję na to, że w tym roku wybierzemy się tam na urlop, ale chyba nie wyjdzie...
Ach, "Meduza" :)

I najważniejsze: cudny jest Axel! Uwielbiam, jak dog przekrzywia główkę. Mój tak nie robi. Zawsze zazdrościłam tego Klaudii Jojkowej, bo Jojek praktycznie za każdym razem kiedy się zamyśli przechyla łepek :)

Link to comment
Share on other sites

Jaki "malusi" cudny błekitek nam sie ukazał :loveu:

Sylwia przeprowadź sie ;)

Ja mieszkam na Bielanach .. na Forty Bema, gdzie moge psa puścić, mam coś kiele 15 minut spacerkiem, a od kiedy poinstalowali tam latarnie można iśc i wieczorem,ale jak nam się nie chce w tygodniu dygać na Forty to mam ze cztery miejsca gdzie swobodnie i bezpiecznie Mlody moze sobie przed spaniem pobiegać :) i Mlody sobie biega.. codziennie.... mamy tez mały lasek z polankami, gdzie rzadko można kogoś spotkać, ale tam ciemno, więc wieczorem tam nie chadzamy.
A jak bardzo muszę jechać do Centrum, to wsiadam w tramwaj i jestem na miejscu w 20 minut
Nie jest źle ;)
A okna tez rzadko myje, bo co umyje to znowu są zaraz zaplute...... przez psy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, dzięki moonku za komplementa, pewnie bym się uśmiała ale powiem nieskromnie że słyszę to już od którejś z kolei osoby i hmm, zaczynam w to powolutku wierzyć, to chyba ten jego czas, wreszcie w wieku 3 lat jest "zrobiony" :evil_lol:
Oczywiście dla mnie zawsze był powalający i co najmniej porywający( w każdym tego słowa znaczeniu):eviltong:
Sylwia a co do centrum wydarzeń, hehe, to bardziej chodziło mi o centrum dozich wydarzeń, dozie towarzystwo;) ( czasem dużo się dzieje ) ale te wasze korki i odległości to fakt:roll:
Lasów u nas dużo, praktycznie kilka do kilkunastu minutek samochodem, więc też jak widzisz jeździmy. Mniej jest miejsc w które możemy dojść, a już tym bardziej psa spuścić. A już szczególnie ja z moją paranoją i z Axiowym instynktem ( jak czuje las w pobliżu to widzę, jak przełącza mu się taki pstryczek w głowie - i już tylko węszy, nasłu****e, wypatruje :evil_lol:)
A teraz to co mi się bardzo spodobało! Sylwia co do okien to nie musisz się czuć pokrzywdzona - Pamiętajcie , że mieszkam na śląsku!!:eviltong: między kilkoma kopalniami(kominy najbliższej prawie z okna widzę, przystanek dalej), koksownią, więc u mnie następnego dnia po myciu jest syf, na szczęście rodzice za granicą, bo mama dostałaby zawału widząc ich stan, a tak nawet sąsiedzi nie mają jak donieść:lol:
Sylwia niemożliwe, że nie przekrzywia główki, wogóle?? Ax połowę dnia spędza w tej pozycji:loveu:, głównie jak słucha tego co ktoś mówi, czegoś w telewizorze, za oknem, jak patrzy co się stało kiedy Lady bokserka kolejny raz z zaskoczenia przechwytuje jego patyk .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']Sylwia a co do centrum wydarzeń, hehe, to bardziej chodziło mi o centrum dozich wydarzeń, dozie towarzystwo;) ( czasem dużo się dzieje ) .[/quote]
Od jakiegoś już czasu czujemy się niczym samotny żeglarz (co prawda ze sternikiem - nasz Dog Manager :)).

[quote name='eveandAxel']Sylwia niemożliwe, że nie przekrzywia główki, wogóle?? Ax połowę dnia spędza w tej pozycji:loveu:, głównie jak słucha tego co ktoś mówi, czegoś w telewizorze, za oknem, jak patrzy co się stało kiedy Lady bokserka kolejny raz z zaskoczenia przechwytuje jego patyk .[/quote]

Nie przekrzywia :) Bardziej się wtedy marszczy i widać, ze skupia :)
Gdy zobaczy cokolwiek (np. wózek, dziecko, szyszkę, samochód, dorosłego, motylka,... itp.) wybystrza się i przyjmuje postawę wystawową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']
A mieszkac bym mogla w kilku miejscach rownoczesnie. Kocham 3-miasto, Wawe, na Litwie zakochalam sie w Palandze, Wilnie, no i wiochy :p do tego cieple kraje. No i wszedzie koniecznie z dogiem :cool3:[/quote]

W takim razie psokojnie możemy mieszkać razem :)
3 city - 100 razy TAK!
Wawa - znalazłam tu już "swoje" miejsca, więc też może być
Palanga - zakochaliśmy się w tym miasteczku
wiochy - od niedawna także na tak, z zastzreżeniem, że im więcej przestrzeni wokół tym lepiej
ciepłe kraje - byle nie za ciepłe - OK :)

I wszędzie z dogiem, albo nawet z dwoma :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Przeprowadzę, ale to już chyba pod Warszawę (obok wielki las,[B] rezerwat[/B], więc nie wytną, cisza, spokój i tyyyyle miejsca dla psa :multi: )[/quote]
w rezerwacie Ci nie wolno puścić psa luzem, a w lesie jezeli sa to tereny łowieckie (a pewnie są) w odleglosci wiekszej niz 200 m od zabudowań, psa luzem mogą Ci odstrzelić :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...