Jump to content
Dogomania

Kraków - Czarny kocurek po wypadku, miał szczęście w nieszczęściu, ma stały dom :-)))


BeataSabra

Recommended Posts

Help sprawa bardzo pilna i dlatego ją umieszczam tutaj.
Kot jest w wielkiej potrzebie....

Ech........
Następne kocie nieszczęście.
Kot potrącony przez samochód. Kot oswojony widać ze domowy albo wychodzący albo się znudził. Miał na szyi obroże przeciwpchelną...
Jak by ktoś z Krakowa słyszał o zaginionym kocie w okolicach Osiedla Wandy.
Kot czarny tylko nie wiem jakiej płci nie pytałam...........
Wet pozszywał łepek i pyszczek......
Kot nie może długo zostać u weta w gabinecie....
Kot szuka tymczasu
Jak nie znajdzie wyląduje na ul Rybnej.......

Jesoo ja nie mam siły nie mam miejsca i nie mam finansów......

Jestem załamana.

Kot potrzebuje DT lub środków na umieszczenie w szpitalu......

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do dr Pawła.

W tym momencie Kot przebywa u Pana, który go znalazł. Pan nie może go zatrzymać, gdyż sam ma już kilka zwierzaków. Pan porozwieszał ogłoszenia. Podobno może przetrzymać czarnulka do ok. tygodnia (ale to trzeba sprawdzić).Numer do Pana jest u dr Pawła.
Teraz o Czarnulku - ma ok. 2-3 lata, jest zadbanym dużym kocurkiem (ok.3 kg).
Kot jest w ogólnie dobrym stanie.
Szytą miał ranę mała na pyszczku przy żuchwie. Jest trochę poturbowany, ale ma się dobrze.

Jeśli nie znajdzie się właściciel, potrzebował będzie nowego DT lub lepiej DS.
Zróbmy wszystko, by nie wylądował na Rybnej.

Uff.
jeśli nic innego się nie znajdzie, ja mogę służyć jako awaryjny DT. Bardzo awaryjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']Dzwoniłam do dr Pawła.

W tym momencie Kot przebywa u Pana, który go znalazł. Pan nie może go zatrzymać, gdyż sam ma już kilka zwierzaków. Pan porozwieszał ogłoszenia. Podobno może przetrzymać czarnulka do ok. tygodnia (ale to trzeba sprawdzić).Numer do Pana jest u dr Pawła.
Teraz o Czarnulku - ma ok. 2-3 lata, jest zadbanym dużym kocurkiem (ok.3 kg).
Kot jest w ogólnie dobrym stanie.
Szytą miał ranę mała na pyszczku przy żuchwie. Jest trochę poturbowany, ale ma się dobrze.

Jeśli nie znajdzie się właściciel, potrzebował będzie nowego DT lub lepiej DS.
Zróbmy wszystko, by nie wylądował na Rybnej.

Uff.
jeśli nic innego się nie znajdzie, ja mogę służyć jako awaryjny DT. Bardzo awaryjny.[/quote]

uffffffffffffffffff
dziekuje za info.

Link to comment
Share on other sites

Z mojej marnej znajomości Krakowa może wyniknąć zamieszanie ale na Krakowskim gumtree widziałam takie ogłoszenie:

w pon wieczorem zginal czarny dachowiec w okolicach ul. grochowej. Kotek mial na sobie obroze przeciwpchelna. znalazce prosze o kontakt pod numer 604-799-517 badz 662-47-697

nie mam pojęcia o dzielnicach Krakowa czy ulicach więc może same osądzicie czy to może być ta kocina

Link to comment
Share on other sites

popołudniu dostanę nume do tego pana (u którego kocurek był i mam nadzieję nadal jest) od dr PAwła.
Jeśli ten kocurek jeszcze u niego jest, a zostać nie będzie mógł i będzie w dalszym ciągu groźba schroniska, to wezmę go do siebie. Mam nadzieję, że nie oddał go jeszcze do schronu... nie dałam rady zająć się tą sprawą wcześniej.
Napiszę Wam popołudniu co i jak.

Link to comment
Share on other sites

oki, już wszystko wiem.
Kot jest nadal u PAństwa. Będzie u nich aż znajdzie dobry dom. Nie może zostać na zawsze, bo Państwo mają już własną gromadkę zwierzaków - ale do schroniska na pewno nie trafi.
WIeczorem zadzwonię - jest jedno ogłoszenie na zwierzakiwkrakowie o zaginionym kocurku, będą tam dzwonić. Jeśli to nie ten kot, to umówię się na zrobienie zdjęć, i zrobimy mu wątek.
Nie jest to już sytuacja alarmowa, ale kocurek nadal szuka domu!

Link to comment
Share on other sites

ciocie, oto nasz czarnulek, zdjecia dostałam od Pani z domu, gdzie przebywa. Chłopak szuka domu na zawsze!
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3351/czarnyzwypadkuhr3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2995/czarnyzwypadku1wu7.jpg[/IMG]

proszę o pomoc w ogłaszaniu CZARNULKA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...