Jump to content
Dogomania

Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..


karolina1

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No prosze, sława "Doriana i jego 'cane corso' " wyprzedza mnie samego.
Fotki z logo animalsów niedługo będą na stronie, na dniach porobię psom opisy. Fotek na stronie jeszcze nie ma, ze względu na zamęt w pośrednictwie prowadzenia strony. Jako że ja i Asia spędzamy w schronie najwięcej czasu, toteż i my się stroną w niedługim czasie zajmiemy i będzie aktualniej.

Co do Gobiego - potrzebuje troszkę czasu by się do kogoś przekonać, boi się hałasów, pilnuje smakołyków. Jednak gdy kogoś już pozna to cały dzień by zanim wyglądał i wyginał coby go z boksu chociaż na chwile wyciągnąć. Do hałasów (niedaleko tory i skup złomu) powoli się przyzwyczaja, po chwili konsternacji biega już spokojnie po schronisku nie przejmując się otoczeniem. A z tymi nieszczęsnymi smakołykami ... bardzo szybko i karnie zareagował na najprostsze ostudzenie emocji, odpowiedzialny i cierpliwy właściciel szybko sobie z tym fantem poradzi.
Co do innych psów - Gobiulek dogaduje się świetnie, jest spragniony kontaktu, jednak troszkę boi się przesadnie żywiołowych psiaków ;)
Podczas dzikich harców Santa wytarzała go po błocku :diabloti: Psiaki się w sobie wręcz zakochały. Cieszył się również do staruszka Dino i ogólnie do wszystkich psiaków które dziko go nie obszczekiwały.

Jeszcze jedna ważna informacja - Gobiś ma niedowład przedniej prawej łapki, co skutkuje częstym ocieraniem i ranieniem wierzchu łapki.

Link to comment
Share on other sites

Oto jeszcze jedna fota Morwy.

[IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5255/img1571bw8.jpg[/IMG]

Może i na zdjęciach nie wychodzi zbyt bullowato :lol: , ale w rzeczewistości naprawde przypomina. Sama nasza p. doktor po baadaniu jej napisała jej m-c amstaffa. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

czy stan bullowatych to 2 sztuki???? to pogratulować;)

Ta Morwa ma beznadziejne zdjecia - szczególnie na tym od góry to wyglada na mixa jamnika...zróbcie jej ładniejsze i nigdy nie z góry - skracają bardzo psa i tak wychodzi, jakby miał krótkie nózki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Ta Morwa ma beznadziejne zdjecia - szczególnie na tym od góry to wyglada na mixa jamnika...zróbcie jej ładniejsze i nigdy nie z góry - skracają bardzo psa i tak wychodzi, jakby miał krótkie nózki:cool3:[/quote]

Ciotka dokladnie o tym samym pomyslalam, jamnik pelna geba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']No, moze i lepsze te fotki, ale ta dluuga siersc...
Chyba latwiej by jej dom znalezc jako zwyklemu kundelkowi.
No, ale nic, wrzuc ja na zbiorczy bullowatych, to Andzia ja na pierwsza wrzuci.[/quote]

i ja bym na to stawiała;) fajna morda dłuższosierstna:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...