Jump to content
Dogomania

Ca de Bou Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kwidzyn-Miłosna 2004


Chima

Recommended Posts

@ Gorzała

Pania Wysocka znamy i nawet przez telefon gadamy(ostatnio nawet Ty wszedłes na temat naszego babsiego paplania).

Koniecznie napisz co to za ładny kanaryjczyk (dane psa) i kto sedziował jesli mozesz oczywiscie i nie jest to duzy kłopot.

@Aga2 coś o widelcu słyszałam ale nic blizej bo Gosia nic nie kablowała.

napisz koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

w przyszlym roku przyjade po BOBa :wink:

a kto dostal BISa ? I grupke II ?

BTW.a agresywne bernenczyki,blabladory i inne mimo dopiero kilku wystaw juz mnie nie dziwia :roll: Jedynie na pierwszej wystawie zdziwil mnie bernenczyk ktory praktycznie przeciagnal swoja wlascicielke aby zrobic Cerremu kuku :wink:

Link to comment
Share on other sites

a w Lodzi na finaly zostajecie ? :hmmmm:

a tak ogolnie to Czesiek wystawy lubi ?

Malenstwo wystawy a raczej tych glaskajacych i zachwycajacych sie nim ludzi wrecz uwielbia :iloveyou: Tyle ze katowicki ring mu do gustu nieprzypadl totez nie za bardzo chcial sie pokazac :lol: No nic mam nadzieje ze to bylo tylko przez ta ciasnote a nie przez awersje do wystepowania :wink:

czy my nie jestesmy kopnieci i to zdrowo ?Zamiast isc do jakies knajpki,teatru czy opery ( :wink: ) po wystawach sie szlajamy wydajac pieniadze niebagatelne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jarek, to super, gratuluję :D

Szukałam sobie psa po całym świecie, z NIemiec nie chcialam, bo tam juz wszystko oklepane, każdy chce mieć psa z Niemiec, a ja z reguly nie podążam za ogółem :wink: , poza tym nie było tam psa, który walnąłby mnie na kolana, a jak był, to za cenę z kosmosu. A ojciec Widelca powalil mnie na pierwszy rzut oka od razu, to pies, jakiego sama chciałabym mieć. I dlatego Chorwacja. Z hodowli v.d. Alten Festung, niestety, prawdopodobnie dłuuugo już nie bedzie miotu w tej hodowli, jeżeli w ogóle bedzie, a psy mają naprawdę wyśmienite, wygrywają mnóstwo wystaw i są na całym świecie, nawet w Brunei, co mnie bardzo rozbawiło :wink: Ma w rodowodzie psa, który bardzo się zasłużył dla tamtej części świata, i nie tylko, Beni, a także Norisa v. Gruntenblick, bardzo sławnego Doca v.d. Teufelsbrucke...

Coś jeszcze? Ja tak mogę długo :wink: Chyba musimy iść na to piwo wreszcie.

Link to comment
Share on other sites

A dziękuję bardzo za mile słowa :D

Dyskryminacja niestety za ruch. Opis dostał zajebisty, w najsmielszych snach o takim nie marzyłam: "Doskonały w każdym szczególe", no ale niestety jeszcze troszkę słabo zwarty w ruchu. Ale jeszcze sobie powalczymy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzała

Co do argentino to sie zgadzam.Kazdy hodowca ma swoja wizje. To absolutnie nie chodzi o promowanie mego psa. Jak to zwykle bywa tak i tu nie ma psa idealnego. Mojemu równiez brakuje.Fak,ze jest spionowany ale patrzac na dziadka,który był chyba tym ideałem no i tate bardzo ładnego myśle,ze dzieci moga być fajne.Ares natomiast ma super głowę -poprostu caly front,Przesle ci zdjecia jego przodków i oczywiście mego pupileczka.Moja kochana biała szmate- potocznie tak go wołamy.

Pozdrawiam.

Ps jak znajdziesz chwile czasu zerknij na forum MOLOSY temat o kanaryjczykach .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo zaluje ze nie mam dostatecznych srodkow finansowych aby pokusic sie o wyjazd do Lodzi, w przyszlym roku odwiedze zarowno Grudziac(Kwidzyn) jak i Lodz... :(

A do gdynskiej krajowki mamy jeszcze czas.

A najladniejszym argentynem jest dla mnie pies z mojego osiedla(Gdansk-Morena), ponoc cos tam w zyciu zdobyl, ale z wielkim trudem-w wieku szczeniecym uszkodzil sobie lape w wypadku. Ma na imie Morgan ale nie wiem czy jest to jego oficjalne imie, byl importem ale nie pamietam skad.

Niestety ludzie nie chcieli nim kryc suk jak widzieli taka niedorozwinieta lapke....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...