Jump to content
Dogomania

Jaka szczotka?


Ishimaru

Recommended Posts

Oj, na temat koltunow to ja cos wiem:( Wiem tez, ze kazdy doltun wyczeszesz! Bez zgrzebla - niech Cie reka boska broni od tego - sprobuj rozczesac partiami pierwsz szczotka , potem grzebieniem. Zawsze na mokro - woda+ odzywka.
Dobre szczoty sa w germapolu, np te:
[url]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,343073,0.html[/url]
sa roznej dlugosc owe druciki - dobierasz w zaleznosci od dlugosci wlosa u psa.
No i jakies fajny metalowy grzebien.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a powiedzcie mi czym sie ta szczotka doggyman rozni w zaleznosci od paska? ja mam niebieskie. Kupilam i czerwony pasek dla kolezanki i jak porownywalam to nie zauwazylam zadnej roznicy. A szczotke ta tez polecam i KW te dwie rozczesza wszystko:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='crazydaisy']Propo szczotek, grzebieni to co i jakie jest najlepsze na rozczesanie kołtunów? Po powrocie z mazur, ciągłych kąpielach i biegach po lesie Vega nabawiła się kołtunów pod uszami i na brodzie. O ile z uszami powoli sobie radzę grzebieniem obrotowym to z brodą już o wiele gorzej.[/quote]

ja polecam slickera Doggyman... sa najlepsze... tylko zawsze trzeba psa wykapac i na mokro suszac rozczesywac... jezeli nie dasz rady rozczesac na mokro wszystkiego za 1 razem, to kapiesz drugi raz i znowu... az do skutku... i to jest najbardziej efektywne i najlepsze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enjoyeve']ja polecam slickera Doggyman... sa najlepsze... tylko zawsze trzeba psa wykapac i na mokro suszac rozczesywac... jezeli nie dasz rady rozczesac na mokro wszystkiego za 1 razem, to kapiesz drugi raz i znowu... az do skutku... i to jest najbardziej efektywne i najlepsze...[/quote] PSA PRZED KAPIELA ZAWSZE TRZEBA ROZCZESAC!!!!! BO JESLI NIE - MASZ ODOWOJNA ROBOTE!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Fajna szczota,na ostatni szlif, jest ta:
[URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,342688,0.html[/URL]
Pies jest taki pieknie "napuchany".[/quote]

potwierdzam skutecznosc tej nieco drogiej szczoty :eviltong:
ale jest warta swojej ceny i uwazam ze kazdy wystawca pol lub dlugowlosego psioka powinnien takową posiadac :eviltong:

co do rozczesywania brody to my pryskamy EASY BRUSHEM dr LUCY i po chwili rozczesujemy takim małym waskim grzebykiem dla kotów :loveu: i mamy pieknie wyczesana brodke tudziez inne włochate czesci ciała jak np koltunki miedzy pazurkami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enjoyeve']jasne... oczywiscie pod warunkiem, ze chcesz pozbawic psa polowy wlosa...
!!!!!!![/quote]

.a od kiedy to pierze sie skołtunionego psa z długim włosem ????.....:crazyeye::crazyeye:

po to wymyslili preparaty do rozczesywania zeby je uzywac tudziez inne cuda i cudenka chociazby ludzkie odzywki :eviltong: swietny jest gliss kur :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'].a od kiedy to pierze sie skołtunionego psa z długim włosem ????.....:crazyeye::crazyeye:

po to wymyslili preparaty do rozczesywania zeby je uzywac tudziez inne cuda i cudenka chociazby ludzkie odzywki :eviltong: swietny jest gliss kur :evil_lol::evil_lol:[/quote]nic dodac, nic ujac!!!!

Link to comment
Share on other sites

no jasne :)
tylko jakbyscie byly np. w stanach u jakis znanych hodowcow i sprobowalibyscie dotknac psa na sucho, to byscie zobczyly...
ale spoko, wiecie lepiej, pozjadalyscie wszystkie rozumy i widzialyscie juz wszystko, to ok, nie ma sprawy... robcie co chcecie, ja tylko dobrze radzilam...
p.s. oczywiscie, ze latwiej jest psa rozczesac na sucho, a potem wykapac, ale to nie chodzi o to, co latwiej, ale co daje leszy efekt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enjoyeve']no jasne :)
tylko jakbyscie byly np. [B]w stanach u jakis znanych hodowcow i sprobowalibyscie dotknac psa na sucho, to byscie zobczyly...
ale spoko, wiecie lepiej, pozjadalyscie wszystkie rozumy[/B] i widzialyscie juz wszystko, to ok, nie ma sprawy... robcie co chcecie, ja tylko dobrze radzilam...
p.s. oczywiscie, ze latwiej jest psa rozczesac na sucho, a potem wykapac, ale to nie chodzi o to, co latwiej, ale co daje leszy efekt...[/quote]
1. No ta w "Hameryce" to wszystko jest the best!
2. A dziekujemy za komplementy a propos rozumu:)
3. Z tym dobrym radzeniem, jak piszesz, bylabym ostrozna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']a kto powiedział ze my czeszcemy nasze futra na sucho??????????????

[B] my ich nie kapiemy skołtunionych ....natomiast jest rzecz nader oczywista i chyba nie trzeba tego pisac ze jakiekolwiek czesanie wyczesywanie czy szczotkowanie odbywa sie na zwilzonym wlosie .....[/B]

nie szukaj dziury w całym ;-)

c[/quote]
ale to chyba JASNE! No, moze nie for all.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']a kto powiedział ze my czeszcemy nasze futra na sucho??????????????

my ich nie kapiemy skołtunionych ....natomiast jest rzecz nader oczywista i chyba nie trzeba tego pisac ze jakiekolwiek czesanie wyczesywanie czy szczotkowanie odbywa sie na zwilzonym wlosie .....

nie szukaj dziury w całym ;-)

c[/quote]

ja nie szukam, tylko sota36 ma jakies ogromne ale do wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enjoyeve']a to co bylo?? :[/quote] no dokladnie to! ZE PRZED KAPIELA TRZEBA DOKLADNIE ROZCZESAC PSA, BO SIE MA PODWOJNA ROBOTE!!!!!!!
[U]A kazdy wie, ze dlugowlosego psa trzeba przy kazdym czesaniu spryskac odzwyka z woda. Zadna filozofia i zadne to odkrycie , a elementarne podstawy ,o ktorych pisac nie warto![/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...