Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='PANGEA'][B][FONT=Tahoma]Karl Reisinger (A)???[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Zobaczymy co zdziala w dogach w Krakowie :mad: [/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Jak narazie jedno wiadomo, Ci co nie musieli nie zglosili sie do Krakowa na wystawe. Pierwszy raz od daaaawna bedzie malo dogow.[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Jak do tej pory 3 rzy ocenial moje bassety ( PBGV ) i za trzecim razem szlo mu juz niezle. :p [/FONT][/B]
[/quote]

Oj ciekawie będzie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rzeczywiście bardzo dokładnie ocenia, ale nie taki wilk straszny jak go malują. u nas dokładnie oglądał uzębienie i chyba liczył te zęby, bo narisowi w pysk gapił się i gapił. poza tym bardzo kulturalny, wszystko tłumaczył, co mu się podoba, a co mogłoby być lepsze. ja na niego nie mogę narzekać, bo w klasie pośredniej dał nam wszystko łącznie z bobem i cacibem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']rzeczywiście bardzo dokładnie ocenia, ale nie taki wilk straszny jak go malują. u nas dokładnie oglądał uzębienie i chyba liczył te zęby, bo narisowi w pysk gapił się i gapił. poza tym bardzo kulturalny, wszystko tłumaczył, co mu się podoba, a co mogłoby być lepsze. ja na niego nie mogę narzekać, bo w klasie pośredniej dał nam wszystko łącznie z bobem i cacibem[/quote]

No to moze nie będzie tak źle :) Juz sie mniej obawiam więc jest ok :) Dziękuję za informacje :)

Pozdrawiam, :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Paulinka, foxy on też hoduje:cool3: co do doziów to pewności nie mamy:mad:[/quote]
On ma faktycznie fox-y ale od zeszłego roku jest mężem Judit Paap która hoduje wyżej wymienione pastuchy, z nim nie małam kontaktu ale Judit jest bardzo miła i do niej się nie mogę przyczepić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Czy ktoś zna pana [B][SIZE=3][COLOR=red]Andrzej Tyburczyk[/COLOR][/SIZE][/B] - prosze o opinię szczególnie I grupy[/quote]
ja mogę tylko dodać, że jest prezesem oddziału w lublinie, bardzo miły i sympatyczny. niestety nie wiem jak ocenia.

Link to comment
Share on other sites

p.Jakubowski - dużą wagę przykłada do zaprezentowania psa. Żadnego biegania po bandach. :D

Natomiast p. Zamoyski - kompletna porażka, z grupy I nic nie wie, wybiera psy masywne, nie patrzy na wyraz, nie dotyka psa (tylko grzebie mu w zębach - dentysta), im większy i masywniejszy, tym lepiej. Nigdy do niego więcej nie pojadę. Chyba nawet wzorca nie czytał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']czy ktoś z Was był sędziowany przez Adrianne Buks-Ziółkowska, koleżanka wystawia sznaucera i chciałaby wiedziec na co zwraca uwage[/QUOTE]
Hoduje sznaucer miniatury i to niezłe tyle mogę o niej napisać.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam taka prosbe-choc nie wiem czy to mozliwe..czy nie daloby sie w pierwszym poscie zamiescic wszystkich sedziow tu taj ocenionych z linkiem do opinie o nich????????Wiem ze to pewnie niewykonalne:oops: ale jak sie szuka opini o danym sedzim to sie nie chce kopac przez 160 stron:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jfn']p.Jakubowski - dużą wagę przykłada do zaprezentowania psa. Żadnego biegania po bandach. :D

Natomiast p. Zamoyski - kompletna porażka, z grupy I nic nie wie, wybiera psy masywne, nie patrzy na wyraz, nie dotyka psa (tylko grzebie mu w zębach - dentysta), im większy i masywniejszy, tym lepiej. Nigdy do niego więcej nie pojadę. Chyba nawet wzorca nie czytał...[/quote]


A ja uważam wręcz odwrotnie !!! Pan Jakubowski na I grupie to porażka !!! p. Zamoyski - kulturalny, wesoły - "ma dobre oko", dużą uwagę zwraca na ruch

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a ja mam taka prosbe-choc nie wiem czy to mozliwe..czy nie daloby sie w pierwszym poscie zamiescic wszystkich sedziow tu taj ocenionych z linkiem do opinie o nich????????Wiem ze to pewnie niewykonalne:oops: ale jak sie szuka opini o danym sedzim to sie nie chce kopac przez 160 stron:oops:[/quote]
Dada-technicznie się da, ale ja czasowo nie wyrobię-jak ktoś chętny to niech zrobi pierwszą stronę:eviltong: - nazwisko sędziego i linki do odpowiedniej strony/stron i mi wyśle na PW to wrzucę na pierwszą stronę, uzupełniać będę już w miarę na bierząco... ale ten pierwszy pożądek przekracza moje możliwości:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...