Jump to content
Dogomania

Sawa niestety odeszła [*]


iwop

Recommended Posts

[B][COLOR=darkslateblue]No i wiemy, ze bernardynka pojechala do Emira, a dokladnie adoptowal ja Pan Tomasz S. (sunia pojechala wraz z mloda kocina).[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Anetta,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I po co bylo robic tajemnice i drwic z nas jakbysmy byly pracownikami schroniska, ktorzy nie panuja nad adopcjami i nie maja pojecia co sie dzieje z psami, ktorych tak a propos jest ponad 500, a nie jedna bernardynka.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Przykre to, ze traktujecie nas (wolontariuszy dziajacych w mieleckim schroniku) z Emir , jak gowniary[/COLOR][/B] :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reno, chcialam to wyjasnic do konca.
Nikt nie bedzie sobie z nas kpin urzadzal, bo niejednego psa zesmy uratowaly, znalazly domy dla ponad 500 (patrz galeria adoptowanych na [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL]), transportowaly, pomagaly schronisku materialnie od wielu lat.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Reno...kurtka czeka na wizytę:) i dzięki za powitanko małe...:loveu::loveu:

[SIZE=3][SIZE=2]Dziewczyny, w takie dyskusje nie warto się w ogóle wdawać. Szkoda czasu, nerwów...Chociaż wiem, że takie teksty bolą...

Ślę pozdrowionka. Szacuneczek :cool3::cool3::cool3::cool3:
[/SIZE]
Aaa...i jeszcze gdyby trzeba było ją przenocować w Wawie przez noc lub dwie to moja starsza siostra może ją "przyjąć". Ja niestety teraz po przeprowadzce nie mam takiej możliwości.

Jeśli ja dobrze w ogole rozumiem cały zamysł transportu....
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oj bardzo długo...Już mi się tęskniło :) Ale tyle się działo...Sesja zaliczona,poprawek brak,drugi kierunek rozpoczęty, przeprowadzka, nowa praca, kot...:) :) :) Prawdziwe zawirowanie.

No ale już jestem. W takim razie jeśli chodzi o Sawcie i warszawskie tematy możecie na mnie liczyć. Mam nadzieje, że wszystko się odkomplikuje i będziemy mogli ją ugościć na parę dni :)

Link to comment
Share on other sites

Oki wizyta przedadopcyjna załatwiona. Teraz transport. Musimy tak wszystko zorganizować aby sunia dotarła do nowego domu po 1 sierpnia. Nowa pani Sawy będzie wtedy na urlopie co brzmi z punktu widzenia adaptacji suni bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']A sa pieniądze na sterylke Sawy?[/QUOTE]
Sa pieniadze, tylko doktor podobno w lipcu strasznie nieczasowy :shake:
Na watku glownym mieleckim jest wiadomosc od p.kierownika nt. leczenia wyzelka. Kierownik jest sklonny pokryc koszty leczenia w hoteliku, bo doktor wpada do schroniska pozno w nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Oki wizyta przedadopcyjna załatwiona. Teraz transport. Musimy tak wszystko zorganizować aby sunia dotarła do nowego domu po 1 sierpnia. Nowa pani Sawy będzie wtedy na urlopie co brzmi z punktu widzenia adaptacji suni bardzo dobrze.[/quote]


Niestety wizyta nie do końca załatwiona :( Dzwoniłam do tej Pani dwa razy wczoraj i dwa razy dzisiaj - wczoraj odebrała za pierwszym razem, ale stwierdziła, że jest w pracy i nie może rozmawiać i że oddzwoni do mnie później. Nie oddzwoniła. Dzwoniłam ja, ale już nikt nie odbierał.

Problem polega na tym, że ja w tej chwili mieszkam w Bydgoszczy. W Toruniu będę jutro między 11 a 16, potem dopiero w drugiej połowie sierpnia.

I teraz prośba do osób, które maja kontakt z tą rodziną z Torunia - gdyby komuś jakimś cudem udało się z nimi skontaktować albo oni sami do mnie zadzwonili to jeszcze jutro mogłabym poprzestawiać sobie dzień i ich odwiedzić. Potem może być problem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...